Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Industrial Diamonds [Dedyk][24/7][NO-WL][No-Premium][1.8.1][Nowe maszyny, złoża i przedmioty!][1. w polsce serwer z modami IC2 i BC]


hqSparx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer wygląda naprawdę świetnie po opisie. Na pewno zaraz wbije.

@Edit

Nie wiem czy nie zmienić swego zdania o tym serwerze. Idea serwera na pewno świetna,

ale mam kilka zastrzeżeń :

- lagi na serwerze - np. zwierzęta chodzą 1 kratka / 10 sekund

- moglibyście kupić lepszy serwer

Czy ta paczka jest kompatybilna z OptiFine ?

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi, bo chciałbym zagrać, ale sprzęt nie pozwala.

Opublikowano

dodaj skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e920f9fb986d822c2721e66f389aafb5df24069f3a826a2f1778e51390d6463e-1319281037

 

Mi pisze ze jest off

 

Napisz do mnie na GG: 1379027, sproboje pomoc

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

... wkleilem all dobrze i dalej mam czarny ekran (meta-inf usuniety)

Nie zależy mi na twojej opinii o mnie , skoro nawet mnie nie znasz :)

 

ForceKid

 

87016652.png

Opublikowano

... wkleilem all dobrze i dalej mam czarny ekran (meta-inf usuniety)

sproboj usunac folder .minecraft, dac force update, i wkleic na taka czysta instalacje mc nasza paczke

 

jak nie pomoze napisz na gg, paru osobom juz pomoglem ;]

 

1h skan na waszą paczkę.

nie rozumiem ;z

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

1379027 to twoje GG tak? Pytam, bo jak chciałem sobie ciebie w Gadu zapisać na wszelki wypadek.

 

Ps. ten wypadek to black screen, gdy włączam MC. Wszystko dokładnie zrobione jak w instrukcji.

Opublikowano

SERW PO PROSTU DO DU.... admini maja wylewke , ts ciagle banuje bez powodu i inne admin nic nie pozwala mniec na serwie bo banuje .... NIE POLECAM !

GaceekTV_signature_800x250.png

Opublikowano

SERW PO PROSTU DO DU.... admini maja wylewke , ts ciagle banuje bez powodu i inne admin nic nie pozwala mniec na serwie bo banuje .... NIE POLECAM !

 

TheGacekDKO? Zbanowany griefer puacze? ^^

Lagują tylko moby, poza tym gra się fajnie.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Mam Problemik Z Zalogowaniem się na serwer :[

 

Włanczam Minecraft wszystko Ładnie Śmiga czysto.

 

Wchodze na serwer.Pokazuje mi się mapa chwilka i Pach.

 

Conection Lost

 

Internal exception: java.io.IOException: Bad packet id 230.

 

O co chodzi?

1234zh.jpg

Sygnatura By Dawid079

 

1233l.gifMoje Tuty: [bug z Kaktusem]

1233l.gifMoje Downloady : Permissions

1233l.gifTematy w Których możesz mi Pomoc : Plugin czy Ustawienie?

 

123dc.png

 

1233l.gifTu w Spoilerze Znajdziesz Zdjęcie Gry w Które Gram :]

 

 

2mrdzdu.png

Minecraft-no-reflection1-300x225.png

tibia.jpg

 

 

Opublikowano

Mam Problemik Z Zalogowaniem się na serwer :[

 

Włanczam Minecraft wszystko Ładnie Śmiga czysto.

 

Wchodze na serwer.Pokazuje mi się mapa chwilka i Pach.

 

Conection Lost

 

Internal exception: java.io.IOException: Bad packet id 230.

 

O co chodzi?

 

wiele osob ma taki problem - zle wklejacie paczke

 

bad packed id 230 oznacza brak zainstalowanych modów

 

napisz do mnie na gg jezeli nadal nie mozesz zrobic, pomoge

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...