Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zostać kolegą GM'a


HellFell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpię aby coś takiego mogło zadziałać abyśmy byli kolegami z GM. Moim zdaniem najlepiej być sobą i tyle.

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajny poradnik :D

Na pewno zaprzyjaźnię się z jakimś GM'em :D

Opublikowano

gadaj z nimi trochę jak nabiorą do ciebie zaufania i zobaczą ze jesteś spoko to gdy Gm Będzie PAMIĘTAJ sam to poproś go o jakiś mały itemek na pewno się zgodzi więc masz szanse zostać "Najlepszym przyjacielem""Gm'a?"


 

 

Takie coś to może i działa ale na Xenoxie..   :huh:  -.-

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Na mnie nie działa i chyba nigdy nie zadziała...

Żeby nie wiem co bym nikomu nic nie dał :P

Brawo  xD  xD

Wiadomo, że żaden GM się nie nabierze na takie coś, co to w ogóle jest hahahaha  <3  komedia


pre_1337873329__budyncreep.png


 

Opublikowano

Na mnie nie działa i chyba nigdy nie zadziała...

Żeby nie wiem co bym nikomu nic nie dał :P

Hastius, brawo każdy pełnosprawny Administrator nie rozdaje eq na prawo i lewo, w ogóle nie rozdają, chyba, że jest to FuBu

Opublikowano

Ten poradnik jest dla tych, którzy nie potrafią grać i podlizują się GM, żeby dostać darmowe itemy, a potem GM podcierać d*** to tak można 4-letnim dzieciom.

Opublikowano

Hahaha dobre... Poradnik chyba napisany w celach humorystycznych, dlaczego?

 

1.będziesz przyjacielem GM'a
2.Itemy za free
3. nigdy nie dostaniesz bana
4.Będziesz pro
5.Poznasz innych fajnych ludzi
6.Twoje szanse na GM rosną o całe 45% przy połowie 50%+45% daje 95% na zostanie Gm'em
7.Możesz pomoc organizować eventy

 

Wszystkie te punkty są nieosiągalne no chyba że ktoś jest naiwny z Teamu lub w odwrotną stronę :P

 

 

 

Opublikowano

Najgłupszy poradnik jaki kiedykolwiek widziałem na tym forum a było ich dużo. Jeśli ktokolwiek się dowie o takim czymś serwer może upaść a admini dobrze o tym wiedzą.

Nikt nie będzie spał spokojnie

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...