Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini Poradnik] Terrarium, czyli jakie zwierze wybrać na początek.


Dzanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego tylko samice? Przecież dwóch facetów dziecka nie spłodzi...

 

Wredna, ja jestem Twoją żabką i o tym nie zapominaj! :D

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Bo 2 samce będą walczyć o terytorium :( Co do samic, raczej są spokojniejsze i nie walczą o miejsce w terrarium :)

.

Opublikowano

Mam 2 szczurzyce i walczą między sobą o terytorium, sikając wszędzie gdzie popadnie, bijąc się przez większą część nocy. Do tego walczą o każdy przysmak.

Podobno szczury są jednymi z najinteligentniejszych zwierząt, więc dlaczego gekony mają być niby mądrzejsze...

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

A tego węża to można jakoś na smyczy uwiązać czy coś?

Wolno, to go na dwór chyba nie puszczę...

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Hehe, nie mam pojęcia jak chcesz uwiązać węża na smyczy :D

Kumpel wynosi węża na dwór, oczywiście jak jest ciepło, normalnie trzymając na rękach, obwiniętego na ramieniu ;)

.

Opublikowano

Szczury mają wyjątkowo dużą klatkę. Można by rzecz, że nawet odwłok Natki by się tam zmieścił. xD

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Szczury to nie moja działka, ja tylko chomiki i gady ;x Ale np. klatka o wymiarach: 70x40x80 to jednak spora przestrzeń dla 2 szczurów.

.

Opublikowano

Jeżeli trzymam dwie malpy w terrarium dla w jaszczurki to robię żle czy dobrze?

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

@up pisząc takie durne posty robisz źle. Fuck yeah!

Jeszcze odnośnie baseników u jaszczurek, powinny je mieć gdyż bardzo ułatwiają przebieg wylinki.

.

Opublikowano

Siemka , zastanawiam się nad 1 i 3 opisanym przez Ciebie zwierzątkiem i niestety ale moja mama ma wiele wątpliwości.

 

-- Na ile mogę zostawić zwierzaka samego ? (wakacje itp.)

 

--Jak często do weterynarza

 

--Który z tych 2 jest lepszy dla Mnie ,czyli początkujący,nigdy żadnego zwierzaka nie miałem oprócz psa no i nwm jak mam się z początku zachowywać.

Opublikowano

Jeżeli znajdziesz kogoś kto będzie go karmił to sporo czasu, jeśli nie to w miseczce mu zostaw jedzenie i na tydzień możesz go zostawić.

Do weterynarza kiedy taka potrzeba.

Z tych 2 agama, ale jest większa niż gekon i o wiele większe terrarium potrzebuje. Co wiąże się z wyższymi kosztami.

.

Opublikowano

Parę pytań :

Chciałbym węża ale się ich trochę boję, jakiego polecasz węża dla początkującego hodowcy ?

Byle by nie gryzł i nie był jadowity , nie zbyt duży i w miarę tani (mam na myśli w full wyposażeniem)

Jakbyś mógł napisz co je etc.

Jak zachować wilgotność w terrarium? Ile razy dziennie trzeba go karmić ? Co dawać mu do picia ?

Takie podstawowe pierdoły. : )

ravensygna.png
Opublikowano

Węża, zbożowego albo mahoniowego. Nie są jadowite ani nie są duże.

Je oseski mysie(Noworodki myszy). Karmi się go różnie, ale przyjmuje się raz na tydzień.

Do picia woda przegotowana która służy też jako basen ;)

.

Opublikowano

Czy agama może dokonać destruktywnych zniszczeń ? (np. pies poobgryza meble czy coś)

Czy możną ją nauczyć imienia ? Tzn. że na zawołanie przyjdzie ?

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...