Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osob do załozenenia serwerowni.

 

Ja zrobie forum sponsora na serwer znajdziemy

 

pisac na gg 33551190

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam:

 

Sponsora do opłacenia Serwera Counter-Strike 1.6

 

Oferuje:

 

Oferuje pomoc dla osób, które nie radzą sobie np. z instalacją Serwera.

  • Szybka i łatwa komunikacja. (GG, TS3, Skype, itp.)
  • Profesjonalny grafik komputerowy + Technik
  • Profesjonalna osoba do instalacji serwera (Mamy gotowy serwer w plikach FFA / COD z większym naciskiem na to pierwsze.)
  • Oferujemy profesjonalną obsługę serwerową. Serwer oraz forum jesteśmy w stanie zainstalować sami!

Jak miałaby wyglądać z nami współpraca?:

 

Jak pisałem wyżej, szukamy osoby która jest w stanie opłacić nam serwer do gry Counter-Strike.

Otrzymujesz pełny dostęp do Panelu Sterowania Forum, Specjalną range na forum (Administrator, Sponsor - zależy, To już ustalimy na PW), oraz pełny dostęp do menu AMX Mod. (Admin na serwerach,Komendy Administratora, Ranga VIP i te sprawy).

 

Kontakt:

GG: 130826 (na "siema", "elo" nie odpisuje, Pisz odrazu kim jesteś)

skype: cyrax1404

 

I Ts3 w Sygnaturce

 

Napisz! nie zawiedziesz się!

banner.png



Szukamy ADMINÓW!


Kontakt GG - 45452852


Opublikowano

Witam

 

Szukamy serverowni, do której moglibyśmy dołączyć z serverem - 16 slot, COD MOD. Zupełnie inne klasy, ciekawe pluginy, ogarnięta administracja. Co wymagamy? W miare rozkręconej serverowni, moda dla dwóch H@ w dziale naszego servera na forum. Potrzebujemy graczy, dlatego chcielibyśmy się połączyć z jakąś serverownią.

 

Kontakt:

GG: 10438068

Lub PW

Opublikowano

Szukam sponsora na serwer

 

33551190

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Witam. Jestem właścicielem serwisu o grach oraz sieci serwerów. Jakiś czas temu dostaliśmy od sponsora serwer do CS'a Global Offensive ale niestety osoba która miała się zająć tym serwerem się nie spisała. Dlatego mam do zaoferowania serwer 20 slotów.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na gg 8014297.

Opublikowano

wtym poradniku pisze do was kto chce zostac umnie M@ J@ H@ wtym wątku servera niema chem go dzic zrobic ale niemam 10 zł na oplacenie go a wiec kto chce J@ albo M@ H@ piszcie do mnie na gg

 

 

 

 

32278584 niegryze pisz nie zastanawiaj sie

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Opublikowano

Szukam sponsora na serwer

 

33551190

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

Pracuję na phpBB by przemo od około roku , dwóch.

Miałem swoje 2-3 sieci, oraz około 20 posad moderatora , każda na innym forum.

Zobowiążę się do zrobienia strony WWW , profesjonalnej + pomogę przy programowaniu serwera CS.

 

 

Wymagam :

 

- Posady Head/Vice Administratora

- Poważnej oferty

- Dojrzałej administracji

- Zaufanej osoby

- Doświadczenia

 

 

* Nie zamierzam wkładać w to ani grosza, jeżeli Ci się nie podoba - to nie pisz

 

Kontakt: GG:42990785

(Nie mam czasu na rozmowy SKYPE)

Opublikowano

Cześć , szukam młodzieży , gimnazjalistów , uczniów klas podstawowych na administratora serwera cs 1.6 , serwer dopiero powstaje i zbieramy pieniądze.

Informacje na gg : 28025073

 

SMS: 24zl / H@ NA ZAWSZE

 

za sms 24zł / na zawsze

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Witam, poszukuje ogartniętych ludzi do pomocy na forum oraz na serwerach, adminów na serwery i oczywiście chętnych graczy do zagrania na naszych serwerach:

-CodMod 40K LvL [FDL]

-PaintBall [FDL]

 

Chętnych zapraszam , GG: 10794813 lub PW

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Cześć jestem chętny do wzięcia udziału w rozkręceniu serwerowni. Lat 15, duże doświadczenie oraz fundusze. Posiadam serwer codmod 16 slotów. Oczekuję osób po mutacji głosowej, nie dzieci, z kulturą i doświadczeniem w byciu modem, j.adminem i tym podobnym.

 

gg: 4478402

steam: dawid935961

Opublikowano

Szukam serwerów do mojej sieci serwerów.

Sieć dwuletnia, ponad 120k postów, 21k userów oraz około 10 serwerów CS

 

Serwer musi być przynajmniej 4-5 w ranku GT i mieć powyżej 14 slotów

Więcej info na PW

Opublikowano

wtym poradniku pisze do was kto chce zostac umnie M@ J@ H@ wtym wątku servera niema chcem go dzis zrobic ale niemam 10 zł na oplacenie go a wiec kto chce J@ albo M@ H@ piszcie do mnie na gg

 

 

 

 

32278584 niegryze pisz nie zastanawiaj sie

 

 

 

aktualne fast szukam sponsora :)

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Opublikowano

Witam Szukam ogarniętych ludzi do pomocy w rozkręceniu sieci cs 1.6 ;) Posiadam własny serwer 17 slotowy, Strona narazie na xaa.pl, ale mam zamiar dokupić domene .PL

kontakt GG:39004957

Steam:deathavsa009

albo forum only-head.xaa.pl

Opublikowano

Witam postanowiłem stworzyć sieć serwerów counter-Strike 1.6 Jednak samemu jest to bardzo trudne więc poszukuję ludzi którzy mi w tym pomogą . Potrzebne mi osoby które znają się w poszczególnych dziedzinach:

 

- Grafik (dobry grafik nie początkujący który nie ma pojęcia o PS lub gimpie)

- Osobę zajmująca się od dawna phpBB przemo

- Osobę piszącą pluginy oraz umiejącą edytować je.

- Kodera który zna się na kodowaniu stron.

 

Jeżeli znasz się na którymś z powyższych zajęć pisz do mnie a na pewno się dogadamy. Jednak są wymagania do których trzeba się stosować, minimalny wiek to 16 lat oraz minimum roczny staż w counter-Strike oraz oraz możliwość wpłacenia składek (będzie to niewygórowana kwota która nie powinna zaszkodzić waszym finansom). Składki wydawane będą na następujące rzeczy:

 

- Zakupienie serwera oraz forum

- Kupienie domeny

- Kupienie reklamy naszych serwerów

 

Myślę że to na tyle w tym temacie jesteś chętny do podjęcie ze mną współpracy by stworzyć profesjonalną sieć serwerów ? Pisz steam: Yoshimu lub gadu-gadu:36144841

Opublikowano

Szukam Serwera counter strike, ktory dolaczy do naszego forum !

www.psychicalfrags.ugu.pl !

Serwer ma miec ogarniete pluginy !

Serwer lekko rozkrecony Min 5 osob dziennie !

Sami go rozkracimy

 

Zainteresowani pisac na gadu gadu lub na forum do administracji

 

GG: 44543193

Opublikowano

Ponieważ mam trochę wolnego czasu

Oferuję :

-Pomoc przy serwerze w grze CS Source

-Konfiguracje serwera lub serwerów w grze CS Source

-Zrobienie forum pod serwer lub klan

 

Zainteresowani PW :)

Opublikowano

Serwer szuka administratorów! Serwer znajduje się w 6 serwerowej sieci, na serwerze cały dzień są ludzi i z tego powodu poszukujemy adminów! Składka 11zł sms, pisać GG: 42523420

Opublikowano

Serwer szuka administratorów! Serwer znajduje się w 6 serwerowej sieci, na serwerze cały dzień są ludzi i z tego powodu oszukujemy adminów! Składka 11zł sms, pisać GG: 42523420

 

Hehe niezły tekst : oszukujemy :) jak oszukujecie, to chyba nikt do was nie napisze ;) :P

 

_____________________________________________________

 

Ponieważ mam trochę wolnego czasu

Oferuję :

-Pomoc przy serwerze w grze CS Source

-Konfiguracje serwera lub serwerów w grze CS Source

-Zrobienie forum pod serwer lub klan

Oraz poszukuję adminów na serwer FFA (serwer to ns w grze wersji source)

 

Zainteresowani PW :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...