Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - Zaczynamy od wtorku.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli mam pytanie aby się upewnić. Wszyscy tworzą 1 lvl i są zależnieni od losowania?

Nie, nie tworzysz 1 lvl-a, po prostu na początku meczu będą sprawdzane twoje statystyki aby sprawdzić czy nie używasz run/masterek.

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam takie pytanie: czy te mecze będą nagrywa i czy będą dostępne na youtube/streamie?

1209724821770342.png
Opublikowano

Z grupy C EmpioS nie daje oznak życia, razem z Blayd3R'em postanowiliśmy poprosić o zmianę gracza.

Zmiana jest możliwa, ale kogoś z low hp. Poniżej 15lvl. Bo to będzie nie sprawiedliwe..

Opublikowano

Z grupy C EmpioS nie daje oznak życia, razem z Blayd3R'em postanowiliśmy poprosić o zmianę gracza.

Jeśli nie zgłosi jakiś low lvl, w waszym teamie zagra Pro kiki - jeśli mu to pasuje.

Tak więc jeśli jakiś gracz z niskim lvl-em chciałby wziąć udział w turnieju - niech pisze.

Opublikowano

Nick na forum:baloniki

Nick w grze: Bal0n

Numer GG:33969779

Lvl lub ELO: 23

aKiMaLaGa

WoSuAaAaAp

KwiKwiChrumChrum

 



  •  
  • Zbieram Minusiki.

Opublikowano

Nick na forum:baloniki

Nick w grze: Bal0n

Numer GG:33969779

Lvl lub ELO: 23

Po co się zapisujesz?!??

JUŻ JEST KONIEC ZAPISÓW!

Opublikowano

Nick na forum: cenzura95

Nick w grze: Bysi

Numer GG:36600931

Lvl lub ELO: 21

Kolejny który czytać nie potrafi?

Opublikowano

@UP

Mistrz Przeciętnej riposty nadchodzi !:D

 

 

P.S Lamish LoL'a :*

Tak tak, jak ty mnie nie ultujesz to co? :D

 

@Topic Można wiedzieć kiedy będzie drzewko kto z kim walczy?

Opublikowano

Jak to nie zdaje oznak życia ?! poprostu wbiłem na gg odpisałem i dalej nikt sie nie kontaktuje

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

@UP

Mistrz Przeciętnej riposty nadchodzi !:D

 

 

P.S Lamish LoL'a :*

 

Proszę o zakończenie spamu w tym temacie.

 

Tak tak, jak ty mnie nie ultujesz to co? :D

 

@Topic Można wiedzieć kiedy będzie drzewko kto z kim walczy?

 

Drzewko zostanie wstawione prawdopodobnie dzisiaj, lub jutro rano.

Opublikowano

Nick na forum: Danielitos

Nick w grze: xspellmasterx

Numer GG:34368367 (piszcie bo często jestem na niewidocznym)

Lvl lub ELO: 30lv niedawno wbity ELO: Zagrałem za mało ranked'ów jeszcze nie mam ELO

Gram prawie każdego wieczora więc kłopotów z kontaktem chyba nie będzie...

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

@UP miales mnie wypisac z grupy G, prosilem Cie o to na pw.

Zapytałeś mnie czy jest taka możliwość, nie prosiłeś o wypisanie.

W takim razie - jeden chętny do grupy G z 30 lvl-em.

 

A co do turnieju - drzewko drużyn :

f50840040000426e.png

 

Mecze zaczynają się od jutra.

Opublikowano

Mam nadzieję :)

 

A jak jest z godziną, spotkania? jak mamy sie umówić z innym teamem ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...