Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] < ~ Europa ~ > [50S] [SURVIVAL] [GILDIE] [NO-PREMIUM] Zapraszamy ~ !


Noobel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1350127088-U73080.png

 

Typ: Freebulid z domieszką RPG/SURV

IP:

s4.craftserve.pl:15386

 

Mumble: mumble.csrv.pl:15386

Sloty: 40 ( 80 MA BYC NIEDŁUGO )

Nether: ON

Mobki: ON ( NA KAŻDYM ŚWIECIE INNE POZIOMY )

iConomy: ON

 

Generalnie - o co chodzi z Omega ?

Opis: Klik -- >

 

 

Jest to serwer dedykowany

Nasz serwer opiera się na prostocie gry.

Na dzień dzisiejszy jest 40 Slotów. ( zamierzamy zwiększyć max. 200)

Jest to dobre połączenie Freebulid

z Role Play

Wchodząc do gry czekają cie na ciebie

przeróżne atrakcje zaczynając od pięknych budowli przezc

redstonowe machiny , na sklepach kończąć

Bądź zawsze zrelaksowany wydobywajac surowce których nie jest malo

Tak to jest klimat naszego serwera

Serwer jest wolny od cheaterów.

Posiadamy pluginy pisane przez

administrację oraz inne świetne z bukkit.org.

Wszystkie poprawki / bugi są naprawiane do 24h po wykryciu

żeby nie przerywać spokoju graczom.

Dlaczego akurat my ?

Istniejemy już od wersji 1.6 zawsze pod tą samą domeną.

U nas nie ma nudnego generatora mapy .

Posiadamy unikalny generator tworzący przepiękne krajobrazy,

wodospady , jaskinie.

Co jeszcze o nas hmm ?

Jest u nas między innymi

Arena , NoLagg , Falsebook i wiele innych

pluginów których o działaniu dowiesz się w grze.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu ,

zgłoś się do jednego z administratorów lub wejdź na nasze forum .

Jeżeli to przeczytałeś i chcesz grać na naszym serwerze - pisz w temacie.

 

Konkurs na ten tydzień !

Prosimy o pisanie swoich nicków z gry - każdy kto napisze swój nick dostanie lizaka ( specjalny prezent przygotowany przez administracje !!!

 

SS z gry: Klik -->

 

 

dodam je niedługo

 

 

 

 

Wiecej dowiesz sie w grze ! Zapraszamy

sygna4.jpg
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spokojnie . Start bedzie dzisiaj wieczorem / jutro 15:00 . Zobaczymy ponieważ musze uzupełnić reklame i skonczyć skille dla giermka :x

sygna4.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...