Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cs-Rowerek.eu

 

Witam.Mam z kolega siec serwerów Cs 1.6. Mamy tam 2 serwery DD2 i CodMod, poszukujemy:

 

-> Administratorów

-> Sponsorów

-> Moderatorów na forum

 

Wymagania na Administratora:

 

-) Steam(nie koniecznie)

-) Pomoc w reklamowaniu serwerów

-) Miesięczna składka (11zł sms)

-) Dobra znajomość AMX

-) Minimum 15 lat

 

Podania proszę składać na forum xxx

 

 

Myślimy tez nad założeniem serwera MineCraft

 

Jeśli ktoś chciałby pomoc finansowo proszę pisać na GG: 22248215

W zamian ranga na serwerze Sponsor/Administrator oraz na forum Admin/Sponsor MineCraft.

 

Kontakt:

- PW MPC Forum

- PW Cs-Rowerek

- GG: 22248215

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, dołącze do sieci jako współwłaściciel. (H@) . Będę oczywiście składać się na serwer, spędzać powyżej 7h na forum, oraz mogę pomoc przy forum/serwerze!

 

Kontakt :

-PW tutaj na forum.

-GG : 20079237

-STEAM : mrmateuuuszek

Coming: Zakaz linków zewnętrznych w sygnie.

Rekrut
Opublikowano

Szukam adminów na serwery Only DD2 / DD2 Long oraz COD MOD 301LVL. Podania proszę składać na xxx tam również znajdziecie więcej informacji

Opublikowano

Ponieważ mam trochę wolnego czasu

Oferuję :

-Pomoc przy serwerze w grze CS Source

-Konfiguracje serwera lub serwerów w grze CS Source

-Zrobienie forum pod serwer lub klan

 

Zainteresowani PW :)

Opublikowano

Szukam Sponsora do zrobienia serwera do cs 1.6

Mamy strone cs-dziobak.tk domena bendzie kupywana!

Sponsor dostanie Range na forum sponsor

Admina na Serwerze jak cos

I banner na forum

 

Pozdrawiam.

 

PISAC NA GG: 45059469 Lub na pw na Forum !

76561198025679160.png
Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem na serwerze CS

Oferuję :

-95% znajomość AMX MOD

-Poprawną ortografię

-Wiedzę na temat CS'a

Oczekuję :

-Ogarniętej administracji

-Dobrego kontaktu

 

(Najlepiej zostanę Adminem na serwerze CodMod bądź DeathRun)

 

Kontakt ; 44163147

Opublikowano

Szukam kilka zaufanych osób do kupna serwera CS:GO. Oczywiście w planach jest stworzenie jakieś ogarniętego serwera FFA. Wszystkich chętnych zapraszam na pw po więcej informacji.

POSTY - 50 100 200 300 400 500

Opublikowano

BP.png

BestPlayers - Jesteśmy nową rozwijającą się społecznością graczy! Posiadamy obecnie jeden serwer Counter Strike!

onas.png

Jesteśmy reaktywacją sieci CS-Marihuana/BestPlayers (Wersja 0.1), działamy w sumie już miesiąca, po włamaniu na nasze stare forum odbudowaliśmy wszystko na nowym.

Chcemy zrobić miejsce do gry nowym i starym graczom Counter'a, dlatego też zapraszam WSZYSTKICH graczy na nasze serwery!

Piszemy ten temat ponieważ poszukujemy paru osób które nam pomogą i dzięki którym znowu zaistniejemy!

poszukujemy.png

* Administratorów serwerów! (Już u nas 2 miejsca BEZPŁATNE!)

* Moderatorów / Grafików / Użytkowników forum!

* Unban Modów! (Osoby zajmujące się sprawdzaniem/unbanowaniem!)

* Technika Serwerowego (Osoba znająca się na modzie COD Lub BF2, gdyż planujemy start drugiego serwera)

* Sponsorów! (Zasponsoruj nam cokolwiek a napewno się dogadamy!)

* Partnerów! (Chętnie zawrzemy współprace z innymi forami/portalami/projektami!)

* I wiele więcej! Wejdź do nas na forum! I znajdź sobie miejsce!

Oferujemy.png

* Dopracowane forum pod względem skryptu! Wiele modyfikacji!

* Dopracowane forum pod względem graficznym!

* Dopracowany serwer! Mimo wielu przeszkód, udało się!

* Wykupiona domena PL

* Wykupiony hosting forum! Płatny i stabilny!

* Serwery reklamowane są w sieci a także na stronach typu wiaderko!

* Opanowana / Dojrzała Administracja (Właściciel 18lat)

* I Wiele więcej! Pamiętaj zawszę można się dogadać!

Więcej informacji na xxx

GG: 37053839

Opublikowano

Ponieważ mam trochę wolnego czasu

Oferuję :

-Pomoc przy serwerze w grze CS Source

-Konfiguracje serwera lub serwerów w grze CS Source

-Zrobienie forum pod serwer lub klan

-Zabezpieczenie serwera cs-source

-Wgranie pluginów na serwer itp.

 

Zainteresowani PW :)

Opublikowano

Szukam WebMasterów.

 

-Do wgrania AMXBANS na forum .

-Do Wgrywania Wyglądu Forum .

PW na GG : 24959133 .

 

Oczywiście nic za darmo . Dajemy w zamian Vipa , Admina Forum jak i Serwera : )

Opublikowano

Szukamy do nowej sieci serwerów cs adminów HsPlay.pl

FFA IP: 176.9.142.200:27061

!!!! HSplay.pl

 

GG: 40199999

Nowa sieć serwerów HsPlay.pl

Szukamy adminów !!!

Opublikowano

Witam

Szukam ogarniętej osoby z serwerem w miarę dobrym hostingu która przyłączyła by się do sieci www.StreetOne.xaa.pl

Jest to nowa sieć z wielkimi planami.

A więc:

Przyjmę do sieci osobę z serwerem powyżej 12 slotów, mod mogę pomóc wgrać. W zamian, ranga na forum, zyski z serwerów.

Najmilej przyjmę Cod:Fast exp, slow jest robiony.

 

Kontakt:

tylko GG: 39073681

Opublikowano

Mozliwosc dolaczenia do sieci serwerow : serwer musi byc chociaz troche rozkrecony, min 15 slotow

Udostepnie miejsace na forum [dzial ] na serwer + ranga Opiekuna owego serwera.

Poszukujemy rowniez graczy na serwer Nd4.pl Cod & Dm. [Przechodzmy na najlepszy hosting w Europie]

Siec powstala 3 lata temu i planujemy kolejne +3 lata wspolpracy.

 

Zainteresowany pisz gg 13987165

 

Od dnia 01.11.2012 będzie można grać tylko na serwerach:

 

Nowe IP Diablo : 31.186.83.207:27035

Nowe IP CoD : 31.186.83.207:27040

Opublikowano

Szukam sieci serwerów w której potrzebny jest administrator, lub moderator forum :)

Warunki są takie:

-Serwer rozkręcony

-Forum rozkręcone ( coś się na nim musi dziać :D)

W zamian oferuję:

-Staż gry- 6 lat

-Staż administratora- 3-4 lata

-Koleżeństwo

-Szacunek

-Lojalność

-Dobrą zabawę :D

Pisz do mnie na gadu gadu: 545162 :D

76561198082543971.png

Opublikowano

Wymagania na admina:

- steam

- co najmniej 15 lat

- doświadczenie w obsłudze amx

- częsta dostępność (online)

- częsta gra na serwerze

- pomoc w rozkręceniu serwera

- ogarnięcie

- regularne płacenie (śmiesznie) niskiej składki 4zł przelew lub sms 7,38zł

 

kontakt GG: 21022256

 

Szukam ADMINÓW na NOWY SERWER TEAM PLAY!

 

 

Wymagania na admina:

- steam

- co najmniej 15 lat

- doświadczenie w obsłudze amx

- częsta dostępność (online)

- częsta gra na serwerze

- pomoc w rozkręceniu serwera

- ogarnięcie

- regularne płacenie (śmiesznie) niskiej składki 4zł przelew lub sms 7,38zł

 

kontakt GG: 21022256

Opublikowano

Chce ktos stworzyć sieć serwerów, możecie pisać do mnie !

 

mail: [email protected]

 

Mam cztery serwery sponsorowane już kilka lat tylko wszystko wyłączone (brak czasu)

 

możliwość większej ilości serwerów.

 

hosting też się znajdzie, domene trzeba zakupić.

 

grafikę można stworzyć lub zakupić.

 

szkoda by serwery się marnowały i były off ...

 

Możemy coś stworzyć z drugą nie dokońca utalentowaną osobą ale coś kapującą .

 

Moj wiek to 23 lata potrzebuję pomocnika w podobnym wieku.

 

najlepiej grafika który umie coś podłubać i zakodować .

 

oczywiście daje pełny dostęp, wspólnikowi do serwerów.

 

najlepiej ktoś z gotowym forum, podepniemy serwery i ogień !

 

IP są dobrze znane, także nie będzie problemu z grającymi.

 

tyle czekam na info ;)

Opublikowano

Szukam pomocy nad robieniem serwera.

Mam wykupiony serwer, tylko mam problemy z wgraniem AMX i pluginów, nie kumam tego po prostu.

Szukam kogos kto by mógł by mi to wytłumaczyć na skypie. Bardzo bym był wdzięczny :)

 

GG ; 13184123

Skeyp : emblemat42

 

Oczywiście za pomoc, admin się znajdzie ;)

"Bądź życzliwy, gdyż każdy kogo spotykasz toczy ciężką bitwę" - Platon

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuję Sponsora, który mnie wspomoże. Mam w planie zakup serwer COD 301 LVL Slow EXP UNIKAT, lecz brakuje mi jeszcze troszkę pieniążków.

 

Małe informacje:

Sloty: 16+1 HLTV

FAST DOWNLOAD: TAK

Hosting: Pukawka.pl LITE

 

Aktualnie nasz stan to: 28.23/50 pkt.

 

Osoby, które są zainteresowanie prosiłbym o kontakt GG: 21314417, aby dowiedzieć się więcej informacji...

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

SZUKAM SIECI SERWERÓW

Oferuję:

-6 lat stażu GRY

-4 lata stażu ADMINA

-Koleżeństwo

-Szacunek

-Lojalność

-Dobrą zabawę

Pisz do mnie na gadu gadu: 545162

76561198082543971.png

Opublikowano

b_560_95_1.png

 

 

START 1 LISTOPADA 2012

ZAPRASZAMY

* [iP serwera/ 88.199.98.115:27049

* [Nazwa serwera/ [COD MOD][email protected]

* [iloć Slotów/ 10

* [Hosting/ fpsmax.pl

* [Typ/ COD MOD

* [Hasło/ Brak

* [Friendlyfire/ nie

* [Forum/ Cs-Gronowo.xaa.pl

 

 

Zapraszamy do gry jak i na forum

KONKURSY(LOTERIA) , KLASY (ELEKTRYK , WODZU , AMADEUSZ I WIELE INNYCH)

 

Szukam adminów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...