Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje Sponsora który opłaci 2serwery oraz hosting oraz technika który wgra pluginy klasy perki itp do serwera deathrun oraz codmod cs 1.6

 

Oferuję :

 

-Zyski z klas premium

-Rangę na forum

-Administratora na serwerach

-Wszystkie klasy premium

 

Wymagam :

 

Minimum 14 lat

Minimum 2 h na serwerze

znajomośc amxx min 7/10 (technik)

 

 

 

 

Kontakt

 

Email:

GG:45348899

Prywatna wiadomość

Opublikowano

Witam!

 

Swoimi czasy postanowiłem zacząć coś działać w sieci, a mianowicie postanowiłem zrobić blog o czymś, co naprawdę lubię. Padło na cs'a, jako, że mam doświadczenie w tej grze, oraz już od jakiegoś czasu chciałem to zrobić ;d

Plan powstał, domena jest, strona jest w miarę przygotowana od strony technicznej, ale czasu brak ;d I tutaj moja propozycja. Poszukuję osoby, która była by w stanie na wysokim poziomie prowadzić blog o counter strike (najlepiej 1.6). Czy miały by być to newsy, czy jakieś poradniki, lub inne tego typu rzeczy- tu już zostawiam w miarę wolną rękę ;d

Serwer i domena są opłacone na prawie rok, a strona jest już w znacznym stopniu przygotowana.

 

Znajduje się ona na domenie.pl (atrakcyjnej) i jak mówiłem postoi jeszcze roczek jak nie dłużej ;d

Do strony i serwera jest podpięty serwer ts3 o wielkości 50-100 slotów dla przyszłych czytelników także na rok (adres serwera związany z domeną)

 

Także jeśli ktoś się czuje w tym temacie dobrze, chciał by się pobawić w redagowanie bloga tematycznego, lub coś w tym stylu, to prosił bym o kontakt:

 

gg: 12266914

lub pw

lub w tym temacie

 

Stronka jest na razie we wczesnej fazie rozwoju i myślę, że jeszcze od strony technicznej zmieni się niejedna rzecz na lepsze ;p

 

BTW. Jeśli znajdzie się cały zespół gotowy zająć się treścią strony, będzie on miał za to bardziej zaplusowane

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Poszukuję na serwer cs 1.6 dr lub cod

~ Grafika

~ HeadAdmina, Opiekuna na Serwer

~ Pomoc z rozwinięciem

~ Adminów 3-4

~Technika

 

Wymagania

~składki Tylko na rozruch serwera

~ponad 2godz na serwerze

~opiekun admin staż na innych serwerach min 2miesiące

 

Kontakt

 

PW

GG:45348899

 

Więcej informacji na gg

 

Serwer opłacony na miesiąc na 9 slotów do otwarcia

saturax123.png

Opublikowano

Witam zostanę ADMINISTRATOREM na serwerze BF2/4FUN

 

Będę płacić składki

Steam

Mikro Głos po mutacji

 

Pisać PW GG 41402513

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2 oraz osoby, ktora pomoze w kupnie reklamy na wiaderku!

 

 

Wymagania :

 

- Wiek

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Witam wszystkich postanowiłem znaleź z powodu braku czasu osobe która pomoże mi ogarniać sieć :) Mianuje go na H@ :) tylko należy spełniać wymogi :) nic nie trzeba płacić :) Opłaciłem serwer na 2 miesiące forum tak samo :).

 

 

Wymagania:

 

1.Konto steam z grą counter strike

2.Mikrofon sprawny.

3.Lat: 16+.

4.Osoba musi być ogarnięta czyli powina znać amxmodmenu w 8/10

5.Poczucie humoru.

6. Minimum 2 godz dzienie na kompie.

 

 

 

Podanie :

 

 

 

[i][b]Imię:[/b][/i]
[i][b]Wiek:[/b][/i]
[i][b]Nick z cs:[/b][/i]
[i][b]Steam:[/b][/i]
[i][b]Ile lat grasz:[/b][/i]
[i][b]Gdzie grałeś:[/b][/i]
[i][b]Dlaczego ty :[/b][/i]
[i][b]Doświaczenie:[/b][/i]
[i][b]Czy miałeś bany za cheaty typu wh lub aim : [/b][/i]
[i][b]Kontakt :[/b][/i]
[i][b]Miałeś swoją sieć :[/b][/i]
[i][b]Czym się wyróżniasz od innych osób:[/b][/i]
Opublikowano

Poszukuję sponsora na serwer COD

Jak dla mnie to wszystko wraz z forum może być skończone w max. tydzień

choć mam gotowe pliki.

Sponsor na początku ma opłacić serwer do usunięcia bugów i forum na rok czyli

razem 30zł a potem serwer(180-250zł)

 

Na pewno się dogadamy ^_^

Pisz GG:45348899

Ewentualnie PW, Pozdro

vns0.png

Opublikowano

Szukam osoby ktora zrobi bloki na serwer easyblock za pomoc oferuje administratora na serwerze

 

Skype:mateusz21078

lub na forum(pw)

Opublikowano

wer2.png

 

 

Witaj! Masz sporo wolnego czasu? Chcesz się wykazać i świetnie się przy tym bawić?

Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy Cię już dziś do naszej Ekipy ProLogia, w której możesz rozwinąć swoje skrzydła i spełnić się w nowej roli, jako:

Admin, Moderator, Vip, Gracz i wiele innych.

 

 

Posiadamy własne Forum postawione na płatnym hostingu, wraz z wykupioną domeną .PL, dzięki czemu łatwo

można do nas trafić i zostać na dłużej. Nasza serwerownia jest inna niż wszystkie, włożyliśmy w nią dużo pracy

i serca, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 

 

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy! Wszyscy dostaną ciepłą posadę i będą zadowoleni ze współpracy.

Potrzebujemy silnej i stabilnej Administracji, aby napędzić całą maszynę.

Nie wymagamy płacenia składek i nie zmuszamy nikogo do wydawania własnych pieniędzy.

 

 

 

Nasze serwery aktualnie nie są przepełnione, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby to zmienić!

Wiadomo jeśli panuje ład podczas gry, to i gracze się znajdą.

 

 

 

ffan.png

Nazwa serwera: ProLogia.pl [FFA+BF2]

IP serwera: 31.186.82.137:27151

Ilość Slotów: 18

Typ serwera: Steam/NonSteam

Fast Download: Tak

b_350_20_5C5C5C_000000_919191_000000.png

 

 

 

beznazwyiy.png

Nazwa serwera: Prologia.pl [JailBreak]

IP serwera: 94.23.94.149:27038

Ilość Slotów: 16

Typ serwera: Steam/NonSteam

Fast Download: Tak

b_350_20_5C5C5C_000000_919191_000000.png

 

 

 

callofdutyd.png

Nazwa serwera: Prologia.pl [CallOfDuty]

IP serwera: 31.186.82.130:27373

Ilość Slotów: 15

Typ serwera: Steam/NonSteam

Fast Download: Tak

b_350_20_5C5C5C_000000_919191_000000.png

 

 

 

 

 

Zapraszamy do Nas!!!

 

Kontakt GG: 142922

1_802.png

Opublikowano

Witam, poszukuję :

 

~ Grafika

~ Opiekuna na Serwer

~ Pomoc z rozwinięciem

~ Adminów

~ Sponsora

 

Co możemy w zamian:

~Dojrzałą Administracje

~Dostęp do wszystkiego

~strone.pl

~serwer only dd2! w następnych 2tygodniach będzie serwer codmod,jail

Jeśli ktos chce pisać na steam lub GG

Działalność Sieci od 18grudnia 12 2012r:)

H@ serwera:

traktor Steam: jacplac664 GG:45381218

[technik webmaster]Diff Steam :qlimax199416 GG:45345364

GT serwera :

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

bannercswyborowa.gif

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2 oraz osoby, ktora pomoze w kupnie reklamy na wiaderku!

 

 

Wymagania :

 

- Wiek

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Witam, poszukuję :

 

~ Grafika

~ Opiekuna na Serwer

~ Pomoc z rozwinięciem

~ Adminów

~ Sponsora

 

Co możemy w zamian:

~Dojrzałą Administracje

~Dostęp do wszystkiego

~strone.pl

~serwer only dd2! w następnych 2tygodniach będzie serwer codmod,jail

Jeśli ktos chce pisać na steam lub GG

Działalność Sieci od 18grudnia 12 2012r:)

H@ serwera:

traktor Steam: jacplac664 GG:45381218

[technik webmaster]Diff Steam :qlimax199416 GG:45345364

GT serwera :

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Siema, poszukuję 5 adminów na serwer cod mod.

Wymagania:

-wiek min 14 lat

-ogarnięcie(nie dawanie bezsensownych banów itp)

-znajomość komend

-mile widziany steam

Adminów przyznaję za darmo lub za symboliczne 5 reklam.

Po więcej info zapraszam na gg 12512205

Opublikowano

Witam, poszukuję :

 

~ Grafika

~ Opiekuna na Serwer

~ Pomoc z rozwinięciem

~ Adminów

~ Sponsora

 

 

Co możemy w zamian:

~Dojrzałą Administracje

~Dostęp do wszystkiego

~strone.pl

~serwer only dd2! w następnych 2tygodniach będzie serwer codmod,jail

Jeśli ktos chce pisać na steam lub GG

 

Działalność Sieci od 18grudnia 12 2012r:)

H@ serwera:

traktor Steam: jacplac664 GG:45381218

[technik webmaster]Diff Steam :qlimax199416 GG:45345364

GT serwera :

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Masz serwer, a nie masz forum? Pisz do mnie na PW, posiadam forum na domenie : xaa.pl. Forum na silniku MyBB 1.6.x.

Coming: Zakaz linków zewnętrznych w sygnie.

Opublikowano

Witam, poszukuję :

 

~ Grafika

~ Opiekuna na Serwer

~ Pomoc z rozwinięciem

~ Adminów

~ Sponsora

 

 

Co możemy w zamian:

~Dojrzałą Administracje

~Dostęp do wszystkiego

~strone.pl

~serwer only dd2! w następnych 2tygodniach będzie serwer codmod,jail

Jeśli ktos chce pisać na steam lub GG

 

Działalność Sieci od 18grudnia 12 2012r:)

H@ serwera:

traktor Steam: jacplac664 GG:45381218

[technik webmaster]Diff Steam :qlimax199416 GG:45345364

GT serwera :

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...