Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400 000 użytkowników na forum!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proKiKiJuniorxd Najnowszy użytkownik

konkurs 400k Najnowszy użytkownik

metin ssie Najnowszy użytkownik

gulashos Najnowszy użytkownik

wesolych swiat Najnowszy użytkownik

HappyChristmas Najnowszy użytkownik

Kurpiu Najnowszy użytkownik

MerryChristmas Najnowszy użytkownik

JeszczeTylko30 Najnowszy użytkownik

kupa mikolaja Najnowszy użytkownik - hahahahah

28Ikoniec Najnowszy użytkownik

MATI1277 Najnowszy użytkownik

MozeKtosPomoze? Najnowszy użytkownik

NoNieBlokuj Najnowszy użytkownik

JuzPrawie Najnowszy użytkownik

 

Będę Wam dodawał najnowszych użytkowników...dawajcie lajki... xD

 

Powinien być Gold Member za 400 nick! Przynajmniej wynagrodzi tą osobę, która się męczy xD

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kokosz, tu jest walka o golda, mniejsza o to ile multi powstaje xD

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Przynajmniej poblokuje spamerskie e-mail adresy :)

 

Najlepiej byś zablokował tworzenie stron www na np: koszmail, i inne strony typu koszmail gdzie wpisujesz nazwę i masz pocztę.

Da się tak zrobić ;)

mpcubfluo.png
Opublikowano

@koko 1 osoba tylko wygrywa?

 

Ostatnio wygrały bodajże 2 bo dały screen z tą liczbą niemalże w tym samym czasie.

 

btw.

 

screeny podajemy w tym temacie czy gdzie?

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Najlepiej byś zablokował tworzenie stron www na np: koszmail, i inne strony typu koszmail gdzie wpisujesz nazwę i masz pocztę.

Da się tak zrobić ;)

 

Na bieżąco dodaje do filtra ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Jest około 660 ludzi na forum :D

Więc jakaś szansa jest xD

 

Już lepiej niż o 18 - 2 tysiące ludzi, 50 użytkowników oglądających temat :P

mpcubfluo.png
Opublikowano

Na bieżąco dodaje do filtra ;)

 

Nie chodzi mi o np. nazwakonta@koszmail, przy rejestracji da się to usunąć, np. pojawi się, że na forum nie tolerujemy takiego adresu email etc, i nie będzie można nic z koszmail emailem i innymi zrobić.

@up

Raczej tak ;).

mpcubfluo.png
Opublikowano

Biorąc pod uwagę osoby które teraz przeglądają ten temat każdy z nas ma około 8.3% szansy na wygranie golda.

Wsród wszystkich użytkowników jest to około 0.16% :D

 

 

888 POST

^.^ d-.-b ^.- -.^ o.Oo.O X.x x.X O.x X.o

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...