Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400 000 użytkowników na forum!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde, ale napiecie. A jak zrobie zdjecie telefonu z ta liczba to sie bd liczyc? Bo nie mam dostepu do kompa

tak, ale musi byc widoczne , kto, ile postow itp

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

proKiKiJuniorxd Najnowszy użytkownik

 

hahaha padłem xDD

 

konkurs 400k Najnowszy użytkownik

metin ssie Najnowszy użytkownik

gulashos Najnowszy użytkownik

wesolych swiat Najnowszy użytkownik

HappyChristmas Najnowszy użytkownik

Kurpiu Najnowszy użytkownik

 

 

Będę Wam dodawał najnowszych użytkowników...dawajcie lajki... xD

Opublikowano

Kokosz, według mnie nie powinny się liczyć screeny, gdzie jest liczba użytkowników i postów, bo to łatwo da się zmienić, cały screen powinien być.

mpcubfluo.png
Opublikowano

Nie zauważyłem jakiejś strasznie zwiększonej ilości multikont ( może 100... nie więcej) :

1324335279-U1.jpg

 

Oczywiście ma być cały screen!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie zauważyłem jakiejś strasznie zwiększonej ilości multikont ( może 100... nie więcej) :

1324335279-U1.jpg

 

Oczywiście ma być cały screen!

 

Zauważ, że co 1 min jest nowe konto z dziwnym nickiem, offline. Pełno multi dzisiaj :P

mpcubfluo.png
Opublikowano

2/3 sekundy :D

 

Poszedłbym się umyć, ale nie ma czasu :<

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

2/3 sekundy :D

 

ojoj, to ciężko będzie (:.

ciekaw jestem, jak osoba robiąca multi kliknie 2 razy w odnosnik w tym samym momencie i będzie 400 tyś 1 user :D

mpcubfluo.png
Opublikowano

Obawiam się, że nie dotrwacie ;D

 

Coś Ty, bez problemu ;)

Nick kolejny: JeszczeTylko30 :D

 

@up

Takie to sam nie wiem. Ukryłeś działy - możesz zmienić.

mpcubfluo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...