Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa kanalia narodu polskiego.


Osama

Przemyślenia  

177 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie s? wasze przemy?lenia o Jaros?awie K.

    • Kanalia
      136
    • Szumowina
      124
    • Bandzior
      112
    • Z?odziej
      126
    • Cham
      123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

PS.

Może się wyjebiecie na moje zdanie ,bo mam 16 lat ,ale w przeciwieństwie co do niektórych osób co się wypowiedziały w tym temacie, piszę rozsądnie.

Mogłeś napisać to na samym początku to nie czytał twojego durnego posta.

RAsfepN.png
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

widzę , że zdania są podzielone . I tak dałem cham :D . ale szkoda , że nie da się wszystkiego zaznaczyć :D

wqdz690429546a.GIF Staram się pisać poprawnie po polsku.
Opublikowano

da się trzeba pomyśleć trochę w przeciwieństwie do 90% forum i kilkunastu osób które pisały że szkoda że nie da rady ....

NJxbd4x.png

Opublikowano

Nie bede sie rozpisywac , po prostu zaznaczam wszystkie opcje w ankiecie (;

 

Taki rząd niech sobie w dupę wsadzą i mam to gdzieś czy sie zmiesci czy nie .

Opublikowano

Nie bede sie rozpisywac , po prostu zaznaczam wszystkie opcje w ankiecie (;

 

Taki rząd niech sobie w dupę wsadzą i mam to gdzieś czy sie zmiesci czy nie .

 

hahaha... rząd ?

dobry ziomek jesteś xD

hersygna.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żadnego polityka i partii nie ma porządnej , więc czemu go bronicie i wskazujecie , że "Komoruski" jest "be" ?

hehe jest knw (kongres nowej prawicy) :)

@topic

ja to bym trochę dopisał do listy!

Opublikowano

Wszystko ten frajer za przeproszeniem wykorzystuje jak najbardziej tą katastrofę

w smoleńsku do podwyższenia swojego poparcia ale oby nie doszedł

do władzy bo to będzie jedna wielka masakra.

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

Co za ludzie...

 

Człowieku, wiesz co Ty piszesz? Jaka kanalia...

 

Jak jesteście tacy mądrzy, proszę bardzo, zapraszam do sejmu, i potem na prezydenta/premiera i zobaczymy co Wy zrobicie. Wszyscy tacy mądrzy się znaleźli. To chyba trzeba ogłosić, w Polsce mamy kilku einstein'ow którzy wiedzą, skąd wziąć pieniądze, nie doprowadzić do inflancji złotego, aby nie było tak, jak za czasów PRL, gdzie mało brakowało, że aby kupić chleb, trzeba było zapłacić walizkę pieniędzy...

Opublikowano

2@Up ma całkowitą racje to są holernie ciężkie tematy a ja uważam mimo to co ludzie o nim twierdzą że ten człowiek ma możliwości jednak nie zależy mu na tym albo brak hajsu :D

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

Aha jest debilem albo kretynem bo nie rozdaje pieniedzy za darmo ? Powiem tak chuj mnie on obchodzi niech robi co chce. Jedyny czlowiek z polityki ktorego jako tako lubie to Korwin Mikke a reszta niech spierdala.

Opublikowano

Zaraz wam wleca na chate ;x jak to bylo z Anty Komorem.

 

Ja mam wyebane na ten komunistyczny system w polsce;] bo tego inaczej nazwac nie mozna. demokracja to taka przykrywka

 

 

 

 

 

//pornografia

Opublikowano

Doputy, dopóki będziemy bawić się w "demokrację", będziemy nijak się mieli do reszty europy. Bawiliśmy się w to w czasach nowożytnych. Polska musi być rządzona silną ręką. Przykład? Piłsudski. Za jego czasów polska się liczyła. Nie umiemy rządzić wspólnie, więc musi to robić jedna, mądra osoba. A do tego pana nic nie mam. Oprócz wykorzystywania śmierci swojego brata.

Opublikowano

Śmierć Lecha Kaczyńskiego. Chyba najbardziej zabawna tragedia na świecie. Wiecznie nie kończąca się na przepuszczeniach polityków o sposobie zniszczenia się samolotu i na bardziej prawdopodobnych przyczynach odkrytych przez klan wielkiego szefa "Policję" kończąc, w którym znalazł się pan L.K. Lecz żeby nie było, że nie pisze na temat przejdę od razu do rzeczy. Pan Jarosław brat Lecha jest Polskim przydupasem z nie maniem własnej wartości wobec swojej rodziny (w tym przypadku brata). Zakładam się o, to, że Jarosławek od zostania jego brata prezydentem sam chciał nim zostać. Śmierć swojego ziomka pana L.K naprawdę mu, to ułatwiła i rozpacz mocherów była nieodłącznym punktem w jego planie. Ale i tak wszystko poszło się krótko zwięźle kochać. Gdyby co zaznaczyłem SZUMOWINA :angry:

Opublikowano

Ja mam to gdzieś na nie jestem za żadną partią ale obrażać nie mam zamiaru nikogo czasami mi nerwy puszczają jak naobiecują i nie zrobią tego ale już tyle wszyscy na obiecali a trochę z tego było prawdą

634534203295449218.png
Opublikowano

Kvrwa jakie odpowiedzi.. xD

Jak by można było wszystko zaznaczyć.. xD

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...