Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam h@ na serwer który powstaje ,cena to 11.07zł sms , MOGĘ DAĆ HASŁO DO FTP , szukam młodych osób w wieku gimnazjalnym , moje gg : 28025073

 

brak składek , ja sam opłacę potem serwer

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer FFA (serwer ns w CS:source)

więcej PW

 

 

Oraz ponieważ mam trochę wolnego czasu

Oferuję :

-Pomoc przy serwerze w grze CS Source

-Konfiguracje serwera lub serwerów w grze CS Source

-Zrobienie forum pod serwer lub klan

Zainteresowani PW :)

Opublikowano

Serwer szuka administratorów! Serwer znajduje się w 6 serwerowej sieci, na serwerze cały dzień są ludzi i z tego powodu poszukujemy adminów! Składka 11zł sms, pisać GG: 42523420

Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer FFA (serwer ns w CS:source)

więcej info na PW

 

 

Oraz ponieważ mam trochę wolnego czasu

Oferuję :

-Pomoc przy serwerze w grze CS Source

-Konfiguracje serwera lub serwerów w grze CS Source

-Zrobienie forum pod serwer lub klan

 

Zainteresowani PW :)

Opublikowano

Witam ..

 

Szukam sponsora na server COD :)

Niekoniecznie ten mod :D " Do ustalenia "

 

Oferuje ,h@ :)

Oraz za zasponsorowanie mi owego servera daje KONTO STEAM !!!! ( GRATIS ) z Cs1.6 nie banowane . :D

 

Proszę pisac tylko na gg 6057994 ..

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Witam, Zglaszam sie na admina serwera CounterStrike 1.6

 

 

Wiek: 15

Znajomość AMXX: 8-9/10

Doświadczenie: Spore, bylem adminem na 6 serwerach. W tym 4 z bardzo duza iloscia graczy.

Staż w CS'a: 3 lata z jedna krotka przerwa

Kontakt: gg:44981443 Steam podam jak juz uzgodnimy :)

Czy posiadasz Steam?: Tak.

Jestem ogarniety w adminowaniu serwerow.

 

Moje wymagania:

 

-Serwer musi miec 15 slotow, badz wiecej.Jak 15 to czesto pelen.

-Serwer musi miec duzo graczy.

-Musi miec ogarniete forum.

 

Finanse:

-Składka co miesiac/2 tygodnie

 

Wymagam bo sie sprawdze :)

 

 

 

Zainteresowany? Pisz na gg:44981443 NIE PISZ NA PW!!!!!

 

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, Szukam kogos kto zna się na forum, i to nie takie byle jakie forum , musi to jakos wygladać.. :)

Ponieważ, chcę stworzyć, własną sieć. I myslę, że może się to udać ;).

-Wymagania

-min. 15 lat

-znać się na forum..( bardzo dobrze)

- mieć poczucie humoru :)

- mieć cierpliwosć.

 

Jestes zainteresowany? Pisz na GG : 9462911 , Steam : hortex338

1368221913u387138.png

Opublikowano

Witam Posiadam Serwer 17 slotowy publiczny z Warszawy oraz Forum z domeną .PL, sieć jest nowa więc poszukuje odpowiednich osób do pomocy.

 

Poszukiwane osoby na stanowisko:

-Moderatora

-Grafika

-Admina na serwer oraz Gracze

 

Przydał by się jakiś ładny styl na forum ;)

 

Kontakt GG:45008423

Opublikowano
BP.png

BestPlayers - Jesteśmy nową rozwijającą się społecznością graczy! Posiadamy obecnie jeden serwer Counter Strike!

onas.png

Jesteśmy reaktywacją sieci CS-Marihuana/BestPlayers (Wersja 0.1), działamy w sumie już miesiąca, po włamaniu na nasze stare forum odbudowaliśmy wszystko na nowym.

Chcemy zrobić miejsce do gry nowym i starym graczom Counter'a, dlatego też zapraszam WSZYSTKICH graczy na nasze serwery!

Piszemy ten temat ponieważ poszukujemy paru osób które nam pomogą i dzięki którym znowu zaistniejemy!

poszukujemy.png

* Administratorów serwerów! (Już u nas 2 miejsca BEZPŁATNE!)

* Moderatorów / Grafików / Użytkowników forum!

* Unban Modów! (Osoby zajmujące się sprawdzaniem/unbanowaniem!)

* Technika Serwerowego (Osoba znająca się na modzie COD Lub BF2, gdyż planujemy start drugiego serwera)

* Sponsorów! (Zasponsoruj nam cokolwiek a napewno się dogadamy!)

* Partnerów! (Chętnie zawrzemy współprace z innymi forami/portalami/projektami!)

* I wiele więcej! Wejdź do nas na forum! I znajdź sobie miejsce!

Oferujemy.png

* Dopracowane forum pod względem skryptu! Wiele modyfikacji!

* Dopracowane forum pod względem graficznym!

* Dopracowany serwer! Mimo wielu przeszkód, udało się!

* Wykupiona domena PL

* Wykupiony hosting forum! Płatny i stabilny!

* Serwery reklamowane są w sieci a także na stronach typu wiaderko!

* Opanowana / Dojrzała Administracja (Właściciel 18lat)

* I Wiele więcej! Pamiętaj zawszę można się dogadać!

Więcej informacji na [FORUM]

GG: 37053839

Opublikowano

Witam . Mam 19 lat , w csa gram od wersji 1.5 , poszukuje sieci (lub pomoge zalozyc) , mam doswiadczenie z silnikami forum : vBulletin, IPB(ten preferuje), oraz troche przemo.. Moge zostac administratorem serwera lub 2 h@ lub moderatorem . kontakt : steam kley95 .gg 39170818

Opublikowano

Witam serdecznie, mam do zaproponowania pomoc przy SERWERZE oraz ADMINOWANIE serwerem.

Oferuję

-Pomoc przy serwerze (FTP, wgrywanie pluginów, cvarów, bardzo ogarnięte adminowanie serwerem ( 6 lat w grze, 3-4 adminowanie ))

-Pomoc przy forum (Tematy, Rangi, Grupy itp. (nie FTP), tak samo ogarnięte moderowanie forum)

Nie oferuję

-zbyt dużą kwotą pieniężną

-steama ( nie odpalam się, i ogarniam lepiej niż nie jeden steam'owy kozak, przekonaj się sam )

Oczekuję

-H@ gry, do pomocy drugiemu H@, lub w przypadku ogarniania cziterów Admin.

-H@ na forum, lub w przypadku ogarniania forum Moderator.

-Aby sieć była w miarę rozkręcona.

Kontakt

GG: 545162

Skype: grzechu15975300

 

Więcej informacji po napisaniu do mnie tylko na Gadu Gadu, Skype dopiero przy rozkręcaniu lub pomocy, po uzgodnieniu tego ze mną na GG. :)

 

P.S. Nie zawiedziesz się, jestem bardzo ogarniętym Adminem a jakże Moderatorem, poszukuję jakiejś dobrej sieci serwerów , tak więc masz, a nie masz zbyt ogarniętych administratorów czy moderatorów ? PISZ!

76561198082543971.png

Opublikowano

Witam.

 

Otóż od wczoraj mam gotowe forum które stworzyłem wraz z kolegą (niestety na xaa.pl, ale jeśli troche by sie rozkręciło to wiadomo, zmana na .pl będzie oczywista). Mam swój serwer 4fun, co prawda jest nowy ale już przez rok miałem dokładnie taki sam serwer więc znam "recepture" na rozkręcenie go. Za jakiś czas pojawią się niewątpliwie dobre serwery pod względem technicznym i zaczniemy zabawe w poważne zaistnienie sieci :)

 

Szukam osób, które mają serwery, (mogą być nierozkręcone to i tak je rozkręcimy) a nie mają swojego forum.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt, GG: 21022256

Opublikowano

reklamabb.png

Nazwa serwera: cs-Eskills.xaa.pl[baseBuilder][ExpMod]

IP serwera : 188.165.224.136:27001

Wersja: Steam & NonSteam

Ilość: slotów: 16+1

Tryb: BaseBuilder + Exp Mod

HeadAdmin: m00n , Blademaster

Forum: "]www.cs-Eskills.xaa.pl

Lokalizacja: Francja

rekron.png

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

picturel.gif

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Opublikowano

Witam, 2 dni temu założyłem serwer do Cs 1,6 , zrobiłem z niego FFA+BF2 ale serwer ma 5 slotów i nie ma własnego forum , szukam sponsora ( oczywiscie ja też będe płacił ) mam zamiar dokupić jeszcze +12 slotów i będzie +17 , ale szukam teraz wspolwlasciciela do mojego serwa.

82410266488940901538.png GG: 47085347

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...