Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Piteruum

[TuT] Jak dostac na powrot RP/IP Za Skiny/Postacie!

126 postów w tym temacie

Moim zdaniem ten. Ponieważ we wcześniejszym już było wyjaśnione gdzie co i jak. więc to już był zbędny temat.

@edit zresztą może lepiej jak zamkniesz ten temat i przypniesz żeby uniknąć spamu na przyszłość.

Edytowano przez exname
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

A Ktory byl 1'szy , i bardziej rozwiniety?

Kolego @ UP tam nie bylo tuta..

Tylko zwykly temat.

A mod pyta sie o moj i suchego..

I teraz moje pytanie - które temat mam zamknąć?

Proponuje żeby użytkownicy ocenili

Dlatego mówię... zamknąć ten temat i przypiąć go żeby nie było zbędnego spamu na przyszłość.

1 osoba lubi to

To zalezy wylacznie od nich ale jezeli przyjma ticketa to szybko ; ) .

1 osoba lubi to

Wysłałem email z uzupełnioną wiadomością tą którą dałeś w przykładzie, tam nic nie pisze o tym że chcę dostać za te postacie IP i co teraz? ;x

mam takiego newsa że można pisać też do polskiego supportu ^^ wszystko można po polsku wytłumaczyć i po polsku dostaniemy też odpowiedź, do tego żaden tutorial nie jest potrzebny :]

ja pisałem tu ->

http://support.leagueoflegends.com/requests/new

wybierając język polski

mam takiego newsa że można pisać też do polskiego supportu ^^ wszystko można po polsku wytłumaczyć i po polsku dostaniemy też odpowiedź, do tego żaden tutorial nie jest potrzebny :]

ja pisałem tu ->

http://support.leagueoflegends.com/requests/new

wybierając język polski

Angielski szybciej działa.

Refresh.

Oglaszam ze polski Support szybciej mi zadzialal.

Juz po 24h.

Po 24 h?

Ja wysłałem im to po 3h mi przyjeli i zwrócili pkt

Jbc jak zwracają pkt to trzeba kupić postać lub 1 walkę żeby pokazało (przynajmniej u mnie tak było)

Do angielskiego supportu szybciej.

@up wysyłają email jak mają oddać IP?

Tak wysylaja pisze ze zabrali Ci postacie , dodali iles tam RP/IP.

Aby zobaczyc musisz sie przelogowac lub cos kupic w sklepie.

Wysłałem po północy, dwa e maile, do PL i ENG suportu ciekawe kiedy mi to zwrócą. Dam edita jak dostane.

Edytowano przez Blayd3R

Rzucajcie się jak psy na ten biedny support riotu to niedługo wejdzie zasada, kupiłeś to nie należy się Tobie zwrot. Ooo głupi narodzie...

2 osoby lubią to

UP: jak Ci coś nie pasuje, to po co czytasz wgl ten temat?

Napisałem tylko że rzucacie się jak psy a później będzie płacz że riot nie oddaje już IP oraz RP.

Wiesz, płaczu raczej nie będzie bo każdy tylko 1 tak może zrobić... mi np. jeszcze nie odpisali i mam nadzieje że oddadzą rp/ip.

15.07 godz 6:00 (do Polskiego) i nic, kumpel pisał i mu po ok. 6h oddali...

No to troche dziwne, kolega napisał w sobote wtedy kiedy ja.. jemu odpisali po 3 dniach czyli w poniedzialek, i powiedział ze po 3h zwrocili juz mu 975 RP i 6300 IP.

Ja Czekam ponad tydzien napisałem do Polskiego Supportu jak i do Ang.. i na Emaila im wiem, że chyba za duzo razy... ale coż zobaczymy czy oddadza :c

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0