Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - Zaczynamy od wtorku.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick na forum : renzrul78lk

Nick w grze : NebuZz

Numer GG : 11972147

Lvl lub ELO : 5

 

Gram od wczoraj :]

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
9.Każdy uczestnik ma obowiązek zrobić nowe konto z 1lvl'em.

 

Czyli gramy tylko postaciami z rotacji? Kthxbai. Gramy na mapie TT, czy co? Bo z tego regulaminu to nie wynika. To z deka bez sensu - grać 3vs3 z randomami z mpc. Lepiej już grać swoimi kontami customy 1vs1 only mid na summoner's rift jak to robią na esl.

 

6.Sędzia może w każdej chwili zażądać chwili przerwy.

 

Gold generatory ftw.

 

Nick na forum: Mariek

Nick w grze: MamCieNaHita(główne, dajcie spokój z tymi 1 lvl i graniem postaciami z rotacji -,-)

Numer GG: 8396674

Lvl lub ELO: 30 lvl, unranked.

Opublikowano

Nick na forum: Niemcu

Nick w grze: Ashiner

Numer GG: nie posiadam (mam skype: szymon.niemiec7)

LVL lub ELO: 15 LVL

Nick 1szego levela: Ashinerovsky

 

Mogę grać. Jestem już u siebie :D

Opublikowano

Nick na forum:rozekpro

Nick w grze:rozekpro

Numer GG:23881138 Najlepiej pisać w grze

Lvl lub ELO:30

35205.jpg

 

76561198021825231.png

 

 

GIVE ME SOME +

Opublikowano

Z tego co naliczyłem jest już 18 graczy chętnych na turniej.

Proszę już nie zapisywać się ze względu na brak miejsc.

Dzisiaj lub jutro przedstawię wam grupy.

 

 

 

 

//

Proszę o założenie nowych kont w LoL'u i podanie nicków w poprzednich podaniach.

w83od2.jpg

Opublikowano

Z tego co naliczyłem jest już 18 graczy chętnych na turniej.

Proszę już nie zapisywać się ze względu na brak miejsc.

Dzisiaj lub jutro przedstawię wam grupy.

 

 

 

 

//

Proszę o założenie nowych kont w LoL'u i podanie nicków w poprzednich podaniach.

Sry ,ale nie będę grał jakimiś zjebanymi postaciami z rotacji ,których nie ogarniam -.-'

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Nick na forum:typiecosiegapis

Nick w grze:B4hamut

Numer GG:5319093

Lvl lub ELO: 30lvl , 1523elo

 

 

Przykro mi lecz spóźniłeś się.

Jest już koniec zapisów.

Zapewne powstanie II edycja turnieju więc poszukaj szans tam. ;)

w83od2.jpg

Opublikowano

Nick na forum: TypeK21

Nick w grze: HollandsSkunk

Numer GG: 6210283

Lvl lub ELO: 9 +

jestersplash2.jpg

Opublikowano

Zrobiłem już grupy z rozdzielonym graczami.

Wszystko było układane losowo.

Składy znajdziecie niżej.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/410606-turniej-mistrzostwa-mpc-league-of-legends/page__view__findpost__p__2919921

lub

Klik

w83od2.jpg

Opublikowano

Gl ,hf.

Mam 5 i 7 lvl w teamie...

 

Do mnie kontakt na pw ,ts3 się znajdzie.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Chciałem zapytać, kiedy planowane jest rozpoczęcie rozgrywek, na jakiej mapie, dokładniejsze informacje na temat tego jak to ma wszystko wyglądać.

Opublikowano

Nick na forum:eidos098

Nick w grze: eidos098

Numer GG:7646954

Lvl lub ELO:27

Opublikowano

Nick na forum: ProUser

Nick w grze: MagielPL

Numer GG: 10138091

Lvl lub ELO: 30

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Ja bym chetnie zagral, no ale coz nie ma juz miejsc :( Co do 2giej edycji moglibyscie zrobic sqady na 5 ;]

 

Pozdruffka

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Rozgrywki zaczną się od poniedziałku 1 sierpnia. Do tego czasu macie czas na przygotowanie się, zgranie i przećwiczenie jakiś taktyk.

Dziennie będą rozgrywana około 2 - 4 mecze.

Reszta informacji zostanie podana wieczorem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...