Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam Sponsora do serwera 15 slotów Only dd2 Posiadam Forum

Co oferuje:

-Miłą współprace

-opłacanie serwera

Co oferuje:

-Range na forum Sponsor

-Admin na serwerze

-Vip Na serwerze

 

Kontakt GG :33628599

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka, pomagam w robieniu serwer tzn. Wgrywam fastdl,pluginy,paczki,amxbans na stronę jak i serwer co tylko chcesz .... tez robię strony pod cs'a z silnikiem mybb i phpbb by przemo , przerabiam style , wgrywam modyfikacje itd . Jeśli ktoś chce żebym ci pomógł pisać na gg 45345464

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Szukam sponsora.

 

Posiadam :

 

-kase pod forum

 

 

Gotowy styl

 

-gotową paczkę COD MOD 801lvl

 

Oferuje:

 

J@ na serwerze

Dostęp do ftp , konsoli serwera

 

H@ na forum.

 

 

Kontakt:

 

Skype:chrissvbev

GG:45306965

04385063905025824276.png

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2 oraz osoby, ktora pomoze w kupnie reklamy na wiaderku!

 

 

Wymagania :

 

- Wiek

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Cześć ..

Tak jak w temacie szukam - Sponsora / Współzałozyciela Servera CS

Otóz chcce zrobić własny server , ale niestety moje dochody są za niskie by opłacać :)

Taktaze szukame osoby która przez miesiac góra dwa opłaci te 35 zł : )) Na server .

Narazie 25 slotów za 35 zł , potem gdy server się zareklamuje , posprzedajemy troszkę premek .

To wtedy się pomyśli nad zmianą hosingu oraz iloscią slotów :)

 

Typ jaki chce zrobić to COD MOD :) Mw3 Najlepiej .

Mam kilka ciekawych pomysłów :)

Oraz sporo osób które będą stałymi graczami ..

I nie pisać mi ze host za 35 zł do dupy ..

bo ja wiem swoje , testowałem kilka hostingów;d

I mojeservwery.pl się w 80% Sprawdzał I tak jak mówie to tylko narazie ;)

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać 6057994 :)

Przepraszam za moją ortografie i za błedy stylistyczne . Poniewaz pisze to na szybko , bo zaraz musze wychodzić .

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Szukam sponsora.

 

Posiadam :

 

-kase pod forum

 

 

Gotowy styl

-gotową paczkę COD MOD 801lvl

 

Oferuje:

 

J@ na serwerze

Dostęp do ftp , konsoli serwera

 

H@ na forum.

 

 

Kontakt:

 

Skype:chrissvbev

GG:45306965

04385063905025824276.png

Opublikowano

Poszukuję grafika do stylu forum i kodera, który poprawnie zakoduje! DOBRZE PŁACĘ!

 

GG:9289002

Niedoceniony mentor Counter Stike'a 1.6

:lenny:

 

Aktualnie realizowany projekt:

CS:GO - od nowicjusza do oporowego gracza ----->

KLIK!

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2 oraz osoby, ktora pomoze w kupnie reklamy na wiaderku!

 

 

Wymagania :

 

- Wiek

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Szukam Sponsora/Zostane H@/Adminem

 

Co Daje Dla sieci:

-Pomoc

-Ogarniecie

-itd

 

Co Oczekuje:

-Zaufania

-Dobrego kontaktu

-itd

 

Kontakt Forum/GG 33551190

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Witam . Otóż razem z pewną osobą zamierzamy zrobić swoja sieć :)

Narazie zaczynając od forum , następnie będzie się składać na Server COD MODA :)

 

Narazie brakuje mi 3zł lub 5 zł , na hosting xaa.pl:)

Domene opłace , ale braknie mi na strone xaa.

Czy będzie ktoś tak miły i zasponsoruje mi ową strone ? :)

Dostanie moderatora :)

Juz kiedyś robilismy tak , ze najpierw forum zareklamowalismy a potem serwery i było całkiem niezle :) serwery były prawie cały czas full.

Ale to było 3 lata temu, teraz zamierzamy od nowa założyc :)

Jesli będzie chętny to niech pisze gg 6057994

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Aktualny mod: FFA+BF2

Ilość slotów: 8 z czasem dokupie

Link do GT: b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Lokalizacja servera: Polska

Hosting: OwnServer.pl

Kontakt do H@ (GG, skype): GG: 45402378

 

Pisać na GG

Opublikowano

Siemka Szukam :

Reklamatorów

Administratorów

na swój Serwer cs 16slot Słabo ludzi gra więc trza go reklamować więc kontakt

gg:45168836

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2 oraz osoby, ktora pomoze w kupnie reklamy na wiaderku!

 

 

Wymagania :

 

- Wiek

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Siema czy ktoś mogłby mi powiedziec jak zrobic serwer deathrun taki zwykly na 2 osoby nic nie chce kupowac tylko z bratem se grac bo on bardzo chce sie nauczyc,i tak na osobnosci z nim chcialem potrenowac potem rozwijac sie na innych serwerach albo kupic.

Opublikowano

Poszukuje serwerów które będą chciały dołączyć do mojej sieci.

Mam 600userów na forum, które jest dobrze zrobione.

2 rozkrecone serwery i wiele innych ( ts3 itd )

PW badz gg-37177395

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...