Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

minecraftEpic [ZAPOWIEDŹ][WL][300 slotow!][ZAPRASZAMY]


Terrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 338
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer wystartuje jak tylko go zbudujemy i wszystko będzie gotowe :) Musicie się uzbroić w cierpliwość... święta są okresem zastoju dlatego że wszyscy spędzamy czas z rodziną i znajomymi dlatego nie wiemy dokładnie jak szybko się wyrobimy ale obiecuję że będziemy się starać żebyście się nie zawiedli. Żeby ułatwić komunikację między nami i nie tworzyć od razu jakichkolwiek niepotrzebnych nieprzyjemności w razie problemów będziecie mogli po starcie serwera pisać wszelkie propozycje zmian na forum a my będziemy o tym dyskutować i wprowadzać bo ten serwer nie jest dla nas tylko dla was :) To wy... jego społeczność będzie go tworzyć dlatego mam nadzieję że się nie zawiedziecie :) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych serwerem i zachęcam do dalszych zapisów :)

Opublikowano

----------------------------------------------------------

| mapki     |                    97%                         |

----------------------------------------------------------

| launcher |                    40 %                        |

---------------------------------------------------------

| pliki         |                    90%                         |

---------------------------------------------------------

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick: Wypukany

Wiek: 14, prawie 15

 

Napisałem również podanie na Moderatora, ponieważ wydaje mi się, że się przydam.

Opublikowano

A mam pytanie dot. modów dziś ponoć wyniki więc ciekawie by było jakbyście umieścili tutaj wyniki :)

 

Umieścimy wyniki ale dopiero po zamknięciu zgłoszeń i ich rozpatrzeniu :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Podań jest dość sporo, osobiście wcześniej kontaktujemy się z kandydatami, którzy najbardziej przypadli nam do gustu. Jeśli już wybierzemy odpowiednie osoby lista zostanie opublikowana.

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

hmm@ Terrarin, ale ja tu nie widzę konkretów, 0 screenów tzw. realnych. Tylko kartka papieru.

Zbieram +.

Opublikowano

hmm@ Terrarin, ale ja tu nie widzę konkretów, 0 screenów tzw. realnych. Tylko kartka papieru.

 

Za to ja tu widze przyszłość :) Co pokazuje wg Ciebie "realny" screen? Kartka to mój pomysł ^^ :*

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...