Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400 000 użytkowników na forum!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

Nie odpowiadałem na Twój post, nawet nie zwracałem na niego uwagi.

 

A nawet jeżeli będziemy czekać te 20-30 dni, to możemy przegapić ten konkurs, bo ludzie zapomną. Za wcześnie.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2Up

Ten kto chce wygrać na pewno nie zapomni. Ktoś sobie przypomni za późno - jego pech.

 

A im wcześniej, tym więcej osób przeczyta ten temat ;D

 

@Up

;D

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Tutaj, a gdzie ? :huh:

 

Tak jak Up'y napisały, konkurs przedwcześnie ogłoszony a jak dojdzie do tych 400k użytkowników, to nie będzie żadnego screena albo podróbjejki xD

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

368005 o.O

 

W jeden wieczór ponad 600 nowych użytkowników (Dobrze obliczyłem? ;d).

 

Coś mi się zdaje, że kokosz ma racje ^_^

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Konkurs na uwagę i spostrzegawczość ;)

Dla mnie dobry,myślę że mi się uda.

Ja myślę że za jakieś 10 dni powinno być to 400 k.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

Szkoda Waszych sił. Oczywiste, że ja wygram i będę miał podwójnego Golda :D.

 

Serio to powodzenia : o.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Gdzie tam 400k ;x, a gdy 2 osoby wyślą w tej samej sekundzie? xD

 

IUUU wybiło!.

 

 

 

10855605869172813002.png

 

 

To dostaną oboje, ja tak miałem z Andrzejtem

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Powinien być do tego osobny temat, bo potem ktoś edytuje tu post który wcześniej napisał i powie że był pierwszy.

A w ogóle liczbę można zmienić w PSie czy gdzie i ludzie już będą mieli wcześniej przygotowane ;/

1329228482-U118767.png

Opublikowano

jak idzie po 1.5k dzienie jak 7 bylo 367294 a teraz 370590 czyli przez 4 dni 3296 userow ; >

 

up nie zgodze się z 1 bo jak ktoś wczesnij posta napisal to pod nimi widać ze ludzie jeszcze o tym pisali ze jeszcze nie ma itp

a 2 mozna nawet w mozili sie da zmienic bez edytowania w ps itp

sygna1.png

Opublikowano

Dobra, to mam zadanie na najbliższe kilka dni. :D

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

@UP

Nom , firebug jest do niczego ... Ale każdy morze tak zrobić , kolega mówił , że on tak zrobi , wgra na imegashack , poczeka do tych 400k i da link d;

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Opublikowano

Ja z innej Bekki do Kokosza zrób lepiej coś żeby te forum się nie zawieszało bo mam ogromne lagggi kurwxxx a nie się głupotami zajmujesz <_< (każdy dzień laga będzie skutkował tom buzkom -.- )ciekawe jak to szybko zamnkniesz z poważaniem tomek@

Opublikowano

Ja z innej Bekki do Kokosza zrób lepiej coś żeby te forum się nie zawieszało bo mam ogromne lagggi kurwxxx a nie się głupotami zajmujesz <_< (każdy dzień laga będzie skutkował tom buzkom -.- )ciekawe jak to szybko zamnkniesz z poważaniem tomek@

 

To jest wina serwera, i około 4000 aktywnych użytkowników moim zdaniem. Nic z tym nie da się zrobić, chyba.

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano
To jest wina serwera, i około 4000 aktywnych użytkowników moim zdaniem. Nic z tym nie da się zrobić, chyba.

Stary serwer lagował przy 6k+ użytkowników online. Teraz jest nowy i niby ma dostawać zadyszki przy 4k?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Jest ok. 2 k reje dziennie ;)

Z czego ponad 1/2 to konta założone po to by widzieć linki ;f

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...