Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

minecraftEpic [ZAPOWIEDŹ][WL][300 slotow!][ZAPRASZAMY]


Terrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 338
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy mniej więcej start? :>

 

Trudno powiedziec :) Na pewno kilka dni wcześniej zostaniecie poinformowani :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick: KSC21

Wiek 15

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Czy tu trzeba posiadać premium ?

 

To raczej nie będzie wymagane, będziemy chcieli jedynie żebyście wkleili kilka plików do własnego clienta :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

WItam :)

 

Nick: ZloscUlicy

Wiek: 18

PS: Mysle ze to jest zajebisty serwer :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

To raczej nie będzie wymagane, będziemy chcieli jedynie żebyście wkleili kilka plików do własnego clienta :)

 

A nie lepiej stworzyć launcher korzystający z FTP ,aby przy kliknięciu Force-Update pobierał clienta i wszelkie nowości dodane w czasie gry ?

1388964106-U305854.png

Opublikowano

bardzo fajny serwer się szykuje

 

Wiadomo :) Zapraszam :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nick: Arczi00

Wiek: 23

 

Mam kilka pytań ze względu na to, że moja gildia myśli nad zmiana serwera i szukamy jakiegoś miejsca dla siebie, mianowicie:

Jakie będzie główne założenie serwera(Survival/RP/FB)?

Czy będzie plugin fractions lub podobny(główną naszą rozrywką jest polowanie na inne frakcje)?

Czy będzie plugin hero lub podobny?

Jak wygląda spawa z cubem?

To takie na początek:) ogólnie opis serwera jest tajemniczy i nas zaciekawił :) dodam, że wszyscy posiadamy konta premium, a co do ilości ile by nas przeszło to różnie to może być :)

Opublikowano
Jakie będzie główne założenie serwera(Survival/RP/FB)?

 

Każdy miłośnik tych typów gry znajdzie coś dla siebie :)

 

Czy będzie plugin fractions lub podobny(główną naszą rozrywką jest polowanie na inne frakcje)?

 

Czy będzie plugin hero lub podobny?

 

Tego jeszcze nie wiemy :)

 

 

Jak wygląda spawa z cubem?

 

O tym dowiecie się po starcie :) ale wiadomo już że do tego nie będzie potrzebny administrator :)

 

To takie na początek:) ogólnie opis serwera jest tajemniczy i nas zaciekawił dodam, że wszyscy posiadamy konta premium, a co do ilości ile by nas przeszło to różnie to może być

 

Własnie tak ma być :) Konta premium raczej nie będą wymagane, choć miło będzie jeśli będziecie je posiadać :) Ilość slotów mówi sama za siebie :) Każdy się zmieści :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Gracz Terro prosił o wpisanie na WL bo nie pamięta passó :D

 

Nick: Terro

Wiek: hmm chyba z 16 :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Witam

 

Jestem doświatczonym graczem, chciałbym zaznać czegoś Epickiego ! ;)

 

Nick:Mikusiak

Nick2:Kaktus(może tak będę się nazywać albo tak ;p)

Wiek:14 lat

 

Pozdrawiam forumowiczów ;*

Opublikowano

Nick:ItsMe

Wiek : 13 i 10/12 ..

Wiem wiem uraziłem Cię ,ale dobra spoko jak mnie nie przyjmiesz ;d

Jak nie wiesz czym to Ci przypomnę - zgłaszałem na Cb zgłoszenia jak był link do forum xD

Opublikowano

Jak nie wiesz czym to Ci przypomnę - zgłaszałem na Cb zgłoszenia jak był link do forum xD

 

No i po co Ci to bylo? Linków do forum wcale nie było, a Ty byłeś tylko nadgorliwym, jak sie okazuje po wieku dzieciakiem...

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...