Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][HiT][FreeBuild][60 Slotow][Bez Whitelisty] Crafters!


Gość Ray

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ładnie się zapowiada... jak tylko pujde do domu to pierwsze co zrobie to wbije na serwer... a czy fajny tylko zalezy lagów i adminów ;d

X


by Me.

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Serwer wylaczony na kilka godzin, może dzisiaj jeszcze będzie włączony, musimy go zoptymalizować itd. by się dobrze grało!

 

Przepraszamy!

Gość SynekMTG
Opublikowano

Lagi zapewne zostaną usunięte po skończeniu naszych prac. Gdy tylko będzie on zapraszam na serwer wszystkich :)

Gość _Shadowlord
Opublikowano

@up

 

Nie wiadomo, może jutro rano, albo i dzisiaj.

Opublikowano

Szkoda że te prace... a może to lepiej bo tylko wzmocni to serwer...

 

No nic, nie pozostaje nic więcej jak tylko czekać ;

X


by Me.

Gość SynekMTG
Opublikowano

Niestety przekazuję informację że nastąpiły nowe pewne trudności z włączeniem serwera.

Zrobimy wszystko żeby dzisiaj serwer stanął ponownie dla wszystkich :)

 

Pozdrawiam graczy i przepraszam za utrudnienia

SynekMTG

Gość _Shadowlord
Opublikowano

ZAPRASZASMY NA SERWER!

 

 

DZIAŁA!!

 

 

IP W/W.

Opublikowano

Siema serwer jest 24/7 ? i jakie jest ip ?

@edit fajny serwer byłem jak był rbk działki dawał po kolei i ogarniał to jakoś.

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

A ja nie moge wejść

pisze /register <Haslo> i pisze mi ze blad jest dziwny i mam sie skontaktowac z Krzytofem

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Serwer wylaczamy na max. 30 minut, problemy techniczne.

 

Naprawiamy WorldGuard, LWC, Rangi ;-)

 

Serwer bedzie odswiezony bez lagow!

Opublikowano

jest jakaś przyczyna że zostałem zbanowany czy komuś się nudziło ??

 

 

Edit@ : Sprawa szybko wyjaśniona , miła administracja polecam !

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Na 10 min wyłączamy, robimy plugin MobArena - wszystko dla was ;-)

Opublikowano

Serwer godny polecenia :) Przemiła atmosfera, swoboda gry (oczywiście zachowując wszelkie zasady netykiety), wiele ciekawych atrakcji. Polecam!

Opublikowano

-,- 4/10 dlaczego ? adminowie NIE OGARNIAJA W OGOLE NIC !!! pisałem rowne 20 min o dzialke stalem na wolnej nagle reset i koles tez pojawil sie na niej admin do niego przyszedl i dal mu dzialke ... zalosne resety sa dokladnie co 2 min ... zalosne .... haos panuje admin nie ogarnia tego zaden warp nie dziala miasto brzydkie ..

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Gość _Shadowlord
Opublikowano

@up

 

20 osób chciało działke, a było nas 3, więc dawaliśmy jak mogliśmy.

A ty pisałeś ciągle z capsem i z tysiącem pytajników mogę działkę, więc jestes jaki jestes.

Admin nie ogarnia? To mnie rozbawiles, idz na swoje hamachi prosze.

Resety byly z 3 co 2 min, bo robiliśmy plugin na event - mob arena by się wam dobrze grało, a ty mi teraz z tym wyskakujesz.

Warp działa, miasto brzydkie? Zrób lepsze ;)

Opublikowano

Hm, serwer otrzymuje odemnie ocenę 8/10. Dlaczego? Działkę dostałem dosyć szybko(5 minut proszenia), miasto jest niechlujne, że tak powiem. Co prawda jest droga, ale tylko jedna. Admin wg. mnie próbuje ogarnąć, ale nie daje sam rady. Irytujące ciągłe resety .

Pozdrawiam.

Kuksza oraz Marchewa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...