Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] < ~ Europa ~ > [50S] [SURVIVAL] [GILDIE] [NO-PREMIUM] Zapraszamy ~ !


Noobel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer sie juz zapowiada 1,5 miecha i dupa T_T nawet nie ma zapowiedzi kiedy On

wbijac...

Jak byl by on to moze bym wbil .......

Opublikowano

hmm 16 a startu chyba nadal nie ma ;/

i7 8700K <-I7 6700K <- I4770K <- Amd Fx 8350 <- Amd 64 Athlon 6000+ <- Amd Athlon 64 3000+ <- Amd Sempron 2800+ <- Amd Athlon XP 2000+ <- Amd Duron 1800 <- Amd Duron 1400 <- Amd Athlon 1000 <- Celeron 633 <- Celeron 466 <- Pentium II 266 <- Pentium 166MMX

32Gb ddr4 <- 32Gb ddr3 <- 16Gb ddr3  <- 8Gb ddr2 <- 4gb ddr <- 2gb ddr <- 1gb ddr <- 1gb ddr  <- 512Mb ddr <-  512Mb sdram <- 384Mb sdram <- 256Mb sdram <- 128Mb sdram <- 64Mb simm ram

Nv GTX 1080 TI<-Nv Gtx 980 Ti <- Ati Radeon R9 280x <- Ati Radeon Hd7950 o.c <- Ati Radeon Hd 4870 <- Nv 7600GT <- Nv 6600GT <- Radeon 9600 <- Radeon 9250 <- Gf 4 mx 440 <- Gf 2 mx 400 <- nv Tnt 2 32Mb <- nv tnt 16Mb <- Matrox G200 <- S3 Trio Virage

 

Opublikowano

Dobra ustalone. Start na wtorek 15:00 Powód: Musimy skończyć mapkę oraz dodać wiele wiele questów .Dziekuje.Wszelki spam typu olej - report

sygna4.jpg
Opublikowano

Wiktorwos siema! Dawno razem nie graliśmy ;D

Na pewno zagram na serwerze, rozejrzę się i ocenie.

 

Proponuje dodać klasę VIP ,,Khajiit'' - człowiek-kot z ,,The Elder Scrolls : Skyrim''

Klasa bandyta, jakby dodać NPC-ty handlarzy może mieć 20% zniżki.

Niewidzialność,okradanie itp.

Złodziejka rasa, handlarze.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Jaki spam LOL ? 1 wiadomosc a ty juz piszesz

Dobra ustalone. Start na wtorek 15:00 Powód: Musimy skończyć mapkę oraz dodać wiele wiele questów .Dziekuje.Wszelki spam typu olej - report

 

Po prostu sie dziwilem co wy robicie :D

 

(R5) :D

Opublikowano

Serwer zapowiada się fantastycznie ...

Jeżeli będzie tak dobry jaki jest w opisie bd to jeden z najlepszych lub nawet najlepszy serwer RP

Proponuję wam tylko zrobić non-pvp na ternie zamku, spawnu i w pobliżu NPC, ponieważ będzie to wprowadzało straszny chaos ...

Proponuje osłabić umiejętność gejzer dla rycerza - nikt się nie będzie mógł do niego zbliżyć ... Osłabcie tę umiejętność do połowy życia - uwzględniając każdy set uzbrojenia.

Nie wprowadzajcie /lwc , ale proponuje zrobić jakieś małe działki 10x10 , 15x15 dla rycerzy i hersztów, lub udostępnić im uzgodnioną liczbę zabezpieczonych skrzynek :)

 

Czekam na Start :P

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

Dzięki Noobel za to, że mogę zaproponować jakieś quest :3

Staram się robić rozbudowane questy, każdy ma swoją fabułę i główny cel ;D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@up Worlder....

Raz błąd popełnił, nie wiedział, że są 2 takie cuboidy i usunął niechcący ;d

Pomysł fajny jest, a twój to co? ;d Dodałeś, że tylko 1 klasa może stawiać bloki i się podniecasz

Bukkit jest na najnowszej wersji, ale pluginy są sprawdzone

Ja nie ubiegam się o moda, tylko chce pomóc wiktorwosowi za to co go spotkało na serwie takiego nooba jak ty

Serwer nie padnie, jakbyś widział serwery z frakcjami, jakie były popularne. Tylko fabuły ogólnej brakuje xD

Jak nie interesuje cię serwer to się nie interesuj.

Twój przed nooba o nicku Souris padł, bo wprowadziłeś rangę ,,Budowniczy''. Teraz zamiast tego jest RPG, którym włada accordio. A po za tym, z tego co wiem jesteś wrogiem MPCforum ;d

 

@edit

P.S. Mi się zdaje, czy każdy prócz mnie ma ,,ProUser''?!

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Dobra wiadmo co Lunner ma na myśli. Nie umie się powstrzymać. Nie nawidze nieuczciwości konkurencji. Wyjdz po prostu śmieciu i nie wracaj. Bierz się za swój serwer.

sygna4.jpg
Opublikowano

Tak? Mi się zdawało, że zdegradowany zostałem za to, że kochany Souris czy tam Series na mnie nagadali ;d Ja cuboida w 20 sekund założyłem...

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Dobra czekamy, na wtorek 15:00 oby teraz wypalił mam na to taka nadzieje,, Jak wypali to nolifujemy xD

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Opublikowano

Proponuje wprowadzić sklepy między gildyjny.,, ''Czarny Rynek'' na którym wszystkie rasy oraz klasy bd się zlatywać na handel oraz kupno, oczywiście brak PvP.

Opublikowano

etaki. Taki czarny rynek jest w budowie. :)

+ leci

 

Lunner / kotkowski ogarnijcie sie ok ?

sygna4.jpg
Opublikowano

Osadnik - Klasa posiadającą umiejętności takie jak:

  • Ma zapewnione miejsce w wiosce
  • Skill Pajsa Osadnika ( chleb dodaje 5 serc )
  • Duma Kowala ( Potrafi bardzo tanio naprawiac przedmioty )
  • Ulepszone rolnictwo
  • Dostaje datki od Króla na rozbudowę osady.
  • Tutaj Sniperz Kotkowski masz u mnie szczerze Przesrane
  • za to że na tym serwie z rzemielśnikami Itp tak mnie drażniles
  • TERAZ NADSZEDL DZIEŃ ZEMSTY!
    NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ JUTRZEJSZEGO SPOTKANIA ! ! ! UBIJE CIE JAK PSA

A i Pytanko Do Adminów czy

 

Zlodziej czy kto to tam taki

Może mieć cuboida Np w mieście i rangi by nie bylo widać

I by fajnie bylo by Jak by Byl Neutralny :>

Ranga Assasin

Jak tak będzie to prosze dajcie Mi :>

Mój nick W grze Assasyn

 

  • Niewidzialność
  • Szybkość
  • Oślepienie
  • i wiele innych

B

http://Nie działa mi avatar :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...