Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] < ~ Europa ~ > [50S] [SURVIVAL] [GILDIE] [NO-PREMIUM] Zapraszamy ~ !


Noobel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SERWER POLECAM JEST POPROSTU ZAJEEE******

Z TEJ STRONY SilentHigh !! szukam kolegow :D

Daj like

 

chyba ze się boisz dać like ;]

 

 

jak nie dasz like to daj minusa xD

 

Ale jak dasz minusa, to znak ze się boisz kliknąć like ;]

Opublikowano

Juz wam daje itemki - zgłoście sie ! Zapraszam do gry bo jest nowa mapka i rowne szanse bez kopiowania !

sygna4.jpg
Opublikowano

New News NOWE IP SERWERA : s14.craftserve.pl:41291

 

NOWE IP SERWERA : s14.craftserve.pl:41291

sygna4.jpg
Opublikowano

@ ref.... .

Polecam wielce Serwer ,

OGARNIĘTY ADMIN + EKIPA SERWERA

Miła atmosfera bez chamstwa ,

Ciągłe uleprzanie serwera aby NAM sie lepiej grało i PRZEDEWSZYSTKIM BEZ X-REYA i INNYCH COPY_BUG 8S .... Hehehehe ,,, odkąd blokada anty włączona 60% graczy wyparowało :ninja: i dobrze zostali ci co lubią i umieją grać na zasadzie Fair Play :D Jeśli nie ma Ekipy Serwa ,to nie będzie problemu aby uzyskać pomoc informacyjną,doradzić,lub nawet pogadać o pierdołach gdy nudno się robi podczas szukania diax :) Te gildie co są cały czas rosną w siłę i sie zbroją :D i już sie nie mogę doczekać kiedy zacznie się era Wojen i sojuszy :) hehehe .... Więc ZAPRASZAM nowych graczy a to co macie zagwarantowane to mile spędzony czas i zabawa :D ,,,,,, Czy nie o to chodzi w minecraft ? hi,hi

Pozdrawiam ..Mój Nick z gry Bandyta :P

 

 

 

p.s ....

zacytuje przedmówce ...

 

serwer dla vipow -.- ( Kup vipa a bedziesz 100x silniejszy od innych ).

 

Żenada -.-

 

WIec KOLEGA TO IDIOTA CHYBA :D i żenada ze to wogóle napisał .............

100x silniejszy ....

 

To może jeszcze żanada że ci co realną kase wydali maja orginalnego Minecraft i posiadają Skiny a ci ci niezapłacili nie mają ....... Rozumowanie przedmówcy:

Kup Vip = bedziesz silniejszy (Żenada

Kup Orginalny Minecraft = Bedziesz miał to czego nie ma PREMIUM =Będziesz leprzy (Żenada)

Kup Spodnie Lewisa a nie zwykłe dzinsy = Bedziesz leprzy (Żenada)

i tak dalej ,dalej ,dalej

HeHEHEHE ,,,,,,,

A nie raczej ma kto chce a jesli ma i zapłacił to czemu ma nie mieć .... Pokaz mi SERWER imbecylu który nie ma możliwości Vip albo tym podobnej .... No fart pokażesz ..... ALE CHYBA HAMACHI U SĄSIADA xD

 

Dawać kolejne Negatywy :D Chętnie o nich porozmawiam :D hehehe

Opublikowano

REFRESH - dodano warpownie i naprawiono SKLEP . Mozecie juz kupowac i zapraszam do gildii najemniczej

sygna4.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...