Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze:

Small123

 

Ile masz lat?:

15

 

Staż gry:

od 1.2_01

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubie serwery gdzie jest duzo slotow.Myślę że serwer jest dobry i nie padnie po 7 dniach.Szukam fajnego serwera gdzie mogę się zatrzymać na dłuższy czas

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jak będzie dobry to Tak

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

Nick w grze: DreSu BlueBot EseX DeNy << Dodaj 4 Osoby

Ile masz lat?: Wszyscy po 16 lat

Staż gry: 1 rok 1,5 roku 0,5 roku 3 miechy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo to super server, duże działki itd.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzamy się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak nadejdzie taka okazja. + zareklamowałem go 3 osobom.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Nick w grze:Arek1129

Ile masz lat?: 12

Staż gry: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Widzę że pożądny serw

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?:tak na nk i face ;d



2512d09ed83a816497ec57c.png



Opublikowano

Nick w grze: eggsfruit (premium)

Ile masz lat?: 13

Staż gry: Pół roku. Od 1.4.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Dlatego, że widzę, że serwer jest porządny, nie 15 slotów, tylko 100.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście.

Zareklamujesz nasz serwer?: Nie dzisiaj, ale jutro na pewno tak.

Opublikowano

Nick w grze: RoboT55

Ile masz lat?: 16

Staż gry: 16.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Opis bardzo mi się podoba.Nudzi mi się. Serwer jest ,,bardzo fajny" tzn. na taki wygląda

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK

 

Zareklamujesz nasz serwer ? : Muszę dogadać się w 1 sprawie z adminem

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Nick w grze: Shaker

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od aplhy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Napewno jest fajny. Lubie survivale i rpg : ) To jest jeden z nich .

Dobrze gram w minecrafta i ogarniam all : ) Chcial bym nawet w pomocy robieniu serwera ; )

Zareklamujesz nasz serwer?: Raczej tak : 0

Opublikowano

Nick w grze: Qaz

Ile masz lat?: 16

Staż gry: miesiąc

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wydaje się być bardzo Ciekawy

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: jak tylko będę miał czas

Opublikowano

Nick w grze: QuartoX

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 0,5 roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ wydaje mi się że to ogarnięty serwer. Ma wiele slotów . No i dawno nie grałem na takim serwerze .

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: No jasne taki serwer warto reklamować .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze: Karosek

Ile masz lat?: 14

Staż gry: pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ wydaje się, że serwer jest ogarnięty i zachowuje spokój. Nie grają na nim "dzieci neo" . Po prostu lubię serwery tego typu .

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście proszę pana :)

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli będę mógł to chętnie :) , takie serwery trzeba reklamować .

Opublikowano

Nick w grze: ComsitowerPL

Ile masz lat?: 13

Staż gry: Od 1.2.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Historia sie tak zaczęła...Wchodze na MPC widze o jakis nowy dedek.Czytam temat .Patrze! O jezu!100slotow!!!Sciagam Clienta Extreme i mysle czy warto grac czy nie?Wkoncy zdecydowalem ze tak! I to jest cała historia.Dziekuje.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiscie

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiscie !

2yroldsmoking.giffamilijny_4db8201174eb1.gif

Prosze o zdjęcie mi 5'ciu %!

21191.jpg

35672.jpg

21571.jpg

31174.png

Opublikowano

Nick w grze: BlockGirl

Ile masz lat?: Mam 12 lat

Staż gry: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Po opisie sądze , że jest przyjazny. Lubię miłą atmosferę więc to coś dla mnie. Nie jestem mistrzem więc mogę się tu wiele nauczyć .

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak zgadzam się .

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak , oczywiście , jeżeli jest taki fajny jak piszą inni to pewnie ! :)

Opublikowano

Nick w grze: Pirooman

Ile masz lat?: 15

Staż gry: coś koło roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam servera z ogarniętą administracją. Chcial bym zagrac na serverze bez lagów. i nie wiem co dodać...

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: w śród kolegów tak...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze: XMICHUX

Ile masz lat?: 12 lat

Staż gry: od 1.4

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): ponieważ jest to serwer z ogarniętą administracja jak to pisali inni . Lubie grac na serwerach z tyloma osobami.. Chciałbym coś osiągnąć na tym serwerze :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: tak moim kolegom którzy też mają minecrafta.

Opublikowano

Nick w grze: msciciel

Ile masz lat?: 16

Staż gry: Rok

Dlaczego chcesz zagać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Poniewż szukam jakiegoś servera,server wydaje mi się fajny. Myślę ze admini są fajni

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:TAK

Zareklamujesz nasz serwer?: TAK

sygnat.jpg

Opublikowano

Nick w grze: kubarybapl

Ile masz lat?: 16

Staż gry: Od 1.4

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym zagrać na waszym serwerze,ponieważ lubie serwy z dobrą atmoswerą,dużą ilością slotów.No i to by było na tyle^^

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Opublikowano

Nick w grze:

czarnY

Ile masz lat?:

15

Staż gry: 6-8 miechow

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wydaje sie byc fajny,ogarniety i,ze nie padnie szybko.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jesli mi sie spodoba...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...