Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zagrać na Prywatnym serwerze XoR Runes of Magic


Kobi55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najpierw przygotujemy klienta:

 

1. Ściągasz full klienta (tego 9GB)

 

http://www.runesofmagic.com/pl/download.html

 

 

Skana nie daję, bo strona producenta.

 

2. Instalujesz klienta i aktualizujesz do najnowszej wersji.

 

3. Ściągasz Lunchera XoR ROM, link:

 

http://www.megaupload.com/?d=GAQ1U99K

 

wrzucone przez XoR ROM dlatego też nie daję skanu, zapewniam że plik jest czysty.

 

4. Wrzucasz Luncher od XoR do folderu głównego Runes of Magic (tego co instalowałeś i aktualizowałeś) i podmieniasz.

 

5. Włączasz luncher który wrzuciłeś i czekasz aż się zaktualizuje gra.

 

6. Po zaktualizowaniu wyłączasz luncher wrzucasz ten folder:

 

http://www.przeklej.pl/plik/data-rar-002bv04khbq4

SKAN:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=96cb963f85baa6b1fe09c869b9d18dba96e0a6ccc6d88c63ba1ab055ffa27b0f-1313003595

 

do folderu głównego z grą.

 

DO WŁĄCZENIA GRY WYMAGANY JEST NET FRAMEWORK 4.0

 

http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992

 

SKANU NIE DAJE BO STRONA PRODUCENTA

 

Gra jest gotowa do odpalenia, odpalasz ją przez luncher:)

 

Teraz rejestracja:

 

1. Wchodzisz tutaj:

 

http://rom.xor-net.com/forums/index.php?app=core&module=global&section=register

 

 

 

2. Zaznaczasz okienko przy napisie:

 

I have read, understood and agree to these rules and conditions

 

i naciskasz: Czerwony przycisk Continue Registration.

 

3.Wypełniasz wszystkie pola po kolei są to:

- Nazwa użytkownika

-Nazwa jaka ma być wyświetlana na forum

-twój e-meil

-powtórz go

-hasło

-powtórz hasło

Później możesz wybrać zaznaczając kwadraciki:

-czy chcesz otrzymywać meile od administratorów

-czy chcesz otrzymywać maile od użytkowników

 

-dalej jest wybór strefy czasowej, jak nie chcesz to nie musisz zmieniać

 

- i na koniec kod potwierdzający

 

Po wypełnieniu wszystkiego naciskasz na Register(czerwony guzik).

 

Teraz musisz wejść tylko na pocztę e-mail (ta która podałeś w rejestracji) i potwierdzić konto.

Wiadomość może być w folderze SPAM.

 

 

To wszystko,

teraz powiem o diasach:

 

1. logujesz się na stronie głównej:

 

 http://rom.xor-net.com/Site/Main/

 

 

2. w menu po prawej stronie dusisz: vote for items glosujesz w ankiecie i masz 500 diasow (diamentów):)

 

Można tak robić raz na 12H

 

 

DAJ + NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJĘ A MI WYNAGRODZI PRACE:)

 

EDIT: WRZUCONY SKAN 3 PLIKU

Sygna.jpg
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ściągnij i zainstaluj, zaraz znajde link i dam EDIT:)

 

Jak się poradnik podoba proszę o +:D

 

EDIT dodałem do poradnika:)

Sygna.jpg
Opublikowano

Mogę prosić o podpięcie?

 

Sorki za duble post

Sorry , i tak za dużo przypiętych tematów . Najwyżej do spisu tutków

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Do spisu raczej się nie doda bo użytkownik (dawny mod) został zbanowany

No chyba, że ktoś edytuję temacik :)

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Że ja zadam takie pytanie,czy wam też tak długo updateował RoM (9GB) na 79%?Bo coś mi tu nie pasuje ;))

@Edit

Zupdeatować mi się udało,ale cały czas mam pozyskiwanie listy serverów

Da plays :> zqrkgj10

Opublikowano

Do spisu raczej się nie doda bo użytkownik (dawny mod) został zbanowany

No chyba, że ktoś edytuję temacik :)

Ja nie mogę edytowywać tematów :/ Najwyżej potem Atroxa lub Barycza poprosze .

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Mam problem, miałem już folder z grą, grałem wcześniej na niej teraz ściągnąłem XorRom, wchody do gry i wyskakuje mi "poszukiwanie listy serwerów". Mam to już długo, co mam zrobić?

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano

@erbel123

@RedBull03

 

najwyraźniej robią coś po stronie serwera, ja również mam pozykiwanie listy serwerów cały czas

 

 

trzeba czekac...

 

EDIT: Na forum XoR pojawiła się informacja o tym, że serwer jest aktualnie niedostępny, przyczyny tego są nieznane, administratorowie próbują wszystko naprawić.

Sygna.jpg
Opublikowano

@Mayaki jeżeli sciagniesz ten 4,2 to nie bedziesz miala tekstur...

 

@ChrisFire, TUT umozliwia gre w polskiej wersji jezykowej:)

Sygna.jpg
Opublikowano

A czy na tym XoR często mają takie problemy jak dzisiaj? Mam na myśli Server Down.

Jeśli pomogłem,będę wdzięczny za plusa (+).

Opublikowano

Od wczoraj jest Server Down.Czyli nie działa jak narazie z nie wiadomych powodów.

Ciągle było "Pozyskiwanie listy serwerów..." w oknie logowania a teraz przy włączaniu Launchera wyskakuje okienko z taką informacją:

 

"Please report this error to an administrator:

CPatch::GetNews:The remote server returned errod: (500) Internal Server Error."

Jeśli pomogłem,będę wdzięczny za plusa (+).

Opublikowano

Serwery działają, a ja mam problem. Gdy wchodzę do gry, wszystko jest białe i tło i moja postać. Przy wybieraniu postaci też tak jest i przy logowaniu. jak ktoś wie co robić to proszę o pomoc. Będą +.

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano

@RedBull03

 

musisz sciągnąc FULL Klienta(9 GB), inaczej nie bedziesz widział tekstur.

 

Pozdrawiam

Sygna.jpg
Opublikowano

Server Fajny ale sporo rzeczy jest zbugowane między innymi misje utrudnia to w expieniu na mapie nie pokazuje gdzie mam oddac misje ( zaznaczone ptaszkiem ) elfem nie można wyjść z podstawowej mapki sórowców nie można wydobywać. Miejmy nadzieję, że chapter 4 coś zmieni.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/416571-prywatny-serwer/

 

Było

 

 

//Edit

Otwieram , przepraszam za mój błąd . Jest tutaj lepiej opisane ;)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...