Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Team Fortress 2] Idlowanie w trybie tekstowym


dosking

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś mi nie działa, pobrałem sandboxa i się fajnie dropiło. ale nagle przy uruchamianiu tf2 chce weryfikować pliki, wyskakują też okienka z limitem pamięci przesyłanej czy jakoś tak, ktos też tak miał?

Daj piaskownicy pełen dostęp do dysku, na którym masz zainstalowanego Steama:

 

1343598008-U85227.jpg

 

1343597972-U85227.jpg

 

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a co zrobić żeby to wyłączyć?

Po prostu wyłączyć okno i ewentualnie wyczyścić "parametry startowe" we właściwościach.
Opublikowano

Mam okno wsadowe. I jak chce zobaczyc czy mi cos droplo, to mam je wylaczyc?

Na stronach takich jak

tf2b.com

Itemy są aktualizowane na bieżąco, wystarczy odświeżyć stronę.

Opublikowano

Czasem jest tak ale znika po paru godzinach, pewnie dlatego, że Valve przygotowuje serwery do update.

1308908520-U361982.jpg
Opublikowano

A pisze coś w konsoli, jak dropnie?

Już było to kilka razy w tym temacie: nie, itemy trzeba sprawdzać wchodząc normalnie do gry lub na stronach takich jak

tf2b.com

 

Czemu pojawił mi sie błąd, ze nie widze itemów i coś odlicza do 30 :D

UCIEKAJ
Opublikowano

Dziwne że że mi nic w ciagu 5h nie dropło a limit nie był przekroczony

12234.png Nie gram w MMO typu MOBA ponieważ community jest negatywnie nastawione na słabszych graczy

Opublikowano

Możliwe, że wykorzystałeś go grając normalnie. Ale Valve coś podobno spieprzyło przy updatcie mvm i niektórym nie dropi.

0eab14ddf550.png

Opublikowano

Bez linijki startowej TF się normalnie odpala, a gdy wklejam, to mam "Przygotowanie do uruchomienia team Fortress 2" I tak cały czas przez pół godziny nawet próbowałem i nic. Kopiowałem wszystko na kilka sposobów, z cudzsłowem i bez, niestety nie działa mi.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...