Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400 000 użytkowników na forum!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuje wszystkim i Tobie kokosz ;)

Trzeba przyznać walka była zacięta.

 

/ skończyły mi się lajki :( Jutro dam reszcie.

EMPTY :C

Opublikowano

Xamizo, chyba dla 4 ^^

MPC Champion / Blue Member może być xD

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Ostro

:)

Gratulacje dla wszystkich wytrwałych ;)

 

 

@

może coś dla naszej trójcy by sie przydalo :D?

http://screenshooter.net/4269444/wpkiifl

 

won! minimum do piątego miejsca xDD

 

Przynajmniej dam Wam ostatnie nicki dobijające 400 tyś :)

 

proKiKiJuniorxd Najnowszy użytkownik

konkurs 400k Najnowszy użytkownik

metin ssie Najnowszy użytkownik

gulashos Najnowszy użytkownik

wesolych swiat Najnowszy użytkownik

HappyChristmas Najnowszy użytkownik

Kurpiu Najnowszy użytkownik

MerryChristmas Najnowszy użytkownik

JeszczeTylko30 Najnowszy użytkownik

kupa mikolaja Najnowszy użytkownik - hahahahah

28Ikoniec Najnowszy użytkownik

MATI1277 Najnowszy użytkownik

MozeKtosPomoze? Najnowszy użytkownik

NoNieBlokuj Najnowszy użytkownik

JuzPrawie Najnowszy użytkownik

Ja to wygram xD Najnowszy użytkownik

bazinga12 Najnowszy użytkownik

czyotochodzi? Najnowszy użytkownik

kokosztomistrz Najnowszy użytkownik

zupex13 Najnowszy użytkownik

coape Najnowszy użytkownik

onetrer Najnowszy użytkownik

jkhntgrjkt Najnowszy użytkownik

Opublikowano

Xamizo, chyba dla 4 ^^

MPC Champion / Blue Member może być xD

No powinno :)

 

won! minimum do piątego miejsca xDD

 

Już nie bądźmy wybredni.. ;P
Opublikowano

ująłem 400001 -,- JA TO MAM KURde PECHA

bym przerobił ale dobra spoko ,nie jestem oszust xD

 

400 001 już wisi od 16 minut, więc spokojnie xD

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Kompletnie o tym zapomniałem, a jak sobie o tym przypomniałem.. patrzę 400020 ja jebe ;d

GZ!

@EDIT:

teraz zróbcie konkurs na zrobienie ssa jak dobije 8k onlajn ;o

1367591241-U459639.png


Opublikowano

MPC Champion / Blue Member może być xD

MPC Champion jest za Turnieje, a nie Konkursy :)

Blue Member jeszcze nie został wprowadzony.

 

Gz dla wygranego.

Opublikowano

A ja wolałem sobie pospac ;)

 

Gratulacje dla Xinquo.

I dobrze zrobiłeś.. Ja czekam jakoś do 00:24 i musiałem lecieć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...