Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Inne) Shakes & Fidget na komórkę


Kowalsky™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie każdego stać na takie luksusy, poza tym chciałem żeby to wszystko szybko! chodziło bez nudnego czekania godzinami, jeśli się wifi nie ma :] A i jeszcze to na wszystkich telefonach działa !

 

Dobrze mówisz sam mam SE Hazel i nie posiadam androida więc zastanawiałem się jak wejść jak dostępu do kompa nie ma a normalny adres nie działa w tel i znalazłem ten temat, leci Like bo się przyda bardzo , ;D

88824249.jpg

 

-|-|-|-Jeśli pomogłem daj Like, a odwdzięczę się tym samym. -|-|-|-

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

To jeszcze działa?

 

Chcialem zaladowac stronke na Nokii C3-01 i wyskoczylo, ze stronka ma nieprawidłowy adres :rolleyes:

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jak ma się androida to jest lepsze niż to [ znajduje się na android market ]

 

xD gdybym miał Androida albo nawet tel z systemem jakimś lepszym to nigdy bym nie znalazł w google tego tematu i nie zawracał głowy...

CMam Nokie C3-01 i szukalem mozliwosci grania w SFG bez instalowania aplikacj ina Androida :angry:

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

xD gdybym miał Androida albo nawet tel z systemem jakimś lepszym to nigdy bym nie znalazł w google tego tematu i nie zawracał głowy...

CMam Nokie C3-01 i szukalem mozliwosci grania w SFG bez instalowania aplikacj ina Androida :angry:

działa, twoja przeglądarka źle czyta dnsy, więc wpisz w google "sfmobile" i wszystko bedzie smigac

Opublikowano

działa, twoja przeglądarka źle czyta dnsy, więc wpisz w google "sfmobile" i wszystko bedzie smigac

 

Dzieki, smiga :)

 

1. A nie ma tutaj Sali Chwały ?

2. Na wejście w Gildie zawsze wyświetla na czerwono brzydki komunikat "Na razie nie bierzesz udziału w bitwie", dziwne bo biore udział i dołączenie się do walk w tej aplikacji nie sprawia, ze komunikat znika, takze w sumei nie wiem wtedy czy dolaczylem sie czy nie skoro ciągle mnie ostrzega :D

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wielkie dzięki. Od miesiąca szukałem sfgame na symbiana i nigdzie nie mogłem znaleźć. Jeszcze raz wielkie dzięki. I nie przejmuj się krytyką, oni min umieją tak zrobić, tylko krytykują. Jak zrobią lepsze to niech dają znać. Wielkie dzięki ! !

Opublikowano

Wystarczy wejśc na sklep PLAY jak macie androida i juz macie oficjalna aplikacje ...

 

Każdy to wie ale w Nokii nie masz Androida ;)

 

A swoja droga, gdzie jest SALA CHWAŁY ???

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

yyy znikneła xD

Nie no poprostu jej nie ma.

Szkoda.

Generalnie szkoda jeszcze większa, ze autor porzucił jedyna aplikacje na Nokię i inne telefoniki bez Androida...

Szczególnie, ze otworzyli nowy serwer nr 19 ;/

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Telefony z andkiem są drogie ;/

A autor chyba nie porzucił projekty i pewnie doda serwer 19 niedługo.

 

Moze i potaniały ostatnio itd ale warto byloby jeszcze starszy telefon wykorzystac ;) a nawet nwoe Nokie maja Windowsa i co wtedy?

 

Niestety autor nie dał rady usprawnic stronki i nie doda np Slai Chwały, ataków na gildie i paru potrzebnych rzeczy ani nowych serwerów - pełna kapitulacja. A szkoda :ninja:

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Gdy ja sie tam zaloguje na operze mini 4.4 to zamiast moejgo konta widze kolejne logowanie.Pokazuje mi sie kilka jezykow do wyboru,server,login i haslo.I tu sie pojawia problem bo gdy klikam PL to mi pokazuje tylko 7 swiatow.patrzylem na przegladarce, ktora mialem od poczatku i wszystko smiga poprawnie.Tyle ze ja bym wolal z tej opery korzystac :|

Da sie cos z tym zrobic?

73622215203087586443.jpg

Opublikowano

Bardzo prosze o dodanie s19 :) !

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam dzisiaj chciałbym przedstawić kultową grę Shakes & Fidget na komórkę!

Telefon musi posiadać:

-przeglądarkę np. Opera Mini

-dostęp do internetu

 

Poradnik:

1.Wchodzimy na stronę sfmobile.aq.pl

2.Wybieramy świat, wpisujemy login i hasło

fxluqk.jpg

Po poprawnym zalogowaniu zobaczymy taki o to panel:

4g1rxk.jpg

Mój klient posiada 18 serwerów PL + serwer Wirtualna Polska

(S1= Świat 1, S2= Świat 2, etc.)

 

[Już wkrótce inne serwery europejskie]

 

 

Sam zrobiłem stronę i napisałem ten poradnik!

Zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody!

Copyright by Mateusz990! (kowalskidevelop)

Mam pytanie czy mógłbys dodac lustro ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...