Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eliksir Słońca, Eliksir Księżyca (Autopoty)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa all:)

vlju.jpg

Ale jak się ruszę to loga;/ może to coś ode mnie prześledzę syserr:)

@Problem logania naprawiony,nie ma nic wspólnego z autopotami:)

1354749589-U576612.jpg

By miko213

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No ba:)

 

Tylko tak jak pisali nie da się zalogować 2 postacią;/

nawet jako host na 2 metki;/

m ktoś poprawionego lanchera:D?

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

@ Marcusny

 

Własnie o tym mówiłem, że ten launcher do bani , albo te ROOT też ;). Tłumaczenia autora poradnika mnie nie obchodzą bo jak widzę, nie tylko u mnie koledzy nie moga się dołączyć.

 

Sam z ciekawości odpaliłem dodatkowo lapka i po wybraniu postaci mnie wyrzucilo do logowania. Z laptopa nie moglem podlaczyc do serwera, ktory jest na PC.

 

Tutorial tylko do kasacji sie nadaje :). Albo robimy cos dobrze i to ma działać , albo robimy wszystko pod otrzymywanie LAJKUFF by poczuc sie pro...

jqeuR.png

Opublikowano

@UP to że tobie się nie podoba/przyda to nie znaczy że odrazu temat do kosza...

Mi i innym korzystających z tego launchera wszystko działa...

Może macie coś w serwie zrypanego i nie wiecie co? xD

Bo to jest niemożliwe żeby przez launcher nie mogła się połączyć druga osoba. -,-

 

@Edit

Chce ktoś gotowca, na którym wszystko działa?

Gotowy root, locale, uiscript z dodanym autopotem, wystarczyłoby wgrać swoje:

item_proto, mob_proto, atlasinfo, tapetki, npclist i pliki *.msm...

Opublikowano

@ Marcusny

 

Własnie o tym mówiłem, że ten launcher do bani , albo te ROOT też ;). Tłumaczenia autora poradnika mnie nie obchodzą bo jak widzę, nie tylko u mnie koledzy nie moga się dołączyć.

 

Sam z ciekawości odpaliłem dodatkowo lapka i po wybraniu postaci mnie wyrzucilo do logowania. Z laptopa nie moglem podlaczyc do serwera, ktory jest na PC.

 

Tutorial tylko do kasacji sie nadaje :). Albo robimy cos dobrze i to ma działać , albo robimy wszystko pod otrzymywanie LAJKUFF by poczuc sie pro...

Dokladnie;/

Nawet jak logowałem 2 konto jako host na tym kompie co serwer;/

Jednak myśle ze to cos z rootem

@UP to że tobie się nie podoba/przyda to nie znaczy że odrazu temat do kosza...

Mi i innym korzystających z tego launchera wszystko działa...

Może macie coś w serwie zrypanego i nie wiecie co? xD

Bo to jest niemożliwe żeby przez launcher nie mogła się połączyć druga osoba. -,-

 

@Edit

Chce ktoś gotowca, na którym wszystko działa?

Gotowy root, locale, uiscript z dodanym autopotem, wystarczyłoby wgrać swoje:

item_proto, mob_proto, atlasinfo, tapetki, npclist i pliki *.msm...

Roota możesz dać bym sobie sprawdził.

Albo najlepiej diffa na binke ^^

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Mistrzu co ty zmieniłeś w tej bince takiego

;)

Bo nie chce pobierać;D

 

@down: looz ;D no nic gram na tym w takim razie. Co do tematu wszystko pięknie działa

;)

Opublikowano

Mistrzu co ty zmieniłeś w tej bince takiego ;)

Bo nie chce pobierać;D

 

Nic nie zmieniałem.. .Znalazłem to na epvp dla ludzi z serwami na hamachi. xD

 

@EDIT

 

Działa wam GG ? :D

Opublikowano

Mi tez nie wykrywa wirusa na obydwu komputerach .

Ps. a po co wam binka? ;D ja używam swojej i mi działa

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

@up to proszę o jak najszybszą aktualizację :)

 

Dodałem tą poprawke. :)

Sorry że tak długo ale nie mogłem znaleźć pliczka... xdd

Opublikowano

Thx wielkie Lajk leci

@edit

Jakby komuś nadal nie działało to wystarczy prze kleić game.py z root PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...