Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

minecraftEpic [ZAPOWIEDŹ][WL][300 slotow!][ZAPRASZAMY]


Terrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 338
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witajcie drodzy przyszli gracze serwera minecraftEpic :)!

 

Chcielibyśmy was bardzo serdecznie powiadomić, że dołączyliśmy do grupy serwerów Miners. Ich strona to

http://www.miners.pl

(zgodnie z regulaminem działu: W przypadku umieszczenia linku do zewnętrznego forum w grafice,linku lub czymkolwiek, publikacja oraz jej treść zostanie usunięta. - nie można podawać linków do innych for, a podaję link do strony, oraz zgodnie z pkt. 2 regulaminu tego działu umieszczam link w code. Approve.)

 

Zapraszamy Was tam bardzo serdecznie, aczkolwiek white-lista jest cały czas prowadzona w tym temacie :)

 

@Co do wersji serwera, a o nic nie musicie się martwić, gdyż launcher zrobi wszystko za Was :).

 

Pozdrawiam,

Oliwier Wiatr

Opublikowano

Nie moge się już doczekać tego serwera. Podanie do WL złożyłem około 4dni temu i codziennie wchodzę, aby sprawdzić czy serwer jest już ON. Mam 2 pytanka do adminów.

1.Czy napewno na WL zapisaliście Kapi757?

2.Jak idą prace nad serwerem-ile jeszcze będziemy czekać?

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

Opublikowano

Nie moge się już doczekać tego serwera. Podanie do WL złożyłem około 4dni temu i codziennie wchodzę, aby sprawdzić czy serwer jest już ON. Mam 2 pytanka do adminów.

1.Czy napewno na WL zapisaliście Kapi757?

2.Jak idą prace nad serwerem-ile jeszcze będziemy czekać?

 

1. Tak, zapisaliśmy <3

2. Rozglądaj się na

miners.pl

. Dzisiaj ukaże się tam artykuł o postępie prac nad serwerem :).

Opublikowano

Nick:Patryk

Wiek:15 (za 2 miesiace 16)

 

Eno Eno widac ze server dopracowany :) :angry:

NiCkeRRs : DragoneQ

GG : 37810986

Nr Fona nie podam Hahaha !

Skype : Patryk.Igras3

Powiem ci tyle PZDR !!!

Opublikowano

Trochę długo trwa wasza praca nad serwerem. Miesiąc jest raczej wystarczający aby roznieść plotę o MinecraftEpic (300 slotów robi wrażenie). Trochę nie przemyślane bo np. prace można było zacząć wcześniej i potem dopiero coś ogłosić. A tak każecie zapisanym graczom czekać jeszcze sporo czasu. Nawet stronki nie macie...

Można poznać zespół, który pracuje nad serwerem ? (nicki)

 

Dla tych którzy nie zaglądają na forum serwera to informuję, że stan według MnecraftEpic to 75% (w 32 dni)

 

Nick: Vilczy

Wiek:18+

Opublikowano

Trochę długo trwa wasza praca nad serwerem. Miesiąc jest raczej wystarczający aby roznieść plotę o MinecraftEpic (300 slotów robi wrażenie). Trochę nie przemyślane bo np. prace można było zacząć wcześniej i potem dopiero coś ogłosić. A tak każecie zapisanym graczom czekać jeszcze sporo czasu.

 

Termin się wydłuża z powodów oczywistych. Aktualizacja minecrafta, aktualizacja modów = dłużyszy czas czekania..

Dodatkowo poinformuję CIę że żeby mozna było uruchomić mody na MP trzeba je przerobić, a żeby to zrobić trzeba mieć pozwolenie od twórcy. To że właściciele innych serwerów nawet nie pomyślelei o czymś takim jak prawa autorskie ( pozdrawiam Zgzytka ) nie oznacza że każdy taki jest :)

 

Nawet stronki nie macie...

 

Skąd wiesz że nie mamy? ;)

 

Można poznać zespół, który pracuje nad serwerem ? (nicki)

 

Można, Loqtin, Terrain (Vibray), Revals, xTnTx, Manderigon_Back - jeśli kogoś nie wymieniłem to znaczy że chyba o nim nie wiem :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Dziękuje za pozdrowienia ;)

 

Jeśli mody ktoś publikuje ,to są po to żeby z nich korzystać :D

 

byście mieli troche umiejętności przekształcili byście mody z 1.0 na 1.1 a nawet z NO-MP na MP ;)

1388964106-U305854.png

Opublikowano

To nie chodzi o to że specjalnie robimy wcześniejsze zapowiedzi żebyście mieli czas się znudzić czekaniem... :) po prostu nie wiadomo dlaczego narazie mamy same przeszkody na naszej drodze do otwarcia servera... jakiś czas temu z powodu zmiany wersji musieliśmy przebudować 80 % budynków praktycznie od podstaw... dlatego mamy zamiar otworzyć server jak tylko otrzymamy luncher i wtedy najwyżej będziemy jeszcze kończyć pracę gdy już server będzie online... :) poza tym pamiętajcie że my nie zajmujemy sie tylko serverem... mamy także własne prace i zajęcia... rodziny o które trzeba dbać i im pomagać :) Mam nadzieję że server niedługo wystartuje a wy będziecie mogli się nim cieszyć tak jak my cieszymy się tworząc go dla was :) dlatego zapraszam do dalszych zapisów na listę i proszę o zapraszanie swoich znajomych byśmy mogli być na serverze bardziej hmm... społecznościowi :) zawsze lepiej się gra kiedy mamy z kim dzielić sie radością wspólnej przygody :)

Opublikowano

Ładnie się zapowiada :))

 

Co do White Listy:

 

Nick: Fifi

Wiek: 15

 

Nick: Zaborow

Wiek: 12 (niby mało, ale chłopak zna się na rzeczy. Gra w to dosyć długo.)

 

Powodzenia i czekam na start!

Opublikowano

Tak, no-premium. Serwer wystartuje, tak jak napisał Revals, jak tylko otrzymamy gotowego launchera :) Co do Ciebie Zgzytek na przerobienie Moda/pluginu trzeba mieć zglodę jego autora :) Twórca publikuje go jedynie żebyś mógł go używać tj. grać :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick:Podeszwa

 

wiek:17

      10       50      100    150       200      250      300       350      370      400

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...