Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer Last Chaos EP1!


bazyli123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

DOBRA RADA: nie bawcie sie w tworzenie tych serwerów bo to tylko strata czasu, a i tak nic z tego nie będzie...

 

// Nie musisz spamic :) - zielinskipawel4

Opublikowano

DOBRA RADA: nie bawcie sie w tworzenie tych serwerów bo to tylko strata czasu, a i tak nic z tego nie będzie...

Omg a kim ty jestes ze nam rozkazujesz? :P

 

// Nie musisz spamic :) - zielinskipawel4

Opublikowano

Pomóżcie, co zrobić bo mi tylko wywala timed out i nie mogę nawet wbić na własny serwer.

Mi też tak wywala może masz słabe łącze czy coś

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

Linki nie działają, megaupload zamknęli. Do autora ; wez na nowy hosting to wstaw.

 

// Możesz także napisać na PW do autora tematu, może szybciej wstawi nowe linki :) - zielinskipawel4

10410.png

 

21363.jpg

 

20840.jpg

 

29688.png

 

13980.jpg

` Pokaż mi sens, a popełnię każde głupstwo.

Opublikowano

dajcie nowy link bo ten :

 

http://www.multiupload.com/YQUEM37DSP

nie działa

 

@Edit : Mam nowy link

http://speedy.sh/APFQw/EP1-Server-Fils-Update.rar

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

To co jest tutaj podane , wszystko krop po kroku zrobiłem i nie działa jak powinno , może lepiej nagracie filmik jak to zrobić ? nie byłoby prosciej ? bo według mnie tak .. a jeżeli chodzi o ten IP changer i podmianka adresu IP w LCH supreme to owszem zrobiłem to lecz nie działa a Hamachi jest odpalone i wszystko podmienione , pisze cannot connected to server a jak uruchamiam przez Start.Bat to uruchamia mi się normalne LCH supreme a nie mój server i jak chce coś wpisać po zmianie IP , programem IP changer to wyskakuje mi TIME Out. Więc według mnie to jest jedna wielka ściema.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kopiuj , wklej :

  • Procesor INTEL CORE i7-2670M (Sandy Bridge) 4x2,2GHz oraz do 3,1GHz dzięki Turbo Boost, 6mb cache

  • Mocna i wydajna karta graficzna NVIDIA GEFORCE GT525 2048MB DDR3, obsługa DirectX 11

  • Matryca 17,3", podświetlana diodami LED, panorama, HD+ 1600 x 900

  • Pojemny dysk twardy SATA II 500GB
  • Pamięć RAM 8GB DDR3

laptop dell inspirion Q17R .

 

Mogłby mi ktoś pomóc przez Skype ? lub TeamViwer ? oto moje namiary :

 

Skype : kosteq1992 , gg : 37182116 .

 

Mam wszystko porobione tylko sprawdzić i ewentualnie coś poprawić . Bo problem jest z tym SYS_ERR ....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam tak:

w panelu Xampp'a trzeba mieć włączone pierwsze 2 opcje, a ja mam drugą włączoną to jest ok, ale gdy chce drugą włączyć i klikam Start nic się nie robi ^^

co zrobić?

Opublikowano

a ja mam tak:

w panelu Xampp'a trzeba mieć włączone pierwsze 2 opcje, a ja mam drugą włączoną to jest ok, ale gdy chce drugą włączyć i klikam Start nic się nie robi ^^

co zrobić?

Masz zajety port wylacz teamspeak gg skype teamviewer itd. :)

@Down Like'a mogles chociaz dac ;d xD

Opublikowano

teraz następne pytanie:

dlaczego przy tworzeniu nowego połączenia nie mogę utworzyć hasła? (musi bez być ^^)

 

edit.

i jak długo powinno się LC wczytywać przy 1. odpaleniu servera?

(chodzi mi głównie o to jak się wczytuje lcsm.exe)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pytania :D:

dlaczego przy tworzeniu nowego połączenia nie mogę utworzyć hasła? (musi bez być ^^)

 

i

 

jak długo powinno się LC wczytywać przy 1. odpaleniu servera?

(chodzi mi głównie o to jak się wczytuje lcsm.exe)

(bo mam tak:

[url="http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=asasasasasasasasasas.png&res=landing"]http://desmond.image...png&res=landing[/url]

i cały czas się wczytuję ;()

Opublikowano

pytania :D:

dlaczego przy tworzeniu nowego połączenia nie mogę utworzyć hasła? (musi bez być ^^)

 

i

 

jak długo powinno się LC wczytywać przy 1. odpaleniu servera?

(chodzi mi głównie o to jak się wczytuje lcsm.exe)

(bo mam tak: http://desmond.image...png&res=landing

i cały czas się wczytuję ;()

To jest normal :) Caly czas sie laduje i ty mozesz grac :P

Daj link'i w code

Opublikowano

To jest normal :) Caly czas sie laduje i ty mozesz grac :P

Daj link'i w code

Ale się gra nie włącza :(

Opublikowano

pytania :D:

dlaczego przy tworzeniu nowego połączenia nie mogę utworzyć hasła? (musi bez być ^^)

 

i

 

jak długo powinno się LC wczytywać przy 1. odpaleniu servera?

(chodzi mi głównie o to jak się wczytuje lcsm.exe)

(bo mam tak:

[url="http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=asasasasasasasasasas.png&res=landing"]http://desmond.image...png&res=landing[/url]

i cały czas się wczytuję ;()

 

 

refresh !

Opublikowano

PLS HELP :(

Starczy spam czy jeszcze z 20 post'ow bedzie z "help :((" :) Jak ktos bd znal rozwiazanie to odpisze,nic nieda spamowanie.

Wejdz w folder z connector'em i powiedz mi jakie widzisz pliki etc. :P Bo nie pamietam :/

Opublikowano

Mam ten sam problem co kolega wyżej. W folderze connector mam newStobm wszystkie IP są tam ustawione na 127.0.0.1

w pliku config też.

Są tam jeszcze pliki .shutdown, PlayerCounter, LCDEBUG, i Connector.

Coś z tym connecotrem musi być nie tak, bo jak uruchamiam plik wsadowy "5 - LoginServer" to mam tam komunikat

"Cannot connect connector...0"

 

Jak to naprawić? Może da ktoś inne pliki do serwera bez tego błędu?

Opublikowano

Mam ten sam problem co kolega wyżej. W folderze connector mam newStobm wszystkie IP są tam ustawione na 127.0.0.1

w pliku config też.

Są tam jeszcze pliki .shutdown, PlayerCounter, LCDEBUG, i Connector.

Coś z tym connecotrem musi być nie tak, bo jak uruchamiam plik wsadowy "5 - LoginServer" to mam tam komunikat

"Cannot connect connector...0"

 

Jak to naprawić? Może da ktoś inne pliki do serwera bez tego błędu?

Mozliwe ze zle bazy wypakowaliscie :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...