Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zagrać na Prywatnym serwerze XoR Runes of Magic


Kobi55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Ściągamy to :

DOWN :

[color=#000000][font=monospace][size=2]
[left]http[/left]
[/size][/font][/color][color=#666600][font=monospace][size=2]
[left]:[/left]
[/size][/font][/color][color=#880000][font=monospace][size=2]
[left]//www.speedyshare.com/file/Thm9C/ClientXor.rar[/left]
[/size][/font][/color]

SCAN :

[color=#000000][font=monospace][size=2]
[left]http[/left]
[/size][/font][/color][color=#666600][font=monospace][size=2]
[left]:[/left]
[/size][/font][/color][color=#880000][font=monospace][size=2]
[left]//www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9aaacc758c9456994674d0046a8e55b93107bacdef0aa115242fc3213f2faaa3-1320773409[/left]
[/size][/font][/color]

2. Następnie trzeba wypakować archiwum na np. Pulpit

3. Po wypakowaniu mamy trzy pliki które, wklejamy do folderu z XoR'em i podmieniamy.

4. Włączamy Launchera od XoR'a , logujemy się i gramy bez błędu.

Dzięki, działa ;D

 

ps. wie ktoś jak zdobyć diamenty? mam tylko rubiny z vote ;/

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanie mam... działa to na Full PL Cliencie ? :P

Jeśli tak to od jakiej wersji ?

 

Bo chciałem zagrać ale nie mogę bo pisało ostatnio że nie mam takiej samej wersji clenta co serwer.

 

L.U.C - wyczyść skrzynkę pocztową :D

X


by Me.

Opublikowano

Witam,

Zapraszam na rom4u, serwer działa w języku Polskim jak i Angielskim.

Diaski za vote i odpalenie gry bezproblemowe.

Nie długo ma wejsc lvl cap 73 a co najwazniejsze gra sporo osob.

 

EDIT:

 

Gra się miło 0 lagow.

Opublikowano

1.Ściągamy to :

DOWN :

[color=#000000][font=monospace][size=2]
[left]http[/left]
[/size][/font][/color][color=#666600][font=monospace][size=2]
[left]:[/left]
[/size][/font][/color][color=#880000][font=monospace][size=2]
[left]//www.speedyshare.com/file/Thm9C/ClientXor.rar[/left]
[/size][/font][/color]

SCAN :

[color=#000000][font=monospace][size=2]
[left]http[/left]
[/size][/font][/color][color=#666600][font=monospace][size=2]
[left]:[/left]
[/size][/font][/color][color=#880000][font=monospace][size=2]
[left]//www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9aaacc758c9456994674d0046a8e55b93107bacdef0aa115242fc3213f2faaa3-1320773409[/left]
[/size][/font][/color]

2. Następnie trzeba wypakować archiwum na np. Pulpit

3. Po wypakowaniu mamy trzy pliki które, wklejamy do folderu z XoR'em i podmieniamy.

4. Włączamy Launchera od XoR'a , logujemy się i gramy bez błędu.

Fajnie że ta stronka ze skanem sie nie odpali a eset mi virusa wykrywa.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zagram ciekawe czy dalej działa :)

 

@Edit

Mam pytanie na jakim emailu robiliście konto bo na WP ani Interi mi nie przychodzi potwierdzenie help.!

Opublikowano

1.Ściągamy to :

DOWN :

[color=#000000][font=monospace][size=2]
[left]http[/left]
[/size][/font][/color][color=#666600][font=monospace][size=2]
[left]:[/left]
[/size][/font][/color][color=#880000][font=monospace][size=2]
[left]//www.speedyshare.com/file/Thm9C/ClientXor.rar[/left]
[/size][/font][/color]

SCAN :

[color=#000000][font=monospace][size=2]
[left]http[/left]
[/size][/font][/color][color=#666600][font=monospace][size=2]
[left]:[/left]
[/size][/font][/color][color=#880000][font=monospace][size=2]
[left]//www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9aaacc758c9456994674d0046a8e55b93107bacdef0aa115242fc3213f2faaa3-1320773409[/left]
[/size][/font][/color]

2. Następnie trzeba wypakować archiwum na np. Pulpit

3. Po wypakowaniu mamy trzy pliki które, wklejamy do folderu z XoR'em i podmieniamy.

4. Włączamy Launchera od XoR'a , logujemy się i gramy bez błędu.

 

Zrobiłem tak jak kazano tutaj, nadal ten sam błąd: Sprawdź połączenie ...

Wie ktoś jak to naprawić ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przychodzi mi na mail klucz wchdzie wszystko dobrze przy wpisywaniu user ID i validing wyskakuje mi błąd i nie moge potwierdzic rejestracj co zrobić ???

Opublikowano

po niemałych trudnosciach udalo mi sie uruchomic...myslalem ze cos dostane na poczatek a tu lipa..pusto...na Ah prawie nic..przez pół godziny biegania 1 osobe zobaczylem...

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...