Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zagrać na Prywatnym serwerze XoR Runes of Magic


Kobi55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fakt już działa, ale nie dochodzi mi email...

@edit

lul ja mam prawie wszystko po chińsku... jak to zrobić?

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Zrobiłem wszystko tak jak trzeba i cały czas mam "Pozyskiwanie listy serwerów"

Na stronie pisze że serwer jest online więc co jest nie tak?

18706.png

166adjl.png

Opublikowano

@Bohomas

http://www.przeklej.pl/plik/data-rar-002bv04khbq4

 

SKAN:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=96cb963f85baa6b1fe09c869b9d18dba96e0a6ccc6d88c63ba1ab055ffa27b0f-1313003595

 

do folderu głównego:)

 

 

 

@MexaR @Ewelona @GacuuŚ

 

Mam to samo, trzeba czekać...

 

 

 

Pozdrawiam

Kobi55

Sygna.jpg
Opublikowano

Posted Today, 04:51 PM

At the moment, the server is down for maintenance.

 

Cytat z forum,a dokładniej z tematu http://rom.xor-net.com/forums/topic/233-server-down-spam-thread/page__st__180.

Jest update,naprawiają skille,questy,możliwe że będą dodane nowe instacje(dobrze bo origin już mnie nudziło:)).

Więc proszę bez stresów

Da plays :> zqrkgj10

Opublikowano

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy na serverze(questy etc.)lub szuka ekipy na Origin(pójdę chętnie jako tank) to pisać pw lub ingame Erbell :)

Da plays :> zqrkgj10

Opublikowano

Robisz to na Polskim kliencie?

 

Ta, teraz spróbuję na angielskim.

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Przed zmiana stwórz sobie kopie zapasową tego pliku!!!!

 

Otwórz plik w folderze głównym ROM:

RuneDev.ini

 

[Path]
Resource=.\


[server]
IP=rom-srv.xor-net.com
Port=21002
RunewakerInsideTestServer=1
DisplayMaintainMode=1


[Debug]
SkipVersionCheck=1


[ErrorList]
PosX=22
PosY=29
Width=1080
Height=629


[ChatLog]
Chatlog=1


[Option]
Glow=1


[Locale]
Language=pl
[userAgreement]
display=1

 

 

zobacz czy tak wygląda...

 

Jeżeli nie zmień różnice w [Locale]

 

 

Powinno pomoc;)

 

Licze na +

Sygna.jpg
Opublikowano

Już się uporałem zmieniając język gry na angielski podczas instalacji :P

Ale łap tego + :P

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

@GacuuŚ czekam az skonczy sie beta, narazie nie gram:)

 

ale jak tylko skonczy sie wersja beta napewno będę grał, jakbys potrzebował jakis pomocy, albo chciałbys pogadac to moje gg:7929993

:))

 

Pozdrawiam

Sygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...