Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 845 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Ocena

213 użytkowników zagłosowało

1. 1. Podoba Ci się serwer?

Polecane posty

Pani Kasia

xD bardzołatwy server 4 fun , ale mógłbyś dać mi spol nawet po angielsku bo nie chce mi sie pobierac clienta , jeśli odpali to oznacza ze jest godny podziwu , lubie takie :D

@EDIT

Server nudny , na początek pojawisz sie w grze gdy zacynasz przygode i juz dead no niestety , tak to jest jak sie daje 254lvl na start...Serva nie polecam , to ciągłe nawalenie sie ze szkopami , owszem są polacy ale małe ilości kilku na 1h wejdzie conajwyzej

Edytowano przez DonZiomal

combatarms_wallpaper-9c4ead.jpg

Pani Kasia

Serwer super pod pvp:P Można też całkiem fajne filmiki nagrać

Zapraszam

giphy.gif

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Pani Kasia

Szkoda tylko że dali klienta do popieranie przez p2p, mogliby dać na jakąś stronkę.

W ogóle ściąga wam się ten klient? Bo ja już czekam z 5min i nie poszło ani troszeczkę.

edit: o już się ładnie ściąga, przez aresa nie dało rady ale przez bit torrent idzie ładnie (400-405kb/s) przy necie 3mb

Edytowano przez grzesssiu

HBV27j.png

Pani Kasia

Daj to spol po angielsku client mi nie potrzebny jak mam takiego na którym widze wszystko co tu jest -.-

15963tata556.png

dajcie SPOL bo nie chce mi się clienta sciągać

Masz prawo mieć swoje zdanie a ja mam prawo mieć je w dupie !!!

89/100 PUNKTÓW OSTRZEŻEŃ Gorąco się robi :( Co potem ?

Mam taki problem, że po zainstalowaniu klienta, założeniu konta, próbuję się logować i piszę mi cały czas "Błąd podczas łączenia się z serwerem". Nie wiem dlaczego, bo ch są ON.

Nie wiem czy warto ściągać ten serwer ma kilka lat i każdy ma tam w eq full absy w każdym itemie najlepsze bony możliwe w grze;/ nie warto grać na tym serwerze bo jest za stary

Nie mam BitTorrlenta ;/

Niech Ktoś będzie miły i zrobi serverinfo.py :)

tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

Members|ProUser|Postmaker|

clienta mam od kilku miesięcy lecz nie pykam bo nikt nie robi spolszczenia a nie chce mi się uczyc bonów na pamięć żeby wbić ; ) za spol limit lajków :)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 845 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...