Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Masturbacja czy to nieuniknione ?


xNoLifex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Można tego uniknąć. Wystarczy, że dasz mu dupy.

 

Edit !

Tylko pamiętaj ! Wazelina obowiązkowa !

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Jak masz silną wolę to ci to starczy.

 

 

 

Ja takową mam ^^

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1311846399' post='2921835]

Ja cie pierdole.

internet swoje robi

Opublikowano

Siemka ludzie mam pytanie czy "Masturbacja" jest nieunikniona ? bo mój kolega (13 lat) się masturbuje (powiedział mi w tajemnicy) i moje pytanie brzmi : Mozna jakoś się z tego odciągnąć czy to jest nieuniknione ?? o.O O.o

 

wiedz, że coś się dzieje!

Opublikowano

co to za pytanie czy jest normalna ? Ja walilem jak mialem 11 ;D , Jedyna chwilowa ucieczka od tego jest dziewczyna ;)

 

2-3 razy dziennie masturbacja? MrGamesMetin2 mi to by juz kutas spuchl ;D raz dziennie starczy .

Haha spuchl ci?xDD

To chyba dobrze,dziewczyny lubia duze kutaski :D

 

Przy masturbacji ryzyko raka prostaty spada o 75% wiec wal smialo :-]

Fajnioo przynajmiej nie bd miec prostaty :>

Ogolem:

Moj rekord w jeden dzien to 9razy a najwieksza przerwa to 2tygodnie.

Potem jak se trzepnolem to caly komp byl pospermiony :D

Ale do rzeczy,nie mam zadnych problemow no oprocz tego ze jak zrobie to +7 razy to kutas boli :D

sstwc.jpg

Opublikowano

Haha spuchl ci?xDD

To chyba dobrze,dziewczyny lubia duze kutaski :D

 

 

Fajnioo przynajmiej nie bd miec prostaty :>

Ogolem:

Moj rekord w jeden dzien to 9razy a najwieksza przerwa to 2tygodnie.

Potem jak se trzepnolem to caly komp byl pospermiony :D

Ale do rzeczy,nie mam zadnych problemow no oprocz tego ze jak zrobie to +7 razy to kutas boli :D

O_o

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Haha spuchl ci?xDD

To chyba dobrze,dziewczyny lubia duze kutaski :D

 

 

Fajnioo przynajmiej nie bd miec prostaty :>

Ogolem:

Moj rekord w jeden dzien to 9razy a najwieksza przerwa to 2tygodnie.

Potem jak se trzepnolem to caly komp byl pospermiony :D

Ale do rzeczy,nie mam zadnych problemow no oprocz tego ze jak zrobie to +7 razy to kutas boli :D

 

HMmm, a jakby na mpc zrobić konkurs fapanka ?

 

 

Serio, po dłuższej przerwie, to hardcore, ja na kompa nie moge bo obudowy nie mam(nie chce mi się zakładać), jeszcze go spale.

 

@TOP:

 

Ja zacząłem w 2/3 klasie podstawówki, na początku nawet nie wiedziałem nic o tym, jakoś tak się udało, później to powtórzyłem i mnie wciągnęło.

 

Czasem wale codziennie ,czasem kilka razy w tygodniu, czasem kilka razy dziennie.

 

Masturbacja rozwija wyobraźnie bardziej niż czytanie książek !(udowodnione naukowo)

 

Pozatym jest fajne uczucie przez chwile, tylko gdzieś tak w 4 klasie już musisz zacierać dowody zbrodni(chodź ja uważam, że to naturalne - jak sranie) a później w trakcie, możesz se kawałek buszu wyrwać, a to boli !

 

 

 

 

Ogólnie, to nie ma się czego wstydzić. Idziesz np. do kibla robisz swoje, sprzątasz i git. Ew. załączasz jakiś fajny filmik.

 

Ale pamiętaj, że masturbacja nie ma Ci zastępować braku laski, żebyś se nie fapał po kontach jak będziesz mógl rękę zamienić na coś innego.

 

 

 

 

@UP: Niby dlaczego ? Przynajmniej każdy zna odpowiedź.

 

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

DO KASACJI

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Opublikowano

Ja różnie raz co tydzien, raz po 3 razy dziennie zależy

 

A tak to rekord dziennego mojego "fapania" to: 4 razy, a najdłuższa przerwa to około 2 tygodni to później walnęlo jak z armaty na klawiature.

1316822982_by_meno.gif
Opublikowano

Haha spuchl ci?xDD

To chyba dobrze,dziewczyny lubia duze kutaski :D

 

 

Fajnioo przynajmiej nie bd miec prostaty :>

Ogolem:

Moj rekord w jeden dzien to 9razy a najwieksza przerwa to 2tygodnie.

Potem jak se trzepnolem to caly komp byl pospermiony :D

Ale do rzeczy,nie mam zadnych problemow no oprocz tego ze jak zrobie to +7 razy to kutas boli :D

 

Jak za pierwszym razem walilem to potrafilem pol dnia cisnac :P i to w wieku 11 lat :D

Teraz raz , dwa mi wystarczy :P z przerwami :D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

 

 

a najdłuższa przerwa to około 2 tygodni to później walnęlo jak z armaty na klawiature.

 

ażmi sie kawał przypomniał po tym poscie ;D

 

Idzie jakas pani do Ginekologa (chyba;D)

Ginekolog do niej jest pani w ciąży urodiz pani 3jaczki ;D 2DZIEWCZYNKI i Chłopaka ;D

 

Mineło kilka lat

 

Pierwsza Dziewczynka do MaMy ; mamo mamo wysikałam kuleczkę

A mama to juz ostatni raz

Druga dziewczynka tak samo

Przychodzi Chłopczyk ;D

Mamo Mamo !! A mama Wysikałes kuleczke ? A on ; Nie jak waliłem konia to psa zaszczeliłem

 

Sorki za ort. Ale szybko pisałem i mam klawiature do wymiany ;D .

 

 

Fajne ? Daj + 'SA i 5 xD Pozdro;D

 

 

Sory dajcie - nusy ;D Prosze . Ej ty na dole daj przy moim innym poscie - ok?

WuWuZeLa -.^

 

 

 

 

xDDDDDD

 

 

 

 

 

Dajjjjj - xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...