Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][HiT][FreeBuild][60 Slotow][Bez Whitelisty] Crafters!


Gość Ray

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość SynekMTG
Opublikowano

Nie. Obecnie jestem jedyny z adminów online i nie ma kto mi przekazać informacji. :( Jak będę wiedział od razu wam powiem ;)

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Na chwilę obecną sponsor nas jednym słowem oszukał, jest to osoba która kupuje tstowe serwery, bierze kase z vipów i że tak powiem spier***, oszukał wiele osób sprzedając im kradzione gift-code, itd.

 

Serwera nie będzie, mam już ku* dość tego.

Opublikowano

Czyli sponsor i jego maszyny to fake?

 

On sprzedał serwer, i jeszcze wyzywa... omg

 

Usunąłem Forum serwera... Nie będą nic nam kopiowac ;p

5 postów

10 postów

20 postów

50 postów

100 postów

200 postów

500 postów

1000 postów

2000 postów

5000 postów

10000 postów

 

Ocena serwerów MineCraft


  •  
  • [1.5]
  • [1.6.6]
  • [1.7]

Opublikowano

...... znowu porażka a szkoda fajnie się zapowiadało ;(

Lepiej zebrać ekipę kilku ludzi którym można zaufać, zrobić zżute i kupić serv potem z Vip i tym podobnych rzeczy go utrzymywać.

Tak wiem nie jest to łatwe znaleźć ludzi godnych zaufania ;(

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym servie ;)

728x90.png

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Dodaj dodaj dodaj, byście przeczytali posty wyżej że serwera już nie ma.

 

 

T/C.

Opublikowano

Rozumiem was server to ciężka praca. Obecnie mam jeden na dedyku i poszukuje zaufanej administracji pomoże z serverem i złoży się na niego. Jeśli macie ochotę i się wam jeszcze nie znudziło to zapraszam do mnie server MCGAME.

Jak macie mieli kase to mógłbym wam pomóc znaleźć wam dedyka/vps i zainstalować wszystko. Jak coś to piszcie pw.

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Działa ale już bezemnie. Sponsor spznej osobie ten serwer za 20 zł smsem, i serwer ma 2tyg czasu , a później trzeba będzie zapłacić na miesiąc 200 zł, więc niestety nie ogarną tego.

 

 

Pozdrawiam, Shadowlord.

Opublikowano

jakie ip?

bo u mnie go niema

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Gość SynekMTG
Opublikowano

Shadowlord że nie daliśmy ci admina i chciałeś rozwalić cały serwer tnt to nie musisz teraz samych złych słow o nas mówić. Serwer działa z nową administracją. SynekMTG MonlightPL Fixero TopModel 2sexy4youPL :) Zapraszamy na ip 188.165.206.33

Opublikowano

ee SynekMTG co jest serwer ma wl? gralem 5 godz temu i nic nie potrzebowalem ;/ wezcie cos zrobcie z tym serwem ;/

1545b424fdb7d949b229b3b516e6123b.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...