Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasz Survival [WL] [1.2.3] - Tu liczy się dobra zabawa!


Uniq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezkaxh.png

 

TS3-server.png

ts-family.com.pl:9987

 

Channel 181

hasło: surv

 

Wzór:


Nick:
Wiek:
Staż w Minecraft:
Dlaczego nasz serwer/opisz siebie (3-4 zdania):

LAJKUJ

:D

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o przyjęcie mnie :)

Szukam jakiegoś serwera, aby pograć. Chcę zostać na dłużej.

nick: Fifeq10

Trololo mam filmik na
You
Tube
!

 

http://www.youtube.com/watch?v=uhnGdXj-Lik&context=C4df06abADvjVQa1PpcFPnClntxyS9GGricc9qoWS1EUxt_QuYZOk=

Opublikowano

Za słabe podania. Przykro mi. Nie szukamy ilości graczy, a poziomu graczy.

 

@Spluer

Nie dodany.

@darkweider

Dodany.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Gość DamianoMANCITY
Opublikowano

Bez Netheru to nie gra

Opublikowano

Nick w grze: Sekultu

Doświadczenie: Gram w minecrafta od wersji 1.5

Dlaczego wasz serwer?: Dlatego że lubię survivale. Lubię się dobrze bawić w gronie przyjaciół i innych graczy , którzy oczywiście się potrafią bawić. Myślę że się jakoś dogadamy ;)

Więcej informacji? : PISZ PW! Na pewno odpowiem ;)

Mam konto premium ;)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Siemanko, chciałbym dołączyć do ekipy waszego serwera. Jakiś czas już szukam jakiegoś miejsca gdzie moge pograć, ale zawsze trafiam na bande debili, która za wszelką cene stara się zepsuć mi grę. Lubie grać Survival, bo to w sumie jedyna zabawa w MC, która się nie nudzi. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie na White Liste i pogramy sobie za jakiś czas razem. :)

 

Nick: Sanity.

Opublikowano

Dwa podania:

1) Nick - paxivr

Wiek - 14

2) Nick - Xapp

Wiek - 15

Gramy razem od wersji Alpha. Jesteśmy ogarnięci i nie szukamy problemów, lecz dobrej zabawy. Gramy tylko na survivalach więc ten serwer powinien nam odpowiadać ;)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

Opublikowano

Nick: ozixar

Wiek: 15

Od siebie: Cześć :) Szukam serwera na którym miło spędzę czas, mam ochotę pograć bez dzieci neo, hackerów czy też jakichkolwiek oszustw. Inspiruje się grą Fair. Myślę że wasz serwer będzie dla mnie serwerem odpowiednim. Pozdrawiam, ozixar

Opublikowano

Dwa podania:

1) Nick - paxivr

Wiek - 14

2) Nick - Xapp

Wiek - 15

Gramy razem od wersji Alpha. Jesteśmy ogarnięci i nie szukamy problemów, lecz dobrej zabawy. Gramy tylko na survivalach więc ten serwer powinien nam odpowiadać ;)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

Nick: ozixar

Wiek: 15

Od siebie: Cześć :) Szukam serwera na którym miło spędzę czas, mam ochotę pograć bez dzieci neo, hackerów czy też jakichkolwiek oszustw. Inspiruje się grą Fair. Myślę że wasz serwer będzie dla mnie serwerem odpowiednim. Pozdrawiam, ozixar

 

 

Dodani.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Imie: Sebastian

Nick w grze: Sebaxxx20

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer?: Poszukuję serwera bo nie mam co robić i nie wykluczam że zostane :)

Skype: Mam ze sprawnym mikro jak ktoś by chciał pogada ;)

 

Doświadczenie mam duże chyba jak każdy ale wątpie że to ma znaczenie ;P

Opublikowano

Nick: PiTeR95

Wiek: 17 w kwietniu ;x

Dlaczego Ty: Jestem przyjaznym i ambitnym graczem, sumienność to u mnie podstawa, ale jeśli przyjdzie co do czego to mogę się zdenerwować. Ogólnie chciałbym ,,dopomóc" serwer i w razie czego ,,coś'' zrobić ^.^

Co chcesz zmienić na serwerze: Na razie nie obejrzałem serwa, ale po ogólnych wrażeniach ujmę, że jest spoko :)

 

P.S Mam mikro, skypa i TS3 jakby co ;]

Opublikowano

Witam ^^

Nick - IceLaysPL

Lat - 13 [jestem ogarem widzisz podanie :D]

Staż Gry - 1,5 lat

Premium - Zakupie tylko kasa przyjdzie ^^

Mikro - Nie :/

TS3 - Tak ale bez mikra ale moge posłuchać ^^ [i po pisać]

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Proszę o Dodanie na white liste

 

Nick w grze : SoNeRo

Mój wiek : 12 lat

Staż minecraft : od bety 1.3

Dlaczego ten serwer? : Lubie Serwery tego typu

Opublikowano

Nick: PiTeR95

Wiek: 17 w kwietniu ;x

Dlaczego Ty: Jestem przyjaznym i ambitnym graczem, sumienność to u mnie podstawa, ale jeśli przyjdzie co do czego to mogę się zdenerwować. Ogólnie chciałbym ,,dopomóc" serwer i w razie czego ,,coś'' zrobić ^.^

Co chcesz zmienić na serwerze: Na razie nie obejrzałem serwa, ale po ogólnych wrażeniach ujmę, że jest spoko :)

 

P.S Mam mikro, skypa i TS3 jakby co ;]

Imie: Sebastian

Nick w grze: Sebaxxx20

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer?: Poszukuję serwera bo nie mam co robić i nie wykluczam że zostane :)

Skype: Mam ze sprawnym mikro jak ktoś by chciał pogada ;)

 

Doświadczenie mam duże chyba jak każdy ale wątpie że to ma znaczenie ;P

Siemanko, chciałbym dołączyć do ekipy waszego serwera. Jakiś czas już szukam jakiegoś miejsca gdzie moge pograć, ale zawsze trafiam na bande debili, która za wszelką cene stara się zepsuć mi grę. Lubie grać Survival, bo to w sumie jedyna zabawa w MC, która się nie nudzi. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie na White Liste i pogramy sobie za jakiś czas razem. :)

 

Nick: Sanity.

 

Dodani.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...