Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Masturbacja czy to nieuniknione ?


xNoLifex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ażmi sie kawał przypomniał po tym poscie ;D

 

Idzie jakas pani do Ginekologa (chyba;D)

Ginekolog do niej jest pani w ciąży urodiz pani 3jaczki ;D 2DZIEWCZYNKI i Chłopaka ;D

 

Mineło kilka lat

 

Pierwsza Dziewczynka do MaMy ; mamo mamo wysikałam kuleczkę

A mama to juz ostatni raz

Druga dziewczynka tak samo

Przychodzi Chłopczyk ;D

Mamo Mamo !! A mama Wysikałes kuleczke ? A on ; Nie jak waliłem konia to psa zaszczeliłem

 

Sorki za ort. Ale szybko pisałem i mam klawiature do wymiany ;D .

 

 

Fajne ? Daj + 'SA i 5 xD Pozdro;D

 

hahaha :D Dobre :)

Durny temat ale naprawdę można się pośmiać :D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jakbyście mieli dziewczyny i uprawali z nimi sex to odechciałoby się Wam masturbowac...bynajmniej ograniczylibyście to :)

ouve5v.png
Opublikowano

jakbyście mieli dziewczyny i uprawali z nimi sex to odechciałoby się Wam masturbowac...bynajmniej ograniczylibyście to :)

 

powiem mamie co robisz z siostra

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Jesteście mega dziwni... Ja walę conajmniej po razy dziennie... I się tego nie wstydzę rzecz normalna tak jak sranie... Walę sobie o tak ;

 

Rano - 1

Zanim starzy przyjdą -2

W nocy - Nawet do 3 razy

Opublikowano

Ja nawet nie moge miec przerwy dluzszej niz 2 tyg. bo potem i tak mam sen erotyczny i sprawy juz przybieraja inny kierunek :D

 

ale to jest normalne i wydaje mi sie ze kazdy to robi a ten co mowi ze nie to i tak w chu** leci

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Trochę dziwny temat... Można mieć po nim taką minę:

OpF1S.jpg

 

Mniejsza o minę. Rozumiem, żeby dwa, góra trzy razy w ciągu dnia... ale po 7-9, to już trochę jest dziwne (pomijając kwestię normy rozwojowej) nawet ze względu na sam wydźwięk takiego stwierdzenia.

Opublikowano

No w sumie to dział ''pogaduszki''

ale powinien inaczej wyglądać...

 

 

A co do tego tematu,szkoda słów xD

 

 

Tobie tez puchnie ? :P

PFF nie wale na sucho :D I wcale mi nie puchnie :D On wiesz po wszystkim jest jeszcze wiekszy ;D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Ja sobie obśliniam albo pod wodę wsadzam, to wtedy nie jest na sucho ?

 

Prysznic jest lepszy , można wykorzystać 100% wilgoci ;D

 

Edit :

 

Sorry , woda jest sucha ;x

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

A to tylko 1 raz dziennie będę mógł trzepać bo raz dziennie się myje ;/ Kurcze a można w wannie ? Bo tak z 4h w wannie posiedzieć i z 4 razy sobie strzepać to normalnie cudoo :)

Opublikowano

A to tylko 1 raz dziennie będę mógł trzepać bo raz dziennie się myje ;/ Kurcze a można w wannie ? Bo tak z 4h w wannie posiedzieć i z 4 razy sobie strzepać to normalnie cudoo :)

 

 

Jeszcze się samo-zapłodnisz :/ Niee odradzam . Ja myję się dwa razy dziennie z powodu treningów no a prysznic jest ok :D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Okej, zacznę chodzić na treningi jakiegoś sportu żeby sobie walić w szatni z kolegami. Mam nadzieję że dojdzie do czegoś więcej.

 

no można się umyć :D ale kolegów nie radził bym w dupe walić :/

 

ps ; jesteś homoseksualistą ?

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

2@up

Nie napisałem, że to TY jesteś gejem. Tłumacząc, to wyjdzie "Ten temat jest gejowski"

 

Jak bym miał podobnego avka do twojego - bałbym się napisać takiej odpowiedzi w tym temacie .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...