Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Masz swój serwer?

Tworzysz serwer?

 

 

 

Nie masz miejsca w sieci?

- Dołącz do nas!

 

Oferujemy:

- Miejsce na forum,

- Miły team,

- Pomoc przy serwerze,

 

DesireGames - Najlepsze serwery Minecraft, Counter-Strike

w jednym miejscu !

 

 

Nasze serwery:

b_350_20_2EA2DB_1F8CCC_000000_111111.png

b_350_20_2EA2DB_1F8CCC_000000_111111.png

b_350_20_2EA2DB_1F8CCC_000000_111111.png

 

 

 

Skontaktuj się! Jesteśmy otwarci na propozycję

:)

GG: 2764957

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję administratorów na serwer FFA

Wymagania:

Wiek(min):16 lat

Steam/non-steam

Składka

Ogarnięcie

Oferuję :

Miłą gre

dobre forum

miłą wspópracę :)

Moje GG 18991899

Opublikowano

Szukam Sponsora Na Rekatywacje Serwerowni

 

Wiecej info na 33551190

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Witam szukam sponsora który do żuci 10 złote do portfelu serwera by go stworzyć w zamian dam rangę HeadAdmina na serwie razem ze mną Serwer będzie mieć 40 slotów i w stylu Jail (więziennym) zainteresowani proszę pisać na pw albo dzwonić/pisać na skype nick: Przemekx24 gwarantuję 100% zadowolenia i tego że was nie oszukam

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

Pracuję na phpBB by przemo od około roku , dwóch.

Miałem swoje 2-3 sieci, oraz około 20 posad moderatora , każda na innym forum.

Zobowiążę się do zrobienia strony WWW , profesjonalnej + pomogę przy programowaniu serwera CS.

 

 

Wymagam :

 

- Posada Head Admina

- Poważnych ofert

- Żadnej dziecinady

- Zaufanej osoby

- Doświadczenia

 

 

* Nie zamierzam wkładać w to ani grosza, jeżeli Ci się nie podoba - to nie pisz

 

Kontakt: GG:42990785

Opublikowano

Witam

Szukam jakiegos serwera ktory potrzebuje admina (najlepiej COD,forfun,lub diablo lub bf2)

Oferuje

 

Mam Mikro

Steama

Wyeliminowanie Cheterow jak i pomoc z serwerem

Pomoc na forum

Kulture

 

Pozatym poszukuje jakiegos serwera diablo lub cod z low exp fajnego 15osob +w poludnie

Opublikowano

Witam poszukuję sieci serwerów multiplayer/counter strike. która już ma swoich użytkowników forum domena...Posiadam serwer 16 slotowy FFA/4Fun .Ewentualnie może być OnlyDD2/CodMod/ i inne. Serwer jest na hositngu gamesol w polskiej lokalizacji. na serwerze są już stali gracze. Serwer posiada FastDL i HTLV. Są wgrane fajne pluginy tylko te potrzebne te które urozmaicają gre.Znam się w dużym stopniu na AMXX....Pisac GG 18991899

Opublikowano

Szukam pomocy w rozleklamowaniu forum i serwera!!

Posiadamy na razie jeden serwer only dd2 16 slotów.

Lecz niedługo zamierzamy dokupić więcej!!

Szukamy także moderatorów na forum!!!

Za pomoc w reklamie oferuje Vipa ew. Admina!!!

 

Wiecej informacji na gg : 44681773

Opublikowano

Poszukuje:

- Moderatorów

- Adminów serwerów

- Użytkowników

- I wiele innych! Napisz co potrafisz a może

znajdziemy miejsce dla ciebie

 

 

-- ~~ Pare informacji! ~~ --

Strona:

- Silnik Przemo + Modyfikacje

- Domena .pl

- Hosting płatny

- Unikalna szata graficzna

- Oryginalna nazwa (GGame)

 

 

Serwer:

- Only DD2

- Jest juz ponad 6 miesięcy

- 21 slotów (Możliwość powiększenia kiedy

się zapełni)

- Często pełny, bardzo rzadko pusty

- Idealna konfiguracja / Aktywni admini

 

- COD MOD

- 401 lv wolny exp

- 15 slot

- równowaga pomiędzy klasami

- często jest ponad 10 osób i praktycznie nie ma momentu że serwer stoi pusty

 

 

Wymagania:

- Poważne oferty

- Poważne osoby

- Chęci

- Wolny czas

- Mikrofon

 

Kontakt:

GG: 174144 (czesto niewidok)

 

Opublikowano

Szukam kogos.. kto by pomgol albo by mi zrobił .. paczke cod na boty --> cstrike

 

Za darmo ale chyba nikt nie zrobi ;/...

 

Ale prosze .. jesli masz ktos czas i sie bardzo dobrze na tym zna i to duzo czasu nie zajmie to bym prosil o pisanie pw

 

gg 34137835

Opublikowano

Szukam:

 

Sponsora do opłacenia Serwera Counter-Strike 1.6

 

Oferuje:

 

Oferuje pomoc dla osób, które nie radzą sobie np. z instalacją Serwera.

  • Szybka i łatwa komunikacja. (GG, TS3, Skype, itp.)
  • Profesjonalny grafik komputerowy + Technik
  • Profesjonalna osoba do instalacji serwera (Mamy gotowy serwer w plikach FFA / COD z większym naciskiem na to pierwsze.)
  • Oferujemy profesjonalną obsługę serwerową. Serwer oraz forum jesteśmy w stanie zainstalować sami!

Jak miałaby wyglądać z nami współpraca?:

 

Jak pisałem wyżej, szukamy osoby która jest w stanie opłacić nam serwer do gry Counter-Strike.

Otrzymujesz pełny dostęp do Panelu Sterowania Forum, Specjalną range na forum (Administrator, Sponsor - zależy, To już ustalimy na PW), oraz pełny dostęp do menu AMX Mod. (Admin na serwerach,Komendy Administratora, Ranga VIP i te sprawy).

 

Kontakt:

GG: 130826 (na "siema", "elo" nie odpisuje, Pisz odrazu kim jesteś)

skype: cyrax1404

 

I Ts3 w Sygnaturce

 

Napisz! nie zawiedziesz się!

banner.png



Szukamy ADMINÓW!


Kontakt GG - 45452852


Opublikowano

UWAGA poszukujemy ludzi do rozkręcenia sieci serwerów a mianowicie adminów j@ Moderatorów grafików graczy xD Posiadamy 2 serwery domene com.pl szukamy ogarnietych ludzi pozdrawiam wiecej info pod gg 11151696

Opublikowano

Cześć , szukam młodzieży , gimnazjalistów , uczniów klas podstawowych na administratora serwera cs 1.6 , serwer dopiero powstaje i zbieramy pieniądze.

Informacje na gg : 28025073

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

@up Nie ogar ;d

 

Witajcie, jestem starym bywalcem CS'a, gram w niego od 2007 roku oraz mam steam z tego roku ;pp Poszukuje dobrego serwera ktory dopiero statruje ew. juz stoi. Zapytacie co ja mam robic? Odpowiedz brzmi ze bym adminowal, ogarniam admina wiec jezeli nie masz adminow na serwerze to pisz pw! Dzieki :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...