Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Lancernik

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Szukam fajnego serwa.Ten ma ladna maszyne(i sloty :D).Ładnie sie zapowiada.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Nom

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

WOOOHOOO!!! serwer jest PRAŚNY! ^_^ zapraszam serdecznie! Ten serwer jest najlepszym na jakim grałem!!Naprawdę polecam ^_^

Opublikowano

Nick w grze:

Shaker

Ile masz lat?:

14 Lat

Staż gry: Od początku gry

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

serwer zapowiada się na PRO,chcem pomóc jakoś , będe szczęśliwy jak na takim fajnym serwerze zagram .

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Zgadzam sie !

Zareklamujesz nasz serwer

: Jezeli będzie tylko taka możliwość to TAK

Opublikowano

  1. Nick w grze:shadow1
  2. Wiek:14
  3. Staż gry:ok.4 miesiecy
  4. Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:poniewaz oczekuje milej i ogarnentej administracji
  5. Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:tak zgadzam
  6. Zareklamjez nasz server?:raczej nie

Opublikowano

Nick w grze:Budyn

Wiek :17 lat

Staż gry : od 1.7

Przeczytałeś regulamin : Ależ oczywiście.

Zareklamujesz serwer: Jeśli to będzie możliwe to tak.

Opublikowano

Przepraszam za takie opóźnienie lecz miałem problemy z internetem Budyń już jest taki nick na serwerze

P.S

WSZYSCY DODANI

Opublikowano

Nick w grze : Anna10

Wiek :13

Staż gry : 1 rok!

Przeczytałeś regulamin : Tak!

Polecający: Nikt sama znalazłam tego super serwa!

 

Nick w grze:Anna10

Wiek :13

Staż gry : Od 1.0.7

Przeczytałeś regulamin : Tak

Zareklamujesz serwer: Oczywiście!! Tak!

Opublikowano

Nick w grze :michixd02

Wiek :16

Staż gry :1.4

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający:Nikt

jeszcze chce zgłosić mojego brata

Nick

w grze

:przemoxd

Wiek :15

Staż gry :od 1.3

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający:Nikt

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: Three

Wiek: 16 lat

Staż: Od Alphy (:

Chcę grać ze względu na niespotykane na innych serwerach pluginy. Od dawna szukam ze znajomymi porządnego serwera.

Znam reggulamin.

1367307407-U365744.jpg

Opublikowano

Nick: wporenormalny

Wiek: 16 lat

Staż: ok 4 miesiące.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?:

Od pewnego czasu nudzi mnie gra na sp. Chciałbym z ludźmi pograć na multiplayerze. Uwielbiam takie gierki ze znajomymi. Wiem, że jest to dobry serwer, oczekuję że dacie szansę zagrać :)

Znam reggulamin.

kochamplastik.png
Opublikowano

Nick w grze:

MrMatiu

Ile masz lat?:

14

Staż gry:

Od wersji Alpha

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Szukam servera który nie padnie po tygodniu.W którym jest ogarnięta Administracja.Nie mam gdzie grać

^^

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Zobaczę czy jak wejdę to mi się spodoba.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze : Grzonas

Wiek : 15

Staż gry : od 1.2

Przeczytałeś regulamin : Tak, zgadzam się z nim.

Polecający: Hm, nikt :>

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli mi się spodoba to tak.

Opublikowano

Nick w grze: ZoZoLeK

Wiek: 15 lat

Straż gry: rok

Regulamin: tak

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?

Bo chciałbym sobie pograc.

Polecający: r3Miks

Opublikowano

Nick w grze : Old71

Wiek : 16

Staż gry : Może jakieś 7 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak, przeczytałem

Polecający: MPCforum

trolololoj.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...