Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dostac na powrot RP/IP Za Skiny/Postacie!


Piteruum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tworze ten poradnik aby kazdy wiedzial prosze nie pisac ze kazdy to wie itp.

Robie to tylko dla zielonych.

 

A wiec zaczynamy:

Wchodzimy na swoj email od danego konta w lolu.

W zakladce do wpisujemy [email protected].

Temat obojetny byle nie pisac jakichs glupot teraz najwazniejsze info.

Musicie podac w wiadomosci przykladowo.

Jezeli nie znasz angielskiego to nie problem!

 

Oto przyklad By exname

Hi, I have heard that there is a possibility of returning champion, so I asked if I could give (tutaj podajesz nazwy chempionów których chcesz oddać ps. max 3)? Those are not champions fell to my liking and did not fit my style of play. My account name: *****, Summoner name: ****, Server: EU, email: ***@**.pl. Excuse me, but I wrote an interpreter.

 

A tu jezeli znacie angielski mozecie sformulowac swoja wiadomosc.

Potrzebne info By suchy1:

- piszesz że chcesz wymienić championów/skiny za ip/rp jezeli cos kupiles za RP.

- piszesz jakie i co

- serwer EU/US

- id do konta

- nazwę przywoływacza

- oraz email

Mozna tylko raz na jedno konto max 3 rzeczy.

To by bylo na tyle mysle ze jest jasno wyjasnione.

 

By Piterrum & suchy1 & exname.

 

Jezeli mozna prosze dla kazdego + . ; )

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem ten. Ponieważ we wcześniejszym już było wyjaśnione gdzie co i jak. więc to już był zbędny temat.

 

@edit zresztą może lepiej jak zamkniesz ten temat i przypniesz żeby uniknąć spamu na przyszłość.

Opublikowano

A Ktory byl 1'szy , i bardziej rozwiniety?

Kolego @ UP tam nie bylo tuta..

Tylko zwykly temat.

A mod pyta sie o moj i suchego..

Opublikowano

I teraz moje pytanie - które temat mam zamknąć?

 

Proponuje żeby użytkownicy ocenili

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

mam takiego newsa że można pisać też do polskiego supportu ^^ wszystko można po polsku wytłumaczyć i po polsku dostaniemy też odpowiedź, do tego żaden tutorial nie jest potrzebny :]

 

ja pisałem tu ->

http://support.leagueoflegends.com/requests/new

wybierając język polski

 
 

KOCHAM MPCFORUM

d89fc52f42cdca51.gif

Opublikowano

mam takiego newsa że można pisać też do polskiego supportu ^^ wszystko można po polsku wytłumaczyć i po polsku dostaniemy też odpowiedź, do tego żaden tutorial nie jest potrzebny :]

 

ja pisałem tu ->

http://support.leagueoflegends.com/requests/new

wybierając język polski

Angielski szybciej działa.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Po 24 h?

 

Ja wysłałem im to po 3h mi przyjeli i zwrócili pkt

 

Jbc jak zwracają pkt to trzeba kupić postać lub 1 walkę żeby pokazało (przynajmniej u mnie tak było)

 

Do angielskiego supportu szybciej.

<>

Opublikowano

@up wysyłają email jak mają oddać IP?

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

Tak wysylaja pisze ze zabrali Ci postacie , dodali iles tam RP/IP.

Aby zobaczyc musisz sie przelogowac lub cos kupic w sklepie.

Opublikowano

Wysłałem po północy, dwa e maile, do PL i ENG suportu ciekawe kiedy mi to zwrócą. Dam edita jak dostane.

Opublikowano

Rzucajcie się jak psy na ten biedny support riotu to niedługo wejdzie zasada, kupiłeś to nie należy się Tobie zwrot. Ooo głupi narodzie...

Opublikowano

Wiesz, płaczu raczej nie będzie bo każdy tylko 1 tak może zrobić... mi np. jeszcze nie odpisali i mam nadzieje że oddadzą rp/ip.

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

15.07 godz 6:00 (do Polskiego) i nic, kumpel pisał i mu po ok. 6h oddali...

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

No to troche dziwne, kolega napisał w sobote wtedy kiedy ja.. jemu odpisali po 3 dniach czyli w poniedzialek, i powiedział ze po 3h zwrocili juz mu 975 RP i 6300 IP.

Ja Czekam ponad tydzien napisałem do Polskiego Supportu jak i do Ang.. i na Emaila im wiem, że chyba za duzo razy... ale coż zobaczymy czy oddadza :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...