Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 786 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Ocena  

213 użytkowników zagłosowało

1. 1. Podoba Ci się serwer?

Polecane posty

o co chodzi z tym modowanym eq i jak je wykonać ? pw B)

Edytowano przez Soragen

93176798230333394383.png

Pani Kasia

To podziekuję miłej gry :) Jak pełno is'a jest to się nie dziwcie, że chcecie walić po 2-3kk.

93176798230333394383.png

Pani Kasia

Mógłby ktoś dać spol norm. czyli serverinfo, locale, itd.. tak żebym wkleił do innego clienta i mógł na tym serwie grać :D ? postawie lajki

@@@EDIT

I Gdzie Mam tel Locale/i Koleżanki u góry pliki wkleić ? wewalam do clienta Derin :P i nic nie działa

Edytowano przez kubaniek98

Pani Kasia

Jakieś spolszczenie jest? Bo to co jest w prezentacji to niewiele daje...

Edytowano przez Marx.

Pani Kasia

Da sie jakoś zdobyć w grze bez wydawania kasy te eq z 10 000 in itd???? Bo zrobilem se bm wszystko ladnie ok jak ktos nie z Is ale przywali sie taki Wp przyjdzie wyj3bi3 za 567868789764566989576999 i weź tu graj kurrrrrr

bo to torrent botku :)

btw. skąd się skille bierze bo nie dojde za chuja skąd wziąć skille, tyle tego jest że nie ogarniam.

Już Ci tłumaczę skąd . Amianiowicie idziesz do Instruktora danej mocy Twojej postaci , następnie udajesz się obok handlarki różności .. Tam stoi taka kobieta Sura, klikasz to i tam pisze Skill , klikasz to i wybierasz daną postkę =]

Pozdrawiam ..

Tsuy

Da sie jakoś zdobyć w grze bez wydawania kasy te eq z 10 000 in itd???? Bo zrobilem se bm wszystko ladnie ok jak ktos nie z Is ale przywali sie taki Wp przyjdzie wyj3bi3 za 567868789764566989576999 i weź tu graj kurrrrrr

Hmm , tak da się =] , zrób klasowe eq na postacie , poczekaj aż jakiś koleś z modem wyskoczy na randze - a następnie podejdz , wlacz skile i zabij Go ^^ , ja się tak dorobiłem 1 moda i mnie okradli xD.

2d1afb5.pngJeśli pomogłem zostaw Like =]

@up Polska gildia jaka znam to "VanillaShake" ale dawno nie wchodziłem na serwer więc nie wiem czy jeszcze istnieje :)

#teams4bal

Mod kosztuje 5 euro sts- Super Stary 32767 kosztują 5 euro ja miałem STS i całe eq Modu miałem w statach:

PZ - 112800
PM - 112800
STR - 98120
DEX - 120100

Oczywiście nie równe, ale tak, to było liczone, to max, ze skila 21kkk waliłem prawie cały czas i miałem oko 6kk hp więc pzdr ;] nikt na server kiedy ja grałem nie miał full moda w dodatku sts poszło oko 350zł i nie wiem jak, to zrobiłem być może nawet nie pamiętam nie miałem ani jednego moda, a konto oddałem bez modów z sts tak, to było i od tamtej pory nie wydaje kasy na gry ..

a mi ktoś powie dla czego pasek załaduje mi sie do końca i gasi mi metka wyłączyłem anty i zapore i dalej nie działa

Mam to asmo pomoże ktoś?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 786 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...