Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer Last Chaos EP1!


bazyli123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

robię tyle:

I tak:

Instalujemy Navicata i Xamppa.

Odpalamy Xamppa i włączamy MySQL i Apache.

Wchodzimy w Navicata i klikamy na połączenie czy coś takiego (ja mam angielską wersje a jest kilka propozycji przetłumaczenie connection

:D

)

Wpisujemy obojętnie jaką nazwę i zapisujemy klikamy 2 razy na to połączenie i klikamy prawym przyciskiem na to połączenie i klikamy na nową bazę danych i nazywamy ją tak:

Pierwsza: newproject_data

Druga: newproject_db

Trzecia: newproject_db_auth

Ok. teraz trzeba zaimportować bazę danych

:D

wchodzimy w tabelę newproject_data i z folderu ,, EP1 Server Fils-Update\Server\SQL Daten’’ mamy bazę o takiej samej nazwie przeciągamy ją na prawe tło navicata i akceptujemy, żeby przesłało nam te bazy

Teraz robimy tak samo z tą: newproject_db i z tą: newproject_db_auth

Gdy to zrobimy zamykamy navicata i odpalamy od nowa (żeby bazy się zaktualizowały) i wchodzimy w newproject_db_auth i szukamy tabelę ,, bg_user’’ i wpisujemy w tabelę ,,user_id’’ nasz Nick Przesuwamy w bok i będzie tabelka ,,passwd’’ tam wpisujemy nasze

haslo

i konto gotowe!

Teraz jeżeli chcemy, żebyśmy tylko my grali to odpalamy LCSM.exe (od razu)

 

 

 

 

A później co????

Opublikowano

  • A później możesz zrobić rejestracje na twój serwer
     http://www.mpcforum.pl/topic/523586-dlrejestracja-na-pliki-ep1/


  • Możesz dać sobie admina
    http://www.mpcforum.pl/topic/521388-tutjak-dodac-sobie-admina-na-serwer-lc/


  • Zrobić clienta(dokładnie zmienić IP na twoje ip )
    http://www.mpcforum.pl/topic/515457-tut-jak-zrobic-clienta-do-wlasnego-serwera-lc/


  • Zmienić raty
    http://www.mpcforum.pl/topic/523617-tutjak-zmienic-raty-na-serwerze-ep1/





 

Opublikowano

Nic nie rozumiem z tego wszystko połączone oraz w ogóle gdzie umieścić te pliki? "lcep2" w bazie phpmyadmin przez navicat?:> Jak narazie to nic z tego nie jest Wymyśl tutorial na ep2 :D

 

A masz pliki EP2 ? :) bo nie widziałem na necie ;]

 

 

 

Ep1 nie umiem zrobić na postawie tego tutorialu strasznie nie poukładane nie mowcie mi ze sama mam zrobic se tutorial... Nie wiem gdzie powklejac te pliki Bazylku bądź tak mily i poukladaj dla mnie ten totorial tutaj lub badz krok po kroku wyślij mi na pw będe wdzieczna :D

 

Wszystko śmiga ja wcześniej też nie widziałem jak to zrobić ale teraz mi się udało ;] po porostu nie potrzebnie zmieniałem IP w plikach newStobm.bin

 

btw faktycznie lepiej jak byś ten tutorial zrobił w podpunktach bo strasznie się to czyta ;p

Napisz z czym masz problem ?

 

 

:D

11059838pluginggaqqeu20.jpg

Opublikowano

Aby zrobić bazę należy nacisnąć na Connection (w Navicat'cie) , lub coś w tym stylu. Wpisujesz nazwę połączenia i gotowe.

 

 

PS Skąd mam wziąść na swoim serwie te pigułki na hp, mp expb,idb itd.??Z komendy /

 

@EDIT Wiem mam GM'a na swoim. A dodać sobie to komendą /itemdrop czy jaką ?




 

Opublikowano

Aby zrobić bazę należy nacisnąć na Connection (w Navicat'cie) , lub coś w tym stylu. Wpisujesz nazwę połączenia i gotowe.

 

 

PS Skąd mam wziąść na swoim serwie te pigułki na hp, mp expb,idb itd.??Z komendy /

 

Tak komendami ale pierwsze musisz dodać sobie GMa

Opublikowano

Ja się poddaję.. jakby ktoś postawił serwer i zechciał mi udostępnić GM-a żebym mogła potestować sobie postacie byłabym niezmiernie wdzięczna. :)

Opublikowano

zrobić serwer jak cos chcesz to sprecyzuj pytanie...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

@rafcioli A robiłeś tym sposobem

http://www.mpcforum.pl/topic/515457-tut-jak-zrobic-clienta-do-wlasnego-serwera-lc/

??




 

Opublikowano

tak... i nic...

Może ktoś zrobić filmik i pokazać co i jak dokładnie i pokolei?? Byłbym wdzięczny(i chyba nie tylko ja)...

Opublikowano

Mi all dziala tylko powiedzcie mi jak dac max + itemkow :)

Edit: co mam zrobic zeby inni mogli wejsc na moje lc bo zmienilem ip w sl.dta i nic help!

Opublikowano

@UP Ja używałem komendy /itemdrop i np. /itemdrop 1622 +15 , czyli daggery na 69+15

http://www.mpcforum.pl/topic/494587-tut-id-itemkow-dla-admina/

 

Żeby inni mogli wejść na Twój serwer musisz mieć włączonego xammpa i hamachi, oraz utworzoną sieć, w której są Twoi koledzy, czy ktoś inny.




 

Opublikowano

@UP Ja używałem komendy /itemdrop i np. /itemdrop 1622 +15 , czyli daggery na 69+15

http://www.mpcforum.pl/topic/494587-tut-id-itemkow-dla-admina/

 

Żeby inni mogli wejść na Twój serwer musisz mieć włączonego xammpa i hamachi, oraz utworzoną sieć, w której są Twoi koledzy, czy ktoś inny.

 

ma być bez "+" czyli /itemdrop 1622 15

 

PS. wrzucam już filmik na YT może komuś to pomoże ;p

Opublikowano

brawo :D

ja nie mogłem nagrywać bo mi się xampp rozwalił także dobra robota :D robił tak jak ja na początku :D

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...