Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer Last Chaos EP1!


bazyli123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jest, nie wiem czy tak tez zadziala ale odpalilem tylko mysql i navicat dziala. Musze to apache też właczyc?

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i jeszcze gdy importuje neproject_data to mi wyskakuje jakś błąd i na dole pisze Unsuccesfully, aha wczesniej to jest to ok

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

po co ci wiecej jak raczej i tak zrobisz serwer hamachi a na hamachi duzo nie wejdzie 1 ch wystarczy w zupelnosci a jak bys nawet dorobil nastepne ch to by byly lagi duze bo komputer tyle nie zniesie...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

IloveLC - też nie mogłam włączyć Apache ostatnio, ale po prostu kilka razy kliknęłam i zaskoczyło (odznaczyć ptaszkiem i dać start - jeżeli będzie pisać "Running" to działa). ;p

 

 

http://imageshack.us...rror123123.jpg/

 

http://imageshack.us...rror456456.jpg/

 

pomożecie?? próbowałem navicatem z głównego posta i tego od xMiyoshi

 

@EDIT: uporałem się z tym u góry teraz mam tak samo jak kolega niżej

 

Ściągałeś Navicata z tutorialu bazyla? Bo jak ja ściągnęłam od niego to też mi ten błąd wyskakiwał. Spróbuj pobrać jakiegoś innego i może Ci zaskoczy. A jeżeli nie no to dalej pomyślimy. ;p

Opublikowano

a mi podczas wybory serwera wywala komunikat timed out

World of Tanks

 

NICK:Dikej007

CZOŁGI: IS3,T50,M4 Sherman,S-51

 

 

 

wotbigbar03.jpg

Opublikowano

IloveLC - też nie mogłam włączyć Apache ostatnio, ale po prostu kilka razy kliknęłam i zaskoczyło (odznaczyć ptaszkiem i dać start - jeżeli będzie pisać "Running" to działa). ;p

 

Ale mi się po kilku sekundach wyłącza.

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

W folderze z plikami serwerowymi masz folder Connector a w nim plik newStobm.bin otwórz to w notatniku i zmień wszystkie IP na swoje

zrobiłem tak ale mam dalej tak samo jak na ss na powyższym poście

Opublikowano

apache ci nie dziala? jak tak to zainstaluj xamppa od nowa :)

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

już nie mam sił do tego instalowałem tego navicata ogólnie z 8 razy z importem instalowałem już navicata 10.0.1 , 10 , 9.1 , 9 , 8.1, 8 i i shita z tego mam mógłby ktoś gg dać kto się na tym dobrze zna a nie strzela może to może tamto?

Opublikowano

gdy włączam serwer startuje się connector i odrazu w nim jest error connect db sądziłem że to baza danych db albo którakolwiek ale ostanim razem bez błędów mi weszło w navicacie mam włączono apache i mysql i niewiem co to może być próbowałem też ip zmieniać w co niektórych plikach tych newstobm czy jakoś tak

Opublikowano

macie tego navicata ten na 100% dziala :P

http://www.mpcforum.pl/topic/526883-dlnavicat-80-full/

sam go uzywam :D

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

no właśnie w tym jak tam importować te bazy bo ja jak je upuszczam to jest copy move albo coś tam jaszcze jak daje move to baza danych mi znika a jak copy to nic się nie dzieje

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...