Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] < ~ Europa ~ > [50S] [SURVIVAL] [GILDIE] [NO-PREMIUM] Zapraszamy ~ !


Noobel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer średni,

- Niedopracowane Permissions.

- Źle ustawione prefixy.

- Spawn odwalony w 5 minut.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam do gry - wprowadzimy dzisiaj plugin specjalny na swiat End . Nie bedzie juz bugow.

sygna4.jpg
Opublikowano

A ja powiem tak.

Admin całkiem spoko :) i coś mi się wydaje że ten serwer będzie całkiem niezły. Fakt że są czasem prace/poprawki czy jak to zwać innaczej ,ale to gracze chyba tworzą grę. WIęc nie ociągać się i wbijać.Jakby Coś to pomogę na starcie xD bo juz zostaje na tym serwerze xD Nick : Concord :) zapraszam i POLECAM !!!

Opublikowano

cooltext694132541.png

dedyk.png

 

 

 

info.png

 

Typ: Survival+RPG

IP: 91.121.156.220:25052

Kontakt z administratorem

@wiktorwos102

GG: 2882846

Rekrutacja Mod'ów ON

 

Generalnie - o co chodzi z Survival +

Jest to serwer dedykowany postawiony na dobrej maszynie.

Dostęp do serwera 24/7.

Nasz serwer opiera się na prostocie gry.

Na dzień dzisiejszy jest 20 Slotów. ( zamierzamy zwiększyć )

Jest to idealne połączenie ostrego survival'a

z nutką RPG.

Wchodząc do gry pamiętaj o niezwykle wyostrzonym

zmyśle wzroku i słuchu.

Bądź zawsze przygotowany podczas

wydobywania surowców , czy aby nie biegnie na ciebie zgraja

głodnych krwi graczy w żelaznych zbrojach ?

Tak to jest klimat naszego Survival+

Serwer jest wolny od cheaterów.

Posiadamy unikatowe pluginy pisane przez

administrację oraz inne świetne z bukkit.org

Wszystkie poprawki / bugi są naprawiane w nocy

żeby nie przerywać spokoju graczom.

Dlaczego akurat my ?

Istniejemy już ponad 5 miesiące pod różnymi domenami.

U nas nie ma nudnego generatora mapy .

Posiadamy unikalny generator tworzący przepiękne krajobrazy,

wodospady , jaskinie.

Co jeszcze o nas hmm ?

Jest u nas między innymi

mcMMO , NoLagg , Falsebook i wiele innych

pluginów których o działaniu dowiesz się w grze.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu ,

zgłoś się do jednego z administratorów lub wejdź na nasze forum .

Jeżeli to przeczytałeś i chcesz grać na naszym serwerze - pisz w temacie.

 

Konkurs na ten tydzień !

Prosimy o pisanie swoich nicków z gry - każdy kto napisze swój nick dostanie blok z żelaza !!

iMac_

Opublikowano

Ogarnij sie up - report polecial idioto.

 

iMac wejde do gry i juz ci daje

sygna4.jpg
Opublikowano

Kupilem vipa i nie żałuje .

Wszystko jest fajnie , wiktor coś mówił że bedzie rozbudowane miasto i sklepy xD

Polecam serdecznie.

 

~BiznesMurzyn

 

EDIT: Ja chce blok z zelaza :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam serwera - nick : Worlder aka VeeperPL

 

Wiktor - dawaj japka !

 

 

Posiadamy unikatowe pluginy pisane przez

administrację

 

 

emh... ?! Cos nie bardzo ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...