Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400 000 użytkowników na forum!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Liczba musi być dokładnie 400.000? :D

NBBRBxJ.png

Rejestracja:28.10.11.r

Szukasz Hostera?Napisz do Mnie!

:)

Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je w dupie. by Kwejk

^^

 

1323144096-U250803.png

Opublikowano

Ale kopara Wam wszystkim opadnie jak nikt 400 000 nie złapie ,bo będzie koło 4 w nocy i nikt nie zrobi ss'a :D To będzie bunt i awantura ojj będzie ;D

Opublikowano

Ale kopara Wam wszystkim opadnie jak nikt 400 000 nie złapie ,bo będzie koło 4 w nocy i nikt nie zrobi ss'a :D To będzie bunt i awantura ojj będzie ;D

Jakis swir by do 4 rano siedział tylko dla tego :D

coś mi sie wydaje ze to bedzie pod koniec niedzieli lub poczatek nastepnego tygodnia.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

[quote name=ivanek :D' timestamp='1323975301' post='3595206]

jak nikt nie bedzie miał 400000 to chyba gold dla tego, kto wrzuci najbliższą liczbę do 400000, nie?

Nie ma być równe 400k

@down no zobaczymy co to bedzie :s

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Równe lub bliskie 400 tys

Przecież konkurs musi ktoś wygrać , nie ?

 

Nigdzie nie jest napisane że nagrodę ktoś MUSI wygrać , nie ? :D

Opublikowano

Nigdzie nie jest napisane że nagrodę ktoś MUSI wygrać , nie ? :D

 

Wydaje mi się, że wygra osoba która pierwsza doda posta.

 

BTW godz. 03.27 i 397500 userów, a wieć zostało jedyne 2500 użytkowników. Już teraz życzę wszystkim powodzenia :)

 

ykma.jpg

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Życzę wszystkim powodzenia.

Ja mam zapalenie płuc, leżę cały dzień

w łóżku, więc nie uchwycę.

 

Jutro albo w poniedziałek

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...