Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa kanalia narodu polskiego.


Osama

Przemyślenia  

177 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie s? wasze przemy?lenia o Jaros?awie K.

    • Kanalia
      136
    • Szumowina
      124
    • Bandzior
      112
    • Z?odziej
      126
    • Cham
      123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Złodziej. Palikot na PREZYDENTA !

 

Jesteś tego taki pewien ? Dlaczego ? Faktem jest, że Palikot jest za legalizacją Marihuany, ale legalny joint to nie wszystko.

Wielu jest zwolenników Korwina-Mikke i Palikota, którzy nic nie wiedzą o ich polityce (lub wiedzą bardzo mało).

Oczywiscie nie popieram rządów marionetkowych, które panują obecnie w Polsce (chyba wiecie o czym mówię ?). Uważam , że Tusk to większe zło dla Polski niż Kaczyński.

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Uważam , że Tusk to większe zło dla Polski niż Kaczyński.

 

Tuskowi nie zawsze wychodzi, prawda. Ale nastawianie polaków poprzez kościół, przeciwko PO i narzucanie "teorii spisku Smoleńskiego" mija się z ideą funkcjonowanie państwa. Ludzie sterowani są mediami, które napędza cała polityka i kościołem, który napędza PiS. Akurat nie pracuje, więc nie mogę ocenic rządu obu panów jako premierów, ale same spoty reklamowe Kaczyńskiego (np obecne ds. benzyny i braku miejsc pracy). Może i się powiedzie, ale na ile? Tusk w pierwszych dniach "panowania" zrobił więcej niż kaczyński przez 2 lata (Leszek).

Opublikowano

Ja uważam, że Kaczyński nie jest zły , tzn. wolałbym aby wszedł ktos nowy do sejmu ( nowa partia) ze świeżymi ludźmi i programem bo ten sie powtarza kilkanaście lat

 

 

A co do PO i PiS wolałbym zagłosować na PiS bo PO zbyt wiele nie zrobiło ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...