Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

itam poszukuje h@ z swoim serwerem !!

 

czego oczekuje? serwer musi mieć gametracker i ranking na nim mniejszy niż 5k.([po prostu rozreklamowany)

 

Oferuje:

 

Range h@ serwera

 

Administrator swojego działu all opcje.

 

No i miłą gre i zabawe

oraz Profesionalizm!

 

+ Forum, phpbb3 oraz domena .eu

:) płatny hosting.

 

Kontakt GG- 3388641

 

lub PW forum!

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam serdecznie .

Pragnę zaprosić was wszystkich na unikalną sieć .

Serwer posiada unikalny styl , serwer cod mod z unikalnymi klasami ,serwer 4Fun oraz Surf Ski 2 ,dojrzałą administracje .

Prowadzona jest rekrutacja na wiele stanowisk . Są to :

-Admin serwera 4Fun

-Admin serwera COD MOD

-Admin serwera SURF[sS2]

-Admin serwera TS3

-Redaktor forum

-BanTeam

-Grafik

Poszukujemy także osobę ,która była by w stanie wspomóc sieć finansowo czyli szukamy sponsora sieci .

Na forum są organizowane liczne konkursy . Nie tylko dotyczące counter-strike'a ale także konkursy muzyczne .

Administracja forum jak i serwerów jest otwarta na wszelkie uwagi nowych graczy co do forum/serwerów .

W sprawie linku do forum oraz IP serwerów proszę pisać na GG :2400340 /PW na forum oraz steam kamilek971997

Zapraszam serdecznie a na pewno nie pożałujecie .

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Siemka.

 

Zostanę H@ sieci cs 1.6

 

Coś o sobie:

Nazywam się Daniel 20 lat w csa gram od 2001 roku, posiadałem 3 własne sieci, znam się na tym co robie wiem co mam robić i wiem co zrobić żeby było okej;].

 

Co oferuję:

- Pełnoletność

. Ogarnięcie

-Pomoc przy Silkniku forum IP.Board lub vBulletin

-Moge Zrobic konwersje przemo->IP.Board lub Przemo->vBulletin lub z innych silnikow

-Moge przenieść cala strone na vpsa

 

Co oczekuję:

- Posady H@ (ja bede robil przy forum , reszta h@ przy serwerach itp )

- w miare rozkreconego serwera

-domeny PL

 

 

Kontakt:

GG: 39170818

Steam: kley95

 

Pozdrawiam

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,

 

Wymagania :

 

- Wiek +14

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

________________________

 

 

Posiadamy reklame na wiaderku !

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

 

 

 

_______________________

 

 

 

Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Witam dnia 1-4 lutego 2013 roku zakładam serwer BF2+FFA serwer nie będzie pusty ponieważ już mam graczy do grania

 

Poszukuję

 

ADMINÓW

 

na serwerze będą konkursy będzie można wygrywać odznaki

 

Kontakt:

 

PW

 

GG: 41402513

 

Steam : Laosik

Opublikowano

Poszukuję:

- Osób do klanu. (nazwa klanu zostanie jeszcze ustalona)

Osoba ta musi posiadać:

- Mikrofon

- Skype (Sparingów)

- Team Speak 3(Komunikowania sie w czasie sparów)

- Gadu Gadu

Wymagane:

- +13 lat do +100000000 :-)

- skill szczególnie u tych mlodszych rocznikach.

- I najważniejsze Steam.

 

Kontakt:

 

Pw , Gadu Gadu :43954450 Skype:patrykgejming

a2f4c212b1ec6.png

Opublikowano

logo.png

Nowo powstała sieć CS-Leszno.pl poszukuję HeadAdministratora do opieki oraz rozkręcenia sieci.

 

Wymagania:

  • ukończone 16 lat,
  • znajomość silników MyBB, AmxBANS, amxx,
  • mikrofon (sprawny)
  • steam, skype, gg,
  • możliwość składki lub wykupienia reklamy,

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną:

GG: 2764957

STEAM: herbata mietowa

SKYPE: davidsondv

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,

 

Wymagania :

 

- Wiek +14

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

________________________

 

 

Posiadamy reklame na wiaderku !

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

 

 

 

_______________________

 

 

 

Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Poszukuje :

- Osoby do rozkrecenia serwera (Reklamatora)

- Sponsora serwera.

Osoba ktora miala by mi pomoc przy rozkrecaniu serwera musi sie na tym znac oraz maja byc jakies efekty pracy zeby ludzie wchodzily na serwer jezeli serwer sie zapelni sloty zostaja podwyzszone - Bedzie wynagrodzenie

Natomiast sponsor mial by sposorowac serwer np pomagac mi w utrzymaniu oraz wykupic jakies reklamy np na wiaderku (Nie bedzie to drogie) I bedzie za to wynagrodzony.

Forum do serwera jest !!!

 

GG : 12565628

Opublikowano

Witam wszystkich tu obecnych xD

 

Poszukuję ludzi z serwerami (nie musza byc rozkręcone)

Mamy juz stronke naszej sieci Cs-bloodyshot.xaa.pl oraz jedn serwer[4fun]

forum jak i serwer zostaly zalożone w 2013r

 

Szukam też ludzi na stanowiska:

admin[4fun]

grafik

moderator

 

Oraz; sponsorów i ludzi od reklamowania

 

Zainteresowany proszę o kontakt ze mną gg:11800061

Opublikowano

Poszukuje :

- Osoby do rozkrecenia serwera (Reklamatora)

- Sponsora serwera.

 

Więcej info. pod gg : 34615372 !

*Powiem tylko że mamy narazie 2 server + domene .eu !

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,

 

Wymagania :

 

- Wiek +14

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

________________________

 

 

Posiadamy reklame na wiaderku !

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

 

 

 

_______________________

 

 

 

Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Zrobię paczkę na każdy typ! Lub wgram amxbansa na strone i na serwer,albo pomoge przy wgrywaniu pluginow,

Cod Mod,ffa itp.(UNIKALNA)

Co kazdy sobie zyczy.

GG:44011374.

Pisz co oferujesz.

Moją paczkę cod moda mozna zobaczyć tutaj: 91.204.161.55:27048

P.s przepraszam za reklamowanie,

Opublikowano

Szukam chętnych do współpracy z moją siecią.

Sieć serwerów która ma około 50dni.

Posiadamy 3 rozkreklamowane serwery, forum IPB oraz wiele więcej.

Dołączając do nas nie musisz podawać haseł oraz jakichkolwiek danych.

Skontaktuj się aby dowiedzieć się więcej.

 

GG-37177395

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6

 

* Coś o sobie:

 

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od siebie mogę bardzo dużo zaoferować.

 

* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

~ Serwer 17 slotowy.

 

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

 

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 43753111

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,

 

Wymagania :

 

- Wiek +14

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

________________________

 

 

Posiadamy reklame na wiaderku !

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

 

 

 

_______________________

 

 

 

Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Witam, tworze serwer CS.

Będzie to [COD-MOD], szukam adminów na serwer i na stronę cs-polish.pl

Jedyne co wymagam: Wpłata 24 zł SMS lub 15 zł przelewem.

Nie wymagam wieku może być nawet np. 10 lat.

Serwer wystartuje jakoś 2013-01-31.

Chętni do zakupu admina pisać pod tematem w odp.

Admin jest na zawsze!!!!!

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6

 

* Coś o sobie:

 

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od siebie mogę bardzo dużo zaoferować.

 

* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

~ Serwer 17 slotowy.

 

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

 

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 43753111

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

technikserweracs.png

 

oferuje.png

Oferuję profesjonalne usługi. Pomogę ci założyć i rozwinąć twoją własną sieć serwerów.

 

**Możesz liczyć na moją pomoc w m.in:

 

* Pomocy w wyborze serwera dedykowanego/firmy hostującej.

* Wyborze potrzebnego oprogramowania/skryptów.

* Instalacji serwera dedykowanego,skryptu forum/portalu.

* Konfiguracji plików serwerowych, silnika forum/portalu.

* Opiece serwerów/forum.

* Wielu innych rzeczach, czynnościach, których wyżej nie wymieniłem.

 

 

oczekuje.png

 

* Zdecydowanych ludzi, nie chcę pracować z ludźmi, którzy nie wiedzą, czego chcą.

* Umiejętności pracy w grupie, dobrego, zgranego teamu z min. wiekiem członków ~16-18 lat.

* Dobrej komunikacji ( komunikacja internetowa, GG/Skype, jak i kontaktu telefonicznego)

* Podstawowych umiejętności, nie zamierzam pracować z ludźmi zielonymi jak sałata

* Dostępu do FTP serwerów oraz forum.

beznazwy5s.png

Mogę współpracować zarówno z jeszcze nie powstałymi sieciami, jak i sieciami, które chcą się rozwinąć.

 

Na początek uzgadniamy cały plan, nie ma sensu zaczynać pracy bez planu, jak ma wyglądać cała sieć, gdyż takie przedsięwzięcie nie ma prawa przetrwać, i tylko wywalimy pieniądze w błoto. Po uzgodnieniu całego planu, zabieramy się do pracy. Najpierw przygotowujemy pliki pod serwery CS. Poszczególne pliki dla poszczególnych typów serwerów (np. CodMod, 4FUN, BF2, FFA itp.). Po przygotowaniu plików szukamy odpowiedniego serwera, na którym będą hostowane nasze serwery CS/ew. jakiegoś hostingu typu ownserver. Kolejnym etapem prac jest wykonanie forum, najważniejszego elementu każdej sieci. Silnik forum najlepiej IPB, gdyż jest najlepszym skryptem forum według mnie. Jeżeli nie posiadamy licencji, najlepiej mieć w teamie kogoś kto posiada ową licencję. Po skończeniu forum instalujemy nasze serwery gry. Po skończonych pracach czas na reklamę.

 

kontaktu.png

GG:4248998

Opublikowano

Witam dnia 1-4 lutego 2013 roku zakładam serwer BF2+FFA serwer nie będzie pusty ponieważ już mam graczy do grania

 

Poszukuję

 

ADMINÓW

 

na serwerze będą konkursy będzie można wygrywać odznaki

 

Kontakt:

 

PW

 

GG: 41402513

 

Steam : Laosik

Opublikowano

Witajcie , mam 21 lat.

Jestem doświadczonym , miłym , ogrniętym chłopakiem.

 

Przyjmę z chcęcią posadę Admina.Posiadam mikrofon oraz mutację :D

 

Posiadam również steam. Składki mogę tylko płacić co 2 msc. 1 dnia każdego msc. ;) Pisać na pw , lub na gg : 21464983

nic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...