Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dostac na powrot RP/IP Za Skiny/Postacie!


Piteruum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to troche dziwne, kolega napisał w sobote wtedy kiedy ja.. jemu odpisali po 3 dniach czyli w poniedzialek, i powiedział ze po 3h zwrocili juz mu 975 RP i 6300 IP.

Ja Czekam ponad tydzien napisałem do Polskiego Supportu jak i do Ang.. i na Emaila im wiem, że chyba za duzo razy... ale coż zobaczymy czy oddadza :c

 

Przypomnij im o sobie

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na polskim supporcie czy angielskim?

PS: Miał ktoś przydzielonego/ną psycho czy jakoś tak (w polskim)?

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

dziwne, a trzeba im napisać ile rp i ile ip wydałem na te postacie czy oni już sami sobie rozkminią?

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

Ja mam własnie problem, napisałem im to około 22, odpisali około 23/24 ( chyba miałem szcześćie).

W tym ich emailu pisało, aby napisać im jeszcze raz, nazwe przywolywacza, login, jakie postacie i ile sie za nie zapłaciło. No to odpisałem im tym samym co napisałem na początku, i takie pytanie ile bd musiał czekać aby oddali mi moje RP/IP?

 

 

@edit

 

Suchy1 jeśli chodzi o te przypomnienie to ja mam wysłać poprostu nową wiadomosc do nich? czy odpisać temu kto do mnie odpisał z riotu?

Opublikowano

Ja mam własnie problem, napisałem im to około 22, odpisali około 23/24 ( chyba miałem szcześćie).

W tym ich emailu pisało, aby napisać im jeszcze raz, nazwe przywolywacza, login, jakie postacie i ile sie za nie zapłaciło. No to odpisałem im tym samym co napisałem na początku, i takie pytanie ile bd musiał czekać aby oddali mi moje RP/IP?

 

 

@edit

 

Suchy1 jeśli chodzi o te przypomnienie to ja mam wysłać poprostu nową wiadomosc do nich? czy odpisać temu kto do mnie odpisał z riotu?

 

Może godzinę, może miesiąc. Wszystko zależy od szczęścia. Skończcie zadawać te pytania - te sprawy rozwiązują ludzie, nie boty.

Opublikowano

Mam pytanie czy ktoś został przydzielony do Carrot . Czekam tydzień od wysłania maila i nic ;/

4566511400.png

Opublikowano

Jesteś tego pewnych w 100% ? Chyba nie , mi piszą że oddadzą tylko nie wiem kiedy . Masz dowód :

http://imageshack.us/f/97/wiadomop.png/

4566511400.png

Opublikowano

Jesteś tego pewnych w 100% ? Chyba nie , mi piszą że oddadzą tylko nie wiem kiedy . Masz dowód :

http://imageshack.us/f/97/wiadomop.png/

 

 

Też takie coś mi przysłali no ale czekam nie oddadza to nie oddadza i juz -,.

Opublikowano

Mnie przydzielili do JB2X i dupa czekam 10h od przydzielenia i ani 1 e-maila i ani 1 odpowiedzi. Miał ktoś może przydzielonego tego typa? Jeśli mieliście to ile czekaliście?

Opublikowano

nareszcie dostałem mail'a od psycho i moje rp już na mnie czeka :>

Długo musiałem się męczyć ale opłacało się.

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

nareszcie dostałem mail'a od psycho i moje rp już na mnie czeka :>

Długo musiałem się męczyć ale opłacało się.

 

 

No to ciekawe ile ja bd musiał czekac.. z 2 tygodnie haha^^...

Opublikowano

Vebre jakie dane im podałeś? czy stosowałeś się do tego wzoru w temacie? Czy jeszcze coś dodatkowego ? cena postaci? bo ja takich rzeczy jak cena nie podałem.

Opublikowano

znaczy podanie wyglądało następująco:

 

Witam, słyszałem że jest możliwość oddania postaci i otrzymania za nie rp/ip. Postacie które chciał bym zamienić na rp/ip to:

Kog'Maw

Pantheon

Temmo

 

Dane:

Nazwa postaci:

Nazwa konta:

Adres email:

 

Cenę można dopisać ale oni mają jakby logi z twojego konta więc i tak dostaniesz tyle ile za nie zapłaciłeś...

 

Oni przysłali mi taką wiadomość:

 

Witaj Arek,

 

Usunęłam z Twojego konta Kog'Maw, Pantheon, Teemo i dodałam ####Cenzura####. Możesz ich nie widzieć dopóki się nie przelogujesz lub dokonasz jakiegoś zakupu w sklepie.

 

W przypadku kolejnych pytań czy chęci wyrażenia swojej opinii, proszę o ponowny kontakt.

 

Do zobaczenia na Fields of Justice.

 

Kind Regards,

Psyche

Riot Games Player Support Specialist

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

sprawdzają, sprawdzają. Sam kupiłem kog'mawa na promocji i oddali mi dokładnie tyle ile im zapłaciłem.

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

 

Dziękuje za skontaktowanie się z nami w sprawie zwrotu.

 

W drodze wyjątku mogę jednorazowo zwrócić Ci maksymalnie 3 zakupy, jeśli tylko nie otrzymałeś żadnych zwrotów w przeszłości.

 

Zwróć uwagę, że jesteśmy w stanie zwracać jedynie punkty, za jakie dane przedmioty zostały zakupione.

 

Pamiętaj by wyraźnie napisać, że zgadzasz się na użycie swojego jednorazowego zwrotu.

 

Pamiętaj również, że jeśli dokonamy jakiegokolwiek zwrotu na Twoim koncie (bez względu na to czy zwrócimy Ci 1, 2 czy 3 zakupy), nie będziemy w stanie nic więcej zwrócić Ci w przyszłości. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

 

W przypadku kolejnych pytań czy chęci wyrażeni swojej opinii, prosimy o ponowny kontakt z nami.

 

Powodzenia w grze!

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Tak mi właśnie napisali teraz .... zrozumiałem to jako że, musze im teraz potwierdzić, że chce tego i znów będę czekać musiał? ... eh

Opublikowano

sprawdzają, sprawdzają. Sam kupiłem kog'mawa na promocji i oddali mi dokładnie tyle ile im zapłaciłem.

 

 

Pisałes do polskiego supportu tak? ;< ile czekałes na odpowiedz?

Opublikowano

Pisałes do polskiego supportu tak? ;< ile czekałes na odpowiedz?

 

Tak, zgłoszenie wysłałem 15.07 o godz. 6:30 a zwrot otrzymałem dziś tzn 18.07 ok. godz 14.

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

Mi dzisiaj napisali takie coś :

 

Greetings luzak372,

 

We'd love to hear what you think of our player support! Please take a moment to answer one simple question by clicking either link below:

How would you rate the support you received?

 

Good, I'm satisfied

 

Bad, I'm unsatisfied

 

Here's a reminder of what your ticket was about and good luck on the Fields of Justice!

 

I nie wiem czy już dostałem tą kasę czy nie ;/

4566511400.png

Opublikowano

@ UP

Nauka angielskiego..

Pisza ze uwielbiaja sluchac co ludzie sadza o Supporcie.

Pytaja sie jak oceniasz support.

Jestem usatysfkacjonowany.

Nie jestem usatysfakcjonowany.

Tu nic nie wspomnieli o kasie to dotyczy calkiem czego innego.

Dobrze nie znam angielskiego ale wiem ocb..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...