Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EESt5.png

Przedstawiam wam nadchodzący serwer RomeCrafte.

Będzie to serwer RP (Role Play),.

Serwer Będzie miał na celu symulacje starożytnego Rzymu.

Występować będą dwie nacje : Rzym oraz Barbarzyńcy .

Dostępne będą rzędy prac umożliwiające wspinanie się po szczeblach Rzymu m.in :

Górnik , drwal , farmer itp.. Pracownik nie tylko dostaje

pieniądze za sprzedaż towaru ale też za samo wydobywanie albo zabijanie (jeśli praca na tym polega).

cześć surowców musi zostać przeznaczona przez nich na rzecz Rzymu

Nie wyklucza to też zabawy z gry Barbarzyńców , którzy będą mogli napadać na obozy Legionistów czy też zwykłych mieszkańców

 

Rzym- Gre rzymianiem można porównać do fb, dostajesz działke i zarabiasz, możesz pracować jako rolnik,drwal,górnik,budnowiczy ale także jak legonista i zarabiać na zabijaniu Barbarzynców i potworów

Barbarzyńcy- gra barbarzyńcom polega na zabijaniu rzymian, napadnie na ich osady, farmy itp, barbarzyńcy mogą mieszkać w jaskiniach ale zrobić sobie domek z drewna gdzieś w ciemnym lesie...

 

.

 

 

A7IQp.png

IP: 46.105.133.122

Sloty :

7EWg0.png

Potwory :

eCgTw.png

Zwierzęta:

eCgTw.png

Nether :

eCgTw.png

The End:

N1f8o.png

 

 

TS3: 46.105.133.122 (takie samo jak IP serwera)

 

 

 

 

 

k4cu4.png

 

[Head Admin] Kruchy (Dren)

[Admin] Moskit1116

[Moderator] Azzinoth (Diaz7321)

 

 

dyOXt.png

 

Kilka screenów

 

 

 

 

ttUaP.png

 

 

Wzór podania na White-Listę :

 

 

Wiek(min. 14):
Nick:
Posiadasz Mikrofon?:
Znajomość RP:
Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?
Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Jeśli nie spełniasz wymagań wiekowych pisz na PW lub na gg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Texture Pack zalecany na nasz serwer (był na nim budowany , na nim najładniej wygląda)


http://www.planetminecraft.com/texture_pack/romecraft/

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:17

Nick:Stiankowski

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Wimare ;]

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Zobaczy sie ;p

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem. Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek:14

Nick:FactionsTNT

Posiadasz Mikrofon?:nie ma

Znajomość RP:na maxa

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? chyba zly to barba ;] czyli barba

Opublikowano

Wiek:14

Nick:FactionsTNT

Posiadasz Mikrofon?:nie ma

Znajomość RP:na maxa

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? chyba zly to barba ;] czyli barba

 

Przyjęty

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Mapa nie jest jeszcze do konca gotowa, w piatek wrzuce ss calego rzymu, drugi screen ma na celu pokazac wyglad zbroi na texture packu RomeCraft a nie jakis epic budowli...

Opublikowano

Wiek:12 lat ogarniam:p

Nick:ozzyIiggy

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:80%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?przepraszam ale nie moge używać

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek: 14lat

Nick: 3i2

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:70/80%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Moge zkorzystac .

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem .

Opublikowano

Wiek: 19

Nick: Wulkanus

Posiadasz Mikrofon?: TAK

Znajomość RP:80%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

 

 

 

 

Wiek: 18

Nick: PoPisowy

Posiadasz Mikrofon?:TAK

Znajomość RP:70%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? TAK

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?  Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek:11

Nick:TeamSpeakUser

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:7/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak napewno !

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Diaz .. Jak możesz wiedzieć jeśli ktoś ma poniżej 14 lat ? Może ma np. 12 i potrafi pisać i się zachowywać ? Oczywiście nie zagram bo nie mam czasu . A i jeszcze jedno dlaczego taki wymóg wiekowy co sam masz 14 lat czy o co chodzi ?

Opublikowano

Diaz .. Jak możesz wiedzieć jeśli ktoś ma poniżej 14 lat ? Może ma np. 12 i potrafi pisać i się zachowywać ? Oczywiście nie zagram bo nie mam czasu . A i jeszcze jedno dlaczego taki wymóg wiekowy co sam masz 14 lat czy o co chodzi ?

 

 

Eh... Chcemy normalną , dorosła rozgrywke , bez griefowania , kampowania przy wyjsciach z miasta itp . W tym roku bede mial 17 lat , wiec nie wnioskuj takich rzeczy . Wiem że są wyjątki na ludzi , którzy maja 12 lat a są dojrzali . Ale nie oszukujmy my sie , takie wyjątki sa rzadko spotykane . Jeśli osoba młodsza czuje się , iż jest dojrzała nie leci na czacie z "x D" "lol" itp , potrafi sie zachowac. Zapraszam na rozmowe na PW.

 

krzysiekfr2 przyjęty . Zapraszam do dalszych zapisów .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Zapraszam do zapisów ! widze że wiekoszosc woli byc barbarzyńcami ale w rzymie jest duzo innych możliwości !

Opublikowano

Witam. Moje podanie na WL

 

Wiek(min. 14): 28

Nick: soqrdat

Posiadasz Mikrofon?: Niestety już nie posiadam(brat mi zabrał jak wyjeżdżał za granice) A nie chce na razie kupować nowego.

Znajomość RP: śrenio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam. Moje podanie na WL

 

Wiek(min. 14): 28

Nick: soqrdat

Posiadasz Mikrofon?: Niestety już nie posiadam(brat mi zabrał jak wyjeżdżał za granice) A nie chce na razie kupować nowego.

Znajomość RP: śrenio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

 

Pozdrawiam

 

Przyjęty .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):17

Nick:jahul12

Posiadasz Mikrofon?:Nie.Narazie nie

Znajomość RP:80%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: LoLmAd

 

Czy masz mikrofon : Mam

 

Znajomość RP: Ogarniam

 

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

 

Tak ,bo mi się podoba.

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

 

Barbarzyńcą.

post-492850-0-68511900-1327595514.jpg

post-492850-0-70234200-1327595524.jpg

Opublikowano

Zależy , jeżeli wszystko zdązymy w piątek zrobić , to wystartuje w piątek .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):12 8misięcy

Nick:juli

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?barbarzyńcą

 

pisałem z tobą na gg i mnie przyjąłeś

24n3chy.jpg

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: 1sharp

Posiadasz Mikrofon?: Nie posiadam, ale mam zamiar kupić.

Znajomość RP: 90%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńcą

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wiek(min. 14): 17

Nick: Dymot0

Posiadasz Mikrofon?: tak

Znajomość RP: W miare

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbażyńcą

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...