Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eliksir Słońca, Eliksir Księżyca (Autopoty)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Reupnie ktoś binke/rooty/locale/ui na inny hosting bo tu trzeba premke

najlepiej wszystko co w temacie

rooty, locale_pl, uiscript:

https://rapidshare.com/files/2862052196/Pack 2011.rar

autopoty:

https://rapidshare.com/files/2525848789/autopot-up-by-Terenzo.rar

 

Ps. Ile na rapidzie trzymają pliki za free? :D

Opublikowano

Potki działają w 100%, ale mam jeden problem mianowicie po wrzuceniu wszystkiego od Ciebie pojawiło mi się coś takiego 19687847393528046012.jpg

Wgranie windows.dds od nowa nie pomogło :(. Masz może jakieś rozwiązanie na ten problem? ;)

11360.gif

e4e91d06b88e8ef4c32aeb996b39ad8d.gif?1315424848

Opublikowano

Potki działają w 100%, ale mam jeden problem mianowicie po wrzuceniu wszystkiego od Ciebie pojawiło mi się coś takiego 19687847393528046012.jpg

Wgranie windows.dds od nowa nie pomogło :(. Masz może jakieś rozwiązanie na ten problem? ;)

Wgraj jeszcze raz windows.dds i spakuj.

Opublikowano

Wgrywane 3 razy i dalej to samo Oo

 

@edit

 

rozwiązane, widać moje szczęście pewnie 3 razy podczas pakowania uszkodziłe sie pliczek :P

11360.gif

e4e91d06b88e8ef4c32aeb996b39ad8d.gif?1315424848

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry za odkop!

 

 

Torenzo. możesz dać mi dify do game i binki na pw bo ostatnio mam lekkie problem problemy z serwerem do tego kilka własnych rzeczy(których nie zapisalem nigdzie(skleroza nie boli)) i nie chciałbym tego ruszac. Także gdybyś był tak uprzejmy i podesłał mi je byłbym Ci bardzo wdzięczny razem z limitem lajków ;)

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Ahaaaa ;)

Czyli jak mam binke z plików panga/rykoxa to beda mi dzierżyć, tak?

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Ja mam coś takiego, że ładuje się gra dochodzi do pelnego, i dalej nie wchodzi, co źle robię ?

oto sysser

 

 

0819 17:49:25326 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010). Automatic conversion will be attempted.

0819 17:49:51750 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture

0819 17:49:51750 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture

0819 17:49:51750 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture

0819 17:49:52096 :: Traceback (most recent call last):

 

0819 17:49:52097 :: File "networkModule.py", line 233, in SetGamePhase

 

0819 17:49:52097 :: File "game.py", line 98, in __init__

 

0819 17:49:52097 :: File "interfaceModule.py", line 262, in MakeInterface

 

0819 17:49:52097 :: File "interfaceModule.py", line 130, in __MakeTaskBar

 

0819 17:49:52097 :: AttributeError

0819 17:49:52097 :: :

0819 17:49:52097 :: 'module' object has no attribute 'ENABLE_ENERGY_SYSTEM'

0819 17:49:52097 ::

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry, że odkopię, ale potrzebuje tego pliku:

 

http://www.speedyshare.com/sGuxY/2011Surakopf-1234abcd5678efgh.rar

 

Mógłby ktoś zrobić reupa?

 

P.S

 

Już nie mogę zrobić kont premium, mam za dużo.

Opublikowano

Sorry, że odkopię, ale potrzebuje tego pliku:

 

http://www.speedyshare.com/sGuxY/2011Surakopf-1234abcd5678efgh.rar

 

Mógłby ktoś zrobić reupa?

 

P.S

 

Już nie mogę zrobić kont premium, mam za dużo.

Roger that. Link w temacie. ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Torenzo

Mozesz mi na pw poedesłac source do roota i locale_pl bo mam je troszku zedytowane i nie chce robic tego od nowa

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś wie dlaczego nie działa ?

 

@Edit działa

Wystarczy pong zmienić i będzie działało tylko problem że nie moge znaleźć linijki z pongiem ^^

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O co chodzi?

 

Syserr:

 

 

 

1125 14:20:00951 :: 1

1125 14:20:00952 :: 2

1125 14:20:00952 :: 3

1125 14:20:00953 :: 4

1125 14:20:00953 :: 5

1125 14:20:00953 :: 6

1125 14:20:00954 :: 7

1125 14:20:00954 :: 8

1125 14:20:00955 :: 9

1125 14:20:00955 :: 10

1125 14:20:00956 :: 11

1125 14:20:00956 :: 12

1125 14:20:00957 :: 13

1125 14:20:00957 :: 14

1125 14:20:00958 :: 15

1125 14:20:00958 :: 16

1125 14:20:00958 :: 17

1125 14:20:00959 :: 18

1125 14:20:00960 :: 19

1125 14:20:00960 :: 20

1125 14:20:00961 :: 21

1125 14:20:00961 :: 22

1125 14:20:00962 :: 23

1125 14:20:00962 :: 24

1125 14:20:00963 :: 25

1125 14:20:00963 :: 26

1125 14:20:00964 :: 27

1125 14:20:00965 :: 28

1125 14:20:00965 :: 29

1125 14:20:00966 :: 30

1125 14:20:00966 :: 31

1125 14:20:00966 :: 32

1125 14:20:00967 :: 33

1125 14:20:00967 :: 34

1125 14:20:00968 :: 35

1125 14:20:00968 :: 36

1125 14:20:00969 :: 37

1125 14:20:00969 :: 38

1125 14:20:00970 :: 39

1125 14:20:00970 :: 40

1125 14:20:00970 :: 41

1125 14:20:00971 :: 42

1125 14:20:00972 :: 43

1125 14:20:00972 :: 44

1125 14:20:00973 :: 45

1125 14:20:00974 :: 46

1125 14:20:16707 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010). Automatic conversion will be attempted.

1125 14:20:24010 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/Inventorywindow.py

1125 14:20:24012 ::

ui.py(line:2670) LoadScriptFile

system.py(line:192) execfile

system.py(line:161) Run

system.py(line:176) __LoadTextFile__

system.py(line:61) __init__

 

LoadScriptFile - exceptions.IOError:No file or directory

 

1125 14:20:24012 :: ============================================================================================================

1125 14:20:24012 :: Abort!!!!

 

 

1125 14:20:24013 ::

uiInventory.py(line:60) __LoadWindow

ui.py(line:2675) LoadScriptFile

exception.py(line:36) Abort

 

Inventorywindow.Loadwindow.LoadObject - exceptions.SystemExit:

 

1125 14:20:24013 :: ============================================================================================================

1125 14:20:24013 :: Abort!!!!

 

 

 

sygnaturkazx.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wszytko pięknie chodzi :)

Ale jest problem z chatem ponieważ wiadomości dochodzą

do gm'a ale już od niego do gracz nie ;/

Ale poza tym jest Ok :)

derin.png

Opublikowano

Wszytko pięknie chodzi :)

Ale jest problem z chatem ponieważ wiadomości dochodzą

do gm'a ale już od niego do gracz nie ;/

Ale poza tym jest Ok :)

Prawdopodobnie w game.py brakuje Ci jednej rzeczy. Jak chcesz to pisz do mnie na GG.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No musze przyznac iz nie mialem problemow z wgraniem AutoPotow na serwa, wszystko ladnie opisane... Dziala jak nalezy. Dzieki

sygnatura.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...