Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400 000 użytkowników na forum!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekamy, jeszcze ok. 420 użytkowników, myślę że ok. 1 w nocy będzie.

Jak będziecie sprawdzać czy ktoś nie oszukuje np. w google chrome? Możecie zrobić, że screeny tylko w przeglądarkach, w których nie da się edytować źródła.

Na screenie będzie 400 k użytkownik. Nikt nie wie jak będzie się nazywał więc łatwo to sprawdzić.

1325709277-U24240.png

Sygna i avatar by *ZiomQ*

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2x up napisał, że 420 użytkowników o 16:55, teraz o 17:20 potrzeba jeszcze 395 co nam daję 1 użytkownik na minutę.

395/1minuta = 395 minut (logiczne -.-) = 00:20

00:20 - %szans na boty - %multikonta -%różne czynniki = 23:00, a więc ustawiam szacowany czas wybicia liczby 400.000 zarejestrowanych na godzinę 23:00 ;) Chyba, że wysilą boty to znacznie szybciej :D

Oczywiście wszystkim powodzenia i miłego siedzenia na kompie, podczas oczekiwania na tą okrągłą liczbę :D:D

Opublikowano

No to czekamy ;)

Ciekaw jestem, komu się przyfarci i wygra.

A jak ktoś zrobi fake screena, to jaka nagrode dostanie? :D(sfałszowanego).

Warna ;)

Betewu albo bana za oszukanie administracji huehue

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie będzie lagów bo pewnie 400k wybije w nocy..

 

Gorzej by było jak stałoby się to o 18.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Powodzenia życzę :) Jeszcze tylko 200 userów :D:D

 

 

łapcie ss'a jak brakuje 200 userów :Dprzechwytywanieov.png

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

o właśnie zapytam skrin ma być duży czy tylko wycinek taki jak dał 2@UP

 

Jeżeli chcesz tracić czas żeby to obcinać to twój wybór.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jeżeli jutro do 7:45 nie będzie to rezygnuję ;p

 

 

hahahahahaha :D Jak tak dalej pójdzie to dzisiaj wbije to 400k. Robią wszyscy multikonta, byle by stukneło 400 tysięcy i spokój :D

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz tracić czas żeby to obcinać to twój wybór.

 

 

A co do tego, to ja nie przycinam, tylko mam takie coś co się nazywa "narzędzia wycinane" i sobie zaznaczam z jakiego obszaru ma mi SS'a cyknąć :)

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...